Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

C++ Programavimo kalba kuriant žaidimus.


Zantrilas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki forumo lankytojai


Turbūt kaip supratot iš pavadinimo, kažkas bus susyja su C++ programavimo kalba ir žaidimų kūrimu. Turbūt kaip ir kiekvieno žmogaus, kurio hobis yra kažkas susyja su žaidimais yra susimąstęs kaip gi sukurti tą žaidimą? Bandai aiškintis kaip sukurti tą žaidimą, bet nerandi kas išmokintų... Taigi aš ir esu vienas iš tų žmonių. Norėčiau sukurti žaidimą su būtent C++ kalba... Bet nemoku šios kalbos. Ieškau žmogaus, žmonių, kurie gal pamokintų šios kalbos? O gal yra kokie susibūrę žmonių kokios nors grupelės, kurie mokinasi, diskutuoja? O gal yra irgi koks nors žmogus kuris nori išmokti, bet nežino nuo ko pradėti? Tai jei yra koks nors iš čia išvardytų, tikrai norėčiau prisidėti ar su kokiu irgi naujoku aiškintis kaip ką daryti drauge. Ačiū už jūsų sugaištą laiką. Tikiuosi sulaukti prasmingų komentarų.


 


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas žodis - Internetas.

 

Gi eik ir mokinkis, kas trukdo? Lyg informacijos, ar galybės pamokų nebūtų, gi ne prie ruso gyvenam...

visi visko nori ant lekstutes kad nereiketu nieko jam paciam daryt tu tik man aiskink o as ka jau netingesiu gal ismoksiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nepyk iš karto už mano tokį pasakymą, bet tiesa yra tiesa... Kaip juokingai atrodo kai net nemokantis pagrindų jau galvoja apie žaidimo kūrimą. Tau čia ne po laukus lakstyt be rūbų, čia sunkus darbas. Jei tu net pagrindų negali išmokti, tai apie žaidimo kūrimą gali tik svajoti... Susiimk, arba nejuokink žmonių. Peace..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip galėčiau sutikti su visais čia pasireiškusiais. Aišku, vis dar vyrauja nuomonės, kad tarkim vat aš labai mėgstu žaisti žaidimus taigi aš noriu juos kurti. Čia yra lygiai tas pats kas žmogui gerai mokančiam žaisti Call of Duty pasiūlytum stot į armiją. Beje, mokėti vieną ar kelias programavimo kalbas yra pagrindinis programuotojo uždavinys, tačiau vien su tomis kalbomis žaidimo nesukursi. Pagalvok, juk pagrindinio žaidimo veikėjo nenupieši su C++ (nors šiaip pagalvojus kodėl gi ne :D ), taigi tam reikia žmogaus išmanančio kitas programas, su kuriomis piešiami įvairūs objektai ir t.t. Jeigu žaidimas didesnis, vieno programuotojo ir vieno, na kaip pavadinti, modeliuotojo? nepakaks. O asmeniškai man dirbti kartu su keliais programuotojais yra sunkiausias darbas, nes kiekvienas turi savo rašymo stilių, jie kitaip apsibrėžia kintamuosius, kitaip rašo funkcijas, ir tu turi susigaudyk kas kur ir pas ką ten parašyta... Ir dar, matematika ir programavimas, šiuo atveju žaidimų kūrimas, yra du neatsiejami dalykai, be matematikos tavo žaidimo herojai nejaus gravitacijos, vaikščios oru ir dar bala žino ką darys, žinoma reiktų džiaugtis, kad išvis iki tų herojų daeitum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip galėčiau sutikti su visais čia pasireiškusiais. Aišku, vis dar vyrauja nuomonės, kad tarkim vat aš labai mėgstu žaisti žaidimus taigi aš noriu juos kurti. Čia yra lygiai tas pats kas žmogui gerai mokančiam žaisti Call of Duty pasiūlytum stot į armiją. Beje, mokėti vieną ar kelias programavimo kalbas yra pagrindinis programuotojo uždavinys, tačiau vien su tomis kalbomis žaidimo nesukursi. Pagalvok, juk pagrindinio žaidimo veikėjo nenupieši su C++ (nors šiaip pagalvojus kodėl gi ne :D ), taigi tam reikia žmogaus išmanančio kitas programas, su kuriomis piešiami įvairūs objektai ir t.t. Jeigu žaidimas didesnis, vieno programuotojo ir vieno, na kaip pavadinti, modeliuotojo? nepakaks. O asmeniškai man dirbti kartu su keliais programuotojais yra sunkiausias darbas, nes kiekvienas turi savo rašymo stilių, jie kitaip apsibrėžia kintamuosius, kitaip rašo funkcijas, ir tu turi susigaudyk kas kur ir pas ką ten parašyta... Ir dar, matematika ir programavimas, šiuo atveju žaidimų kūrimas, yra du neatsiejami dalykai, be matematikos tavo žaidimo herojai nejaus gravitacijos, vaikščios oru ir dar bala žino ką darys, žinoma reiktų džiaugtis, kad išvis iki tų herojų daeitum.

Tai čia jau viskas aišku. Žmonės, aš nesakiau, kad aš nesimokydamas programavimo pradėčiau kurti žaidimus. Gal ne taip supratot. Aišku, kad be programavimo žaidimo neįmanoma sukurti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Pradėk C++ mokintis nuo pagrindų.

Youtubėje viskas išaiškinta aiškiai nuo #include <iostream> iki }.

 

Pradėk mokytis išvesties programas. Cout, wcout ar printf.

Tada įvesties ar kaip jie vadinami - Cin.

Sužinok pagrindinius kintamuosiu - Int (sveikieji skaičiai iki keliu mln)

Double(trukmeniniai skaičia).

Pradžiai šių užteks.

 

Mokykis ciklus. While, for, i

Mokykis sąlyginius sakinius.

Switch - skaičiuotuva su juo gali lengvai padaryti.

Masyvus, funkcijų kūrimus ir t.t.

Sužinok visas smulkmenas ką reiškia == ir kodėl ne =.

Ką reiškia && arba ||.

Daryk dubliuotus ciklus, kad aiškėtų ir matytum C++ galimybes..

Ir nuo viso šito pradėk. Youtube pilna tai, o vėliau pradėsi suprasti pats. Sėkmės! Pats pradėjau nuo absoliučiai žalio supratimo. Kaip matai progresas vyksta. Žaidimų dar nesvajoju kurti, nes man dar mokytis ir mokytis.

 

O, kad viskas užsiliktų ir kai išmoksi visą tai. Padaryk skaičiuotuvą. Turiu aš pilną užduočių jei reiks galėsiu pasidalinti manau.

Redaguota , nario Galardas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent moki Assemblerį? Na, jeigu ne, priminsiu sintaksę: position operation, value . Pabandyk ką nors suprogramuoti su Assembleriu, na, pvz. console out 'Hello world'. Pastebėsi, kame esmė. Bei, turėjau omeny pagal sunkumą Assembleris arčiausiai :)

Redaguota , nario z4m
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bent moki Assemblerį? Na, jeigu ne, priminsiu sintaksę: position operation, value . Pabandyk ką nors suprogramuoti su Assembleriu, na, pvz. console out 'Hello world'. Pastebėsi, kame esmė. Bei, turėjau omeny pagal sunkumą Assembleris arčiausiai :)

 

Nemoku bet panašumo 0, tu čia pats sumastei tad negazdink žmogaus o jai jau žadi tai daryt tai faktus pateik o ne savo kažkokias tai hipotezes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3322 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...