Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

* Jūsų žaidimų TOP 10 | Favourite Games of All Time *


gokasz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3432 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

nebus pas mane pirmų, antrų vietų, tiesiog parašysiu savo mėgstamų žaidimų sąrašą,
pradėsiu nuo "Minecraft", seniau užkabinęs žaidimas, vien dėl to, kad tu ten darai vos ne betką, statai ką nori, tiesiog išlieji savo vaizduotę, beto, buvo momentas, kai užkabino ir pvp. Eleksyrų gamybos, masinės kovos ir pnš. Šį žaidimą sugadino čytai, daug čyterių, išvis, nuėjus į BELEKOKĮ serverį pilna čyterių.. Jau ganėtinai ilgą laiką neįjungiau minecrafto. Toliau eina CS 1.6, CS:S. Echh, atsimenu kai pradėjau cs:s žaist, užkabinęs žaidimas buvo, visokie zombių rėžimai, pamenu buvo puikių lietuviškų serverių, tačiau poto man berods update reikėjo ir aš to nesupratau, nes nerašė to, mėte taip errorus, tada pradėjau ieškot taip kokių žaidimų ir radau cs 1.6, keista, kad nebuvau apie jį net girdėjęs, atsisiunčiau ir iškart į zombyną, kai pamačiau, kad čia įvairios zombių rūšys ir užkabino ;D, tačiau jis irgi pabodo ir jo nelošiu ilgą laika jau. League Of Legends, neseniai pradėtas žaist žaidimas, užkabinęs laabai, reikia greitai sumąstyti ką ir kada panaudoti, kad nužudyti priešininką, kolkas lošiu ir nesilošiu jo mesti. MARIO - legendinis žaidimukas! turiu jį vis dar, aišku diske.. ;D užkabinęs jis mane buvo stipriai, bet nesu jo praėjęs, pagalvojus, reikėtų kada jį atsisiųsti ir praeiti.. ;D The Forest. Po paskutinio updeito, t.y. 0.09b atsirado Co - op rėžimas ir tik nuo tada su draugu jį žaidžiam, bet jis greitai atsibosta, ne tiek, kad atsibosta, bet po kiek laiko išnyksta tie miško kurmiai ir šiaip, daug bugų. : \. GTA:SA/Samp. teko seniau kodų ieškot ir klausti draugų kaip praeiti kažkurią misiją.. ;D smagu buvo, o sampą ir dabar kartais įsijungiu, bet ir tai dažniausiai tik dėl to, kad su draugu nesąmonių padaryt. NFS:Underground 2 šio žaidimo neužmiršau.. žeeurei geras jis, seniau labai patiko, tiek valandų jam praleistų buvo.. 
nėra didelis sąrašas, tačiau čia parašiau tiesą pasakius tik prisimintus žaidimus, tiesą pasakius, net nežinau ar kuris nors iš šių be nfs patektų į top 10 mano žaidimų sąrašą, kada netingėsiu gal ir parašysiu normalų. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1.GTA Vice City - Grand Theft Auto pradėjau žaisti būtent nuo šios serijos

2.GTA San Andreas - Dar iki šiol neatsibodes žaidimas

3.Need For Speed Underground 2 - Need for Speed pradėjau žaisti būtent nuo šios žaidimos versijos

4.The Sims 3 - Žaidžiu ir dabar kartais,labiausiai man patikes The Sims serijos žaidimas

5.Island Tribe - Seniau mane šis žaidimas labai kabindavo.Atsimenu dar kai seniau jį žaisdavau ir žaisdavau.

6.Need For Speed Most Wanted - Taip pat patikes Need For Speed serijos žaidimas ir bežaidžiant ši žaidimą man sugedo monitorius :D

7.Flatout 2 - Gan dažnai seniau žaisdavau ši lenktyninį žaidimą

8.Call Of Duty 4 Modern Warfare - Taip pat buvau pradėjas žaisti COD žaidimus būtent nuo šios serijos

9.Call Of Duty 2 - Patiko žiauriai su tankais važinet :D

10.Rust - Labiausiai man patikes Survival žaidimas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. 1,6 (CS:GO) - vienas iš populiariausia yra mano šaudymo šaudyklą ir dabar iki šiol žaidžiu.

2. SAMP - pražaidžiau 5metus daugiau net atrodo, daug laiko išvaisčiau šiam žaidimui, kurdamas servus eilinius(80record buvo) real-life gaiming sakant....

3. Dead island Dead island riptide - Vienas iš mano mėgstamiausia šaudymo zombiu žaidimas !! (Norėčiau pažaisti naujausia dali bet neveiks pc :(

4. Half-life - Visos serijos. Visas perėjau ne viena karta gal kokius 4-5kartus... Laukiu Half-life3

5. Portal 2 - Per savo gimtadieni perėjau ši nuostabu žaidimą.. Per viena dieną savo gimtadienį :D

6. Age of Mythology - Geriausias mano senas Strateginis žaidimas, kažkada jis kainavo maximoi 10Lt brolis nupirko tai žaisdavom su juo, o dabar per steam brangokas jisai bet norėčiau originalu :)

7. South Park™: The Stick of Truth - Juodo humoro multikas padarytas į žaidimą, kas gali būti geriau ?:D

8. Tomb Raider - Paimčiau ja tesiog paimčiau ją Į LOVA.

9. Need for speed underground 2 - Geriausias lektyninis žaidimas tuning, nitro, race, drift ir fsio takojo, dar vienas negali sukurt normalaus žaidimo racing ir tuning... (įdomu kaip crew..?)

10. Neacimenu :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Mass Effect Trilogija - Puiki istoriją , gal tik pabaigą nelabai.  Gali pasirinkt kuo nori būti, su kuo būti.. Žodžiu pasirinkimo laisvė. Užkabino labai.

 

2.KOTOR I - Vienas iš geriausių mano žaistu žaidimų. Star Wars megėjam tikrai patiks, nors nebūtina net mėgti Star Wars'u.  Gali būti arba geru Jedajum , arba pereiti į blogąją pusę. Yra skirtingos pabaigos, kiekvienai planetai gali pasirinkti vis kitus kompanionus ,su kuriais gali vykdyti misijas joje. Tai pat yra ir KOTOR II , nors asmeniškai dar nesu jo perejes.

 

3. Elder Scrolls:Skyrim - Geras žaidimukas, patiko naršyti po urvus, 'apleistus' pilies griūvesius, įdomus questai. 

 

4. Mount & Blade  Warband - Puikus žaidimas ! Gali rinkti savo kariuomenę, užiminėti pilis, miestus. Valdyti savo karalystę, arba tarnauti kitos Šalies karaliui. Tai pat gali susituokti, nors tai ir neturi labai didelės reikšmės.

 

5. South Park: Stick Of Truth - Juodo humoro žaidimas, daug kartu buvau nusijuokęs, tiesą dar neperėjau.

 

6. Fallout : New vegas - Open world, daug ginklu, daug questu ir daug dialogų.  Patariu tiem ,kas mėgsta šaudytis, ir bėgioti po laisvą pasaulį.

 

7. Tales From The Borderlands - Nors dar išėjo tik vienas epizodas, jis tiesiog užkariavo mano širdį :D Žodžiu dar vienas Tellitale šedevras.

 

8.  Assasin's Creed (Visos dalys) Manau jau visi išbandė šį žaidimą ,arba bent jau tikrai žinote apie jį, tai daugiau nieko ir nepasakysiu

 

 

9. Hitman:Absolution - Asmeniškai vieną iš geriausių dalių. Galbūt dėl geresnės grafikos. Nežinau. Bet labai patiko.

 

10. The Wolf Among Us - Įdomus, tačiau bent jau man kartu ir nuobodokas.  Daugiau neturiu ką pasakyt.

 

Tikiuos jum patiko mano Top 10 žaidimai ;)

Redaguota , nario EvilEye
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3432 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...