Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Truputis trollinimo dar niekam nepakenkė, l33t.


STEAM žaidimai

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3414 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Eh, koks kartais patiklus tas jaunimas būna.. :D

 

1hhqiJl.png

Jeigu čia yra fake tekstas ir žmogui nuims 30 lt, tai tu būsi scameris tada :) Ir visada tu trolini pats save, gyriesi kad perki tf2 raktus po 3.5, o forumuose rašai kad perki po 4.5 :D Kad tam žmogui nuimtų nuo sąsk 30 lt, liktum trolis :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Ne tai jog patiklus, bet visi pasitiki tavimi ir nemano jog apmausi dėl to ir neprašo įrodimų

 

Kokių įrodymų? Gi prašė puslapio SS čate kaip matai. Beto aš nieko ir neapmoviau, jeigu skaityt ne visi moka, tai užjaučiu juos. Tiesiog toks įkyrūs šitas žmogus, kad nenoriu jo "toli toli" siųsti, tai sugalvojau kitą būdą... :D

 

Jeigu čia yra fake tekstas ir žmogui nuims 30 lt, tai tu būsi scameris tada :) Ir visada tu trolini pats save, gyriesi kad perki tf2 raktus po 3.5, o forumuose rašai kad perki po 4.5 :D Kad tam žmogui nuimtų nuo sąsk 30 lt, liktum trolis :D

Tokiom kainom sau raktų neperku, o keletui draugų kuriems skubiai reikia žaidimo ir jie su tokia kaina sutinka. Man įdomu kur aš taip visur gyriuosi, pasiskaityk savo temas ir pranešimus: "Nusipirkau tą už 2 raktus, zjbs aš esu, va lošiu su Steam forumo moderatoriu, va nusipirkau DayZ už 5 raktus, koks aš mldc". Jeigu atėjai nesąmonių rašinėti, ir neturi humoro jausmo tai rašyk į AŽ/PM man, galėsim pabendrauti, kad toks noras yra. O už fake SMS pinigų niekas nenuiminėja, jų tiesiog neišsiunčia, jeigu pasidomėtum žinotum. :)

Redaguota , nario STEAM žaidimai
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar žiūrėkit kas būtu jeigu CagSolution apgautu žmogu? Ogi supergames.lt būtu patvynditas temomis kaip Cag'as apgavo :D

Bet šjp juo galima 100% pasitikėti net nereikia jokių SS daryti ir t.t. :D

Ps kiek cagai pas tave Steam Wallet ^^ kainuoja?

Redaguota , nario Puferis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių įrodymų? Gi prašė puslapio SS čate kaip matai. Beto aš nieko ir neapmoviau, jeigu skaityt ne visi moka, tai užjaučiu juos. Tiesiog toks įkyrūs šitas žmogus, kad nenoriu jo "toli toli" siųsti, tai sugalvojau kitą būdą... :D

 

Dabar žiūrėkit kas būtu jeigu CagSolution apgautu žmogu? Ogi supergames.lt būtu patvynditas temomis kaip Cag'as apgavo :D

Bet šjp juo galima 100% pasitikėti net nereikia jokių SS daryti ir t.t. :D

Ps kiek cagai pas tave Steam Wallet ^^ kainuoja?

va tai ir noriu pasakyti jog juo galim pasitikėti. O žmogaus atsikratymui būdas neblogas nes kiek žinau tokio trumpojo numerio kaip ir nėra. Bet ar nebūtu daug patogiau imti jam ir parašyti "dabar negaliu palyk ramybėje kai galėsiu parašysiu" ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar žiūrėkit kas būtu jeigu CagSolution apgautu žmogu? Ogi supergames.lt būtu patvynditas temomis kaip Cag'as apgavo :D

Bet šjp juo galima 100% pasitikėti net nereikia jokių SS daryti ir t.t. :D

Ps kiek cagai pas tave Steam Wallet ^^ kainuoja?

Čia rimti pacanai visi. Juokų nesupranta. Parašyk į Skype susitarsim manau. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių įrodymų? Gi prašė puslapio SS čate kaip matai. Beto aš nieko ir neapmoviau, jeigu skaityt ne visi moka, tai užjaučiu juos. Tiesiog toks įkyrūs šitas žmogus, kad nenoriu jo "toli toli" siųsti, tai sugalvojau kitą būdą... :D

Tokiom kainom sau raktų neperku, o keletui draugų kuriems skubiai reikia žaidimo ir jie su tokia kaina sutinka. Man įdomu kur aš taip visur gyriuosi, pasiskaityk savo temas ir pranešimus: "Nusipirkau tą už 2 raktus, zjbs aš esu, va lošiu su Steam forumo moderatoriu, va nusipirkau DayZ už 5 raktus, koks aš mldc". Jeigu atėjai nesąmonių rašinėti, ir neturi humoro jausmo tai rašyk į AŽ/PM man, galėsim pabendrauti, kad toks noras yra. O už fake SMS pinigų niekas nenuiminėja, jų tiesiog neišsiunčia, jeigu pasidomėtum žinotum. :)

Šiaip jau DayZ galiu gauti už 11 raktų :D Už 5 išeitų Rust arba Payday 2 4-pack :D

Aš galiu tą sms kodą sugeneruoti, jei nori? Už 30 lt. Tuoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šiaip jau DayZ galiu gauti už 11 raktų :D Už 5 išeitų Rust arba Payday 2 4-pack :D

Aš galiu tą sms kodą sugeneruoti, jei nori? Už 30 lt. Tuoj.

Kad ir už 100 Lt, sąskaitoj daug galiu Vilą nusipirkti ir dar tau būdą. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teko net pasigooglinti... :lol:

wIutZ6g.png

O šiaip ar būtina kiekvieną kartą "patrolinus" kokį nors žmogų, ateiti čia ir girtis? :unsure:

P.S. jei žmogus išsiūs SMS su tokiu tekstu vis tiek "patrolintas" liksi tik tu...

Redaguota , nario PrefixS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Teko net pasigooglinti... :lol:

wIutZ6g.png

O šiaip ar būtina kiekvieną kartą "patrolinus" kokį nors žmogų, ateiti čia ir girtis? :unsure:

P.S. jei žmogus išsiūs SMS su tokiu tekstu vis tiek "patrolintas" liksi tik tu...

Hmm, aš čia giriausi? Hmm, kiek aš kartų kūriau temų dėl trolinimo? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3414 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...