Eismantas*

Xbox One ar PlayStation4?

Recommended Posts

Taigi turb┼źt bandysiu nusipirkt nauj─ů konsol─Ö, bet ne┼żinau koki─ů.. Ar xbox one ar ps4 :/. Tai gal galit patarti kokia geresn─Ś jos + ir - . Atsilyginsiu rep :P

• Teigiamai 1

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Man,ka┼żkaip PS4 geriau :)

Ai┼íku xbox'o pultelis man patiko,bet vistiek im─Źiau ps4.

Redaguota , nario FredisNPC#

Kad isvaizda grazi, nereiskia, kad vidus stiprus ir geras..

PS4 - leidzia geresne grafika, jis veikia greiciau ir kita.

XBOX - kaip ir kiti XBOX'ai, grafika sokineja pagal tai, kad tik tau nesukeltu lago - i hate it.

PS4

• Teigiamai 2

jei tu nori labiau ten po youtubes intikus ir t.t imk xbox one. Jei nori tikro malonaus ┼żaidimo imsi ps4 nes jis tyliai veikia turi gan─Śtinai daug funkcij┼│ grafikos ne ant vis┼│ ┼żaidim┼│ tobulos, bet sk┼│stis negalima. Pultelis ps4 tikrai gan─Śtinai patogus ir t.t Taigi a┼í u┼ż playstation4

• Teigiamai 1

Xbox One yra All-In-One Entertainment Box - skirta d─Śmesis: TV, muzikai, ┼żaidimams. Jeigu esi toks ┼żmogus kuris nori i┼ínaudoti konsol─Ö visais b┼źdais kurie ─Źia pateikti renkies One,┬á

PS4 turi ┼żaidim┼│ d─Ś┼ż─Ś, tod─Śl i┼ígausi geresn─Ö grafik─ů, rezoliucij─ů.┬á

Toliau eina exclusive titles: ─Źia jau pats renkiesi, ar tau patinka Xbox Halo, Forza ir t.t. Arba Uncharted, Gran turismo.

Techni┼íkai Xbox turi prana┼íum─ů sensoriuje. Kinect pakankamai naudingas dalykas, bet ai┼íku v─Śl jeigu tu nori i┼ínaudoti konsol─Ö ne tik ┼żaidimam.

Pats pasirinkau Xbox One, bet ne d─Śl to kad PS4 man nepatiko, o d─Śl to kad naudoju daug Microsoft ─»rengini┼│: telefon┼│, plan─Źe─Źi┼│, operacin─Śs sistem─ů, bei ai┼íku Xbox Live kur─» dar turiu nuo 360 laik┼│.

• Teigiamai 3

┼átai tau prie┼żastys ( pateiktos su humoru ), kod─Śl PS4 yra geriau u┼ż Xbox One.

Mano pasirinkimas - PS4.

• Teigiamai 2

┼átai tau prie┼żastys ( pateiktos su humoru ), kod─Śl PS4 yra geriau u┼ż Xbox One.

Mano pasirinkimas - PS4.

• Teigiamai 2

Tu ─Źia tok─» atsikirtim─ů bandei padaryt ? :D ─«me─Źiau video kod─Śl PS4 geriau nei Xbox One, nes man pa─Źiam PS4 yra geresnis. :)

Tu ─Źia tok─» atsikirtim─ů bandei padaryt ? :D ─«me─Źiau video kod─Śl PS4 geriau nei Xbox One, nes man pa─Źiam PS4 yra geresnis. :)

Ne, prid─Śjau jog jis gal─Śt┼│ pa┼żi┼źr─Śti i┼í abiej┼│ pusi┼│ istorij─ů.

• Teigiamai 3

As pats pasirinkiau PS4 del to kad wisados numazens buwau apsuptas playstation 1,2 consoliu eidawau i kompiterines zaisti ir pats pirkau pries daugiau kaip 5 metus pirma ps3 iswiso 3 turiu juos ir wiena ps4 ir x360 \Paliai tai gali sprest kad esu Playtation fanas bet cia ne apie mane tai wa.

.Playstation 4 negali sakyti grafika geresne jei ir geresne tai WOS WOS ciuciut nelabai skiriaisi gal po 3, 5 metu pwz toks zaidimas kaip assasin creed unity wos wos atrodo geriau ant xbox one advanced warfare wos wos atrodo geriau ant xbox one bet taip tiesa daug zadimu geriau atrodo ant ps4 man playstation atrodo patikima draugiska geros iszwaizdos console widoje wisko ko reikia turi gerus exlusivus zaidimai gerai zaidziasi su jo pultu ps+ duodu ''nemokamku'' zaidimu kolkas indie bet si ir kita menesi duos keleta didesniu ir gal nu ateinaciu metus duos jau didelius zaidimus ant ps4 kas menesi Meniu sistema labai gerai ir paprasta. bet tu esi naujas ant cia tau tesiog reik padaryti siuos  dalykus paziureti Kokie exlusivais iseina irases i google tda paziurek video kuri tau patraukliau atrodo tiek isoreje tiek widoje (Meniu) ir kas tau labiau patinka Moketu uz Live Ar uz PS+ nes jei nepirksi Siu Prenumeratu nezaisi online o jei nezaisi online tda nesuteiks tau idomumo Console aisq paziurek kuris pultas tau labiau patinka pwz ps4 gerai priglunda rankose atrodo kietai o xbox one toks pat beweik kaip ir xbox 360  tesiog paziurek video review anglu kalba jei moki irasyk i google paskaityk anglisku straipsniu apie ps4 ir xbox one paziurek gameplay ant abeju paziurek ju isejusius ir iseinanciu exlusivus . aisq man labai paprasta pasiulyti ps4 bet jei jy Pirksi zinau kad nensuvilsi NETIKIU :)

Redaguota , nario goga7775
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Nu a─Źi┼ź u┼ż rekomendavimus, labiausiai patiko goga7775 komentaras (sunkiai perskai─Źiau). Visiems sud─Śjau rep, ir dar gal ┼żinot koki┼│ axujen┼│ ┼żaidim┼│ ant PS4?

Nu a─Źi┼ź u┼ż rekomendavimus, labiausiai patiko goga7775 komentaras (sunkiai perskai─Źiau). Visiems sud─Śjau rep, ir dar gal ┼żinot koki┼│ axujen┼│ ┼żaidim┼│ ant PS4?

Grand Theft Auto V, The Last Of Us, Far Cry 4,FIFA 15 ir t.t.

As pats pasirinkiau PS4 del to kad wisados numazens buwau apsuptas playstation 1,2 consoliu eidawau i kompiterines zaisti ir pats pirkau pries daugiau kaip 5 metus pirma ps3 iswiso 3 turiu juos ir wiena ps4 ir x360 \Paliai tai gali sprest kad esu Playtation fanas bet cia ne apie mane tai wa.

.Playstation 4 negali sakyti grafika geresne jei ir geresne tai WOS WOS ciuciut nelabai skiriaisi gal po 3, 5 metu pwz toks zaidimas kaip assasin creed unity wos wos atrodo geriau ant xbox one advanced warfare wos wos atrodo geriau ant xbox one bet taip tiesa daug zadimu geriau atrodo ant ps4 man playstation atrodo patikima draugiska geros iszwaizdos console widoje wisko ko reikia turi gerus exlusivus zaidimai gerai zaidziasi su jo pultu ps+ duodu ''nemokamku'' zaidimu kolkas indie bet si ir kita menesi duos keleta didesniu ir gal nu ateinaciu metus duos jau didelius zaidimus ant ps4 kas menesi Meniu sistema labai gerai ir paprasta. bet tu esi naujas ant cia tau tesiog reik padaryti siuos  dalykus paziureti Kokie exlusivais iseina irases i google tda paziurek video kuri tau patraukliau atrodo tiek isoreje tiek widoje (Meniu) ir kas tau labiau patinka Moketu uz Live Ar uz PS+ nes jei nepirksi Siu Prenumeratu nezaisi online o jei nezaisi online tda nesuteiks tau idomumo Console aisq paziurek kuris pultas tau labiau patinka pwz ps4 gerai priglunda rankose atrodo kietai o xbox one toks pat beweik kaip ir xbox 360  tesiog paziurek video review anglu kalba jei moki irasyk i google paskaityk anglisku straipsniu apie ps4 ir xbox one paziurek gameplay ant abeju paziurek ju isejusius ir iseinanciu exlusivus . aisq man labai paprasta pasiulyti ps4 bet jei jy Pirksi zinau kad nensuvilsi NETIKIU :)

Prašau, išmok rašyt.

• Teigiamai 2

B┼źtinai rekomenduoju i┼íbandyti The Last Of Us: Remastered, kone geriausias PS4 / PS3 ekskliuzyvas. Taip pat ┼żinoma jeigu domina sporto ┼żaidimai tai NBA 2K15, FIFA 15. Bei GTA V, Assassin's Creed: Unity su Far Cry 4 :)

Prašau, išmok rašyt.

Prašau nekritikuok kitų, kol pats neišmoksi.

Redaguota , nario Gremlinas.`

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele