Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Naudoju jau puse metų Nokia lumia 625, myliu šitą telefoną <3 Tikriausiai vienas geriausių apskritai sukurtų telefonų... Keist tikrai nenoriu. Jokio lago, nieko.. Mano mama naudojasi senesniu Nokia lumia 530 jai neklystu, nepamenu tiksliai, irgi labai jai patiko ir net nenori keisti...

 

 

 

 

(redaguota)

Naudoju jau puse metų Nokia lumia 625, myliu šitą telefoną <3 Tikriausiai vienas geriausių apskritai sukurtų telefonų... Keist tikrai nenoriu. Jokio lago, nieko.. Mano mama naudojasi senesniu Nokia lumia 530 jai neklystu, nepamenu tiksliai, irgi labai jai patiko ir net nenori keisti...

Tad ir klausiu dar jūsų, nes puseserė mano irgi turi ten 1020 Lumia, bet manau reiktų daugiau nuomonių. O šiaip pirmas įspūdis tai telefono  wow, tikrai geras, programos liuks, dizainas irgi gražus. Tik reikia, kad būtų priekinė kamera ir su blykste, tada iš viso perfect būtų. Bet blykstė ir priekinė kamera ant naujesnių yra, tai net nežinau... :D Laukiu dar nuomonių.

 

Ačiū, Artūrai. :)

Redaguota , nario Aurimas Juk.

Turiu Nokia Lumia 610 virš metų, prieš tai turėjau nepilnus metus Samsung Galaxy Ace, kuris yra panašaus galingumo. Visgi, iš šių dviejų labiau patiko Lumia, todėl sekantis telefonas bus taip pat Lumia - 535. Kodėl patiko labiau Nokia? Mažiau laginanti OS, gražesnis dizainas, geresnis valdymas. Taip, programėlių skaičiumi WP toli nuo lyderio pozicijos, tačiau apps'ų ir žaidimų pakanka ant WP 7.5, ką bešnekėti apie WP 8/8.1. Tiesa, buvo sugedęs tiek Ace, tiek Lumia, tiesa, Ace sugedo dėl neaiškių priežasčių - neįsijunginėjo, tuo tarpu Lumia - tiesiog dėl mano kaltės - skendo.

Turiu Nokia Lumia 610 virš metų, prieš tai turėjau nepilnus metus Samsung Galaxy Ace, kuris yra panašaus galingumo. Visgi, iš šių dviejų labiau patiko Lumia, todėl sekantis telefonas bus taip pat Lumia - 535. Kodėl patiko labiau Nokia? Mažiau laginanti OS, gražesnis dizainas, geresnis valdymas. Taip, programėlių skaičiumi WP toli nuo lyderio pozicijos, tačiau apps'ų ir žaidimų pakanka ant WP 7.5, ką bešnekėti apie WP 8/8.1. Tiesa, buvo sugedęs tiek Ace, tiek Lumia, tiesa, Ace sugedo dėl neaiškių priežasčių - neįsijunginėjo, tuo tarpu Lumia - tiesiog dėl mano kaltės - skendo.

Ačiū už nuomonę. Bėje pirdedu tuom, kad samsungai po metų ir daugiau pradeda laginti, ir kuo toliau tuo daugiau užiiema apkrovos, ir tiesiog užsikabina visa sistema android. Manau su windows phone yra apsimokiau, ir viskas  išdėstyta, nereikia ieškotis. 

Lumios siaip geri telefonai, men juose tik Market'as nepatinka (Nu ar kaip jis ten vadinasi) ,Android'o marketas yra lievokas, o sitas tai isvis. Is geimu pvz tai tik galima sakyt kaikurie AAA tipo. O is paprastesniu tai ten galima sakyt net nera is ko rinktis.. 

iOS - va cia tai operacine. Ir marketas ten awesome, asortimentas didelis, daug ka gero nemokamai gaut galima.. ir kai sakau gero, turiu omeny tikrai GERO. 

Ir kodel iPhone 6 3 gabalus kainuoja.. ten gi svajoniu telefonas.. ech..

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Lumios siaip geri telefonai, men juose tik Market'as nepatinka (Nu ar kaip jis ten vadinasi) ,Android'o marketas yra lievokas, o sitas tai isvis. Is geimu pvz tai tik galima sakyt kaikurie AAA tipo. O is paprastesniu tai ten galima sakyt net nera is ko rinktis..

iOS - va cia tai operacine. Ir marketas ten awesome, asortimentas didelis, daug ka gero nemokamai gaut galima.. ir kai sakau gero, turiu omeny tikrai GERO.

Ir kodel iPhone 6 3 gabalus kainuoja.. ten gi svajoniu telefonas.. ech..

Svajoniu telefonas XDDDDD you made my day.

Guess who's back

Svajoniu telefonas XDDDDD you made my day.

O tavo koksai svajoniu telefonas? Made my day too  :cry:

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

(redaguota)

Vadila - iš prdžių aš ne į žaimus... Man svarbiausia, kad galėčiau rašyti ir skambinti,kamera,atmintinė kortelė ar dedasi. O žaidimu aš beveik nežaidžiu ant Lumios nes tam yra kompiuteris kurį kekvienas turi. Dėl žaidimų tai prisisiunčia,užkrauna telefoną "šūdais" ir sako,kad stringa neįmanoma parašyt žinutės ar užlūšta kai skambini. O prie ko čia tas iPhone? Man tas iphone yra šūdo vietoi. Už 3 tukstančius nusipirkčiau kompiuterį už 2000 Lt ~ ir dar Nokia Lumia gera išeitų. Kur logika?

Atsiprašau, už klaidas. Per telefoną rašau.

Redaguota , nario Aurimas Juk.

Lumios siaip geri telefonai, men juose tik Market'as nepatinka (Nu ar kaip jis ten vadinasi) ,Android'o marketas yra lievokas, o sitas tai isvis. Is geimu pvz tai tik galima sakyt kaikurie AAA tipo. O is paprastesniu tai ten galima sakyt net nera is ko rinktis.. 

iOS - va cia tai operacine. Ir marketas ten awesome, asortimentas didelis, daug ka gero nemokamai gaut galima.. ir kai sakau gero, turiu omeny tikrai GERO. 

Ir kodel iPhone 6 3 gabalus kainuoja.. ten gi svajoniu telefonas.. ech..

Google Play market'as yra labai geras, jame visko yra. Apple markete dėl operacinės sistemos ribojimų nėra kai kurių naudingų programų / dalykėlių.

Windows Phone aplikacijų daugėja labai sparčiai ir turbūt sparčiausiai iš visų trijų sistemų. Manau neverta jaudintis jog Windows Phone kada nors lagins... :)

 

Tad ir klausiu dar jūsų, nes puseserė mano irgi turi ten 1020 Lumia, bet manau reiktų daugiau nuomonių. O šiaip pirmas įspūdis tai telefono  wow, tikrai geras, programos liuks, dizainas irgi gražus. Tik reikia, kad būtų priekinė kamera ir su blykste, tada iš viso perfect būtų. Bet blykstė ir priekinė kamera ant naujesnių yra, tai net nežinau... :D Laukiu dar nuomonių.

 

Ačiū, Artūrai. :)

Kam priekiniai kamerai blykstės? Užtenka ir tų 1.3MP vis tiek ją tik bobos naudoja arba skyp'ui kokiam. Lumia 1020 turbūt pirkčiau vien dėl kameros, nes ji kol kas geriausia rinkoje ir turbūt dar bus viena geriausių per amžių amžius... :D

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Google Play market'as yra labai geras, jame visko yra. Apple markete dėl operacinės sistemos ribojimų nėra kai kurių naudingų programų / dalykėlių.

Windows Phone aplikacijų daugėja labai sparčiai ir turbūt sparčiausiai iš visų trijų sistemų. Manau neverta jaudintis jog Windows Phone kada nors lagins... :)

 

Kam priekiniai kamerai blykstės? Užtenka ir tų 1.3MP vis tiek ją tik bobos naudoja arba skyp'ui kokiam. Lumia 1020 turbūt pirkčiau vien dėl kameros, nes ji kol kas geriausia rinkoje ir turbūt dar bus viena geriausių per amžių amžius... :D

Dėl priekinės jo, man ji ir nelabai svarbu. Bet šiaip blykstė galėtu būti. O toliau viskas čiki. Taip programų sprčiai didėja ir nereikia čia tik jai nenatai progreso vadila

Vadila - iš prdžių aš ne į žaimus... Man svarbiausia, kad galėčiau rašyti ir skambinti,kamera,atmintinė kortelė ar dedasi. O žaidimu aš beveik nežaidžiu ant Lumios nes tam yra kompiuteris kurį kekvienas turi. Dėl žaidimų tai prisisiunčia,užkrauna telefoną "šūdais" ir sako,kad stringa neįmanoma parašyt žinutės ar užlūšta kai skambini. O prie ko čia tas iPhone? Man tas iphone yra šūdo vietoi. Už 3 tukstančius nusipirkčiau kompiuterį už 2000 Lt ~ ir dar Nokia Lumia gera išeitų. Kur logika?

Atsiprašau, už klaidas. Per telefoną rašau.

Pritariu 100%, Windows Phone OS niekados nelagins, o su android prisipumpuosi pora žaidimu ir fvsio. Na geriausiu atveju android pradės lagint po pusmečio arba po metu kokiu, o su WP to nebus :P

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

(redaguota)

Vadila - iš prdžių aš ne į žaimus... Man svarbiausia, kad galėčiau rašyti ir skambinti,kamera,atmintinė kortelė ar dedasi. O žaidimu aš beveik nežaidžiu ant Lumios nes tam yra kompiuteris kurį kekvienas turi. Dėl žaidimų tai prisisiunčia,užkrauna telefoną "šūdais" ir sako,kad stringa neįmanoma parašyt žinutės ar užlūšta kai skambini. O prie ko čia tas iPhone? Man tas iphone yra šūdo vietoi. Už 3 tukstančius nusipirkčiau kompiuterį už 2000 Lt ~ ir dar Nokia Lumia gera išeitų. Kur logika?

Kaip as ir sakiau, jei imi tel ne zaidimams, tai Lumia cia puikiai tiks.

O iPhone cia buvo tik kaip pavizdys telefono, kuri pats noreciau. Ir skaitau kad jis yra geriausias db rinkoj. Tai telefonas, grynai pagal mano poreikius. 

Bet kaip ir sakiau yra didelis bet, jo kaina. Uz tokia suma galima tikrai sau paimt gera gaming PC. Stai kodel as to tel neturiu, ir turesiu tik tuo atveju, jei jo kaina kris iki 1000-1500lt. Uz telefona moket daugiau tiesiog yra nesamone.

 

Google Play market'as yra labai geras, jame visko yra. Apple markete dėl operacinės sistemos ribojimų nėra kai kurių naudingų programų / dalykėlių.

Windows Phone aplikacijų daugėja labai sparčiai ir turbūt sparčiausiai iš visų trijų sistemų. Manau neverta jaudintis jog Windows Phone kada nors lagins... :)

Nezinau ka tu ten gero radai Play Market'e. Ir nezinau apie kokius naudingus dalykelius kalbi, kuriu nera Apple Store. Gali pavizdziu?

 

Windows Phone aplikaciju GAL sparteja daugiau tik todel, kad tai ne taip senai isejusi operacine nei kitos dvi. Todel ten ir portuoja db ta, ka imete seniai i tas dvi.

Ir dazniausiai jei iseina kokia naujove, dazniausiai pirma jinai patenka i Apple Store. Kartais netgi kaip ekskliuzyvas, kitur jau nebepatenka.

Redaguota , nario Vadila

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Kaip as ir sakiau, jei imi tel ne zaidimams, tai Lumia cia puikiai tiks.

O iPhone cia buvo tik kaip pavizdys telefono, kuri pats noreciau. Ir skaitau kad jis yra geriausias db rinkoj. Tai telefonas, grynai pagal mano poreikius. 

Bet kaip ir sakiau yra didelis bet, jo kaina. Uz tokia suma galima tikrai sau paimt gera gaming PC. Stai kodel as to tel neturiu, ir turesiu tik tuo atveju, jei jo kaina kris iki 1000-1500lt. Uz telefona moket daugiau tiesiog yra nesamone.

 

Nezinau ka tu ten gero radai Play Market'e. Ir nezinau apie kokius naudingus dalykelius kalbi, kuriu nera Apple Store. Gali pavizdziu?

 

Windows Phone aplikaciju GAL sparteja daugiau tik todel, kad tai ne taip senai isejusi operacine nei kitos dvi. Todel ten ir portuoja db ta, ka imete seniai i tas dvi.

Ir dazniausiai jei iseina kokia naujove, dazniausiai pirma jinai patenka i Apple Store. Kartais netgi kaip ekskliuzyvas, kitur jau nebepatenka.

Gal jau nebekomentuok tu čia... „Google Play“ yra puikų programėlių kurios keliasi į „Windows phone“, tai labai spratėja tų programėlių o ne GAL. Man iPhone iš viso kokie dar poreikiai? Išiemęs iš kišenės visą sulamdyta iPhone išimsi? Nieko tas telefonas nervertas, ir turi daug minusų. Tas pats, kai dūžta ekranas, tai neveikia touch'as... Ir danktelius padaro stiklinius? Tai čia turi būti toks žmogus kuris nepaleistų iPhone iš rankų ir taip jį saugotų. Manau ne vaikams tas iPhone'as. O suaugusiems už tokias kainas... 

Ko tu jam sakai "nekomentuok"? Man tai jo komentarai pvz. patinka, apie telefonus šnekant.
Dėl sulamdyto iPhone - Apple sutvirtino jo korpusą.
Ekranas - taip, girdėjau - tačiau pats tvirtai teigti nesiryšiu, kadangi neturėjau Apple.
Touch'as neveikia? Brokas ko gero. Galiausiai, net ir kitų telefonų touch'ai kartais neveikia.
Dėl kainos/kokybės vėlgi, pritariu Vadilai - tikrai geras aparatas, bet tokių pinigų gaila.
 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4218 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...