Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu The Last Of Us: Remastered [ PS4 ]


AivarasP

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

The-Last-of-Us-Remastered.jpg

Parduodu PS4 žaidimą - The Last Of Us: Remastered. Diskas idealus - 10 / 10. Dėžutėje rasite tik diską, kai pirkau žaidimą - jokios gido knygutės nebuvo. Kaip ir minėjau žaidimas kaip naujas, tad nėra prie ko prisikabinti. Kaina - 140 LT.

Miestas : Vilnius (siunčiu ir į kitus)

Visus klausimus galite pateikti čia, temoje, į juos atsakysiu. O su manim susisiekti galite skype (rasite mano profilyje), arba šiame forume AŽ (asmenine žinute).


Taip pat domina keitimas į Grand Theft Auto V (PS4), žinoma su mano priemoka.

Jeigu žinote kam reikia šio PS4 žaidimo, būčiau labai dėkingas, jog jam / jai praneštumėte, apie šį parduodamą žaidimą.

Kritiką dėl kainos ar ko nors kito galite pasilikti sau - man ji neįdomi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3439 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...