Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ką šis moderatorius vis dar veikia, tokiame poste, su tokiu savo neaktyvumu?


zQp

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

O kuom jum trukdo pirktiniai moderatoriai? Aš jų nei mačiau, nei girdėjau ir jie man nemaišo. Karts nuo karto tik pasižiūriu per logus ar nedaro nesamoniu.

 

Jie moderatoriai savo reikmems. Gali išsikelti / ištrynti / užrakinti SAVO temas, ir tiesiog atrodyti kaip moderatoriai, o už daugiau nieko jie nėra atsakingi ir daugiau niekas nera leidžiama.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kuom jum trukdo pirktiniai moderatoriai? Aš jų nei mačiau, nei girdėjau ir jie man nemaišo. Karts nuo karto tik pasižiūriu per logus ar nedaro nesamoniu.

 

Jie moderatoriai savo reikmems. Gali išsikelti / ištrynti / užrakinti SAVO temas, ir tiesiog atrodyti kaip moderatoriai, o už daugiau nieko jie nėra atsakingi ir daugiau niekas nera leidžiama.

Ir kokia kaina tu moderatorių? :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įdomiai čia, o dar anksčiau atsiprašant piso prota kad nepardavinėja moderatoriu. :D
Šiaip jei kam įdomu moderatoriaus kaina yra kažkur 50lt, kai paskutini karta moderatorius buvau tai valdas sakė kažkam db neatsimenu tiksliai kaina yra, bet kad pardavinėja moderatorius tai yra FAKTAS . :D

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3433 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...