Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Straipsnis apie mano muzikos kanalą - SunSet Records!


fck`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dėja nieko nemokėjau, tai yra apgailėtina. Jei atsiras daugiau tokių švelniai tariant „nevispročiu“ kaip Tu, galėsiu atsiųsti nuotrauką kaip jie man patys parašė.

Šiais laikais net negalima pasidalinti gerais dalykais, visada atsiranda koks *Myliu SuperGames.lt*, kuriam būtina parodyt savo durnuma.
Čia aš apie Diggeri.

Peace.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja nieko nemokėjau, tai yra apgailėtina. Jei atsiras daugiau tokių švelniai tariant „nevispročiu“ kaip Tu, galėsiu atsiųsti nuotrauką kaip jie man patys parašė.

Šiais laikais net negalima pasidalinti gerais dalykais, visada atsiranda koks *Myliu SuperGames.lt*, kuriam būtina parodyt savo durnuma.

Čia aš apie Diggeri.

Peace.

Oj oj kaip greit isizeidi... Paklausi normalaus klausimo, iskart isvadina nevisprotciu... Siais laikais nieko negali paklausti, nes isvadins nebutais dalykais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oj oj kaip greit isizeidi... Paklausi normalaus klausimo, iskart isvadina nevisprotciu... Siais laikais nieko negali paklausti, nes isvadins nebutais dalykais.

Atsiprašau, reiškias kiek per stipriai sureagavau, galvojau vienas iš tų, kuriem tik pasityčiot. :)

 

 

Neveltui Kedainių naujienos.. Straipsnis pigus ir apie nieką, bet kas tą kanalą gali pasikurt ir kelti tas dainas, o čia rašo kaip apie didžiulį pasisekimą pasiekusį asmenį, ale tai būtų būtent jo idėja, nors tokių kanalų bilenkiek..

Taip, kėdainių naujienos, nedidelis miestas, bet džiaugiasi visų savo gyventojų pasiekimais ar kažkokia neformaliaja veikla. Taip bet kas gali sukurti, bet aš nesigiriu, jie man parašė, paklausė, aš atsakiau ir sutikau, kad bus parašytas straipsnis ir tuo džiaugiuosi. Tuo tarpu kol apie mane yra straipsnis, Tu net to nepasiekei. Peace. P.s. niekur neparašyta, kad tai mano idėja, tad pacituosiu diggeri: nieko paklaust negali, nes išvadins (pridedu - parašys) nebūtais/nebūtus dalykais/dalykus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau, reiškias kiek per stipriai sureagavau, galvojau vienas iš tų, kuriem tik pasityčiot. :)

 

 

Taip, kėdainių naujienos, nedidelis miestas, bet džiaugiasi visų savo gyventojų pasiekimais ar kažkokia neformaliaja veikla. Taip bet kas gali sukurti, bet aš nesigiriu, jie man parašė, paklausė, aš atsakiau ir sutikau, kad bus parašytas straipsnis ir tuo džiaugiuosi. Tuo tarpu kol apie mane yra straipsnis, Tu net to nepasiekei. Peace. P.s. niekur neparašyta, kad tai mano idėja, tad pacituosiu diggeri: nieko paklaust negali, nes išvadins (pridedu - parašys) nebūtais/nebūtus dalykais/dalykus.

Nu jeigu, tu laikai tai pasiekimu, tebūnie tai pasiekimas, kad kaimo svetainėje aprašė.. Nematau priežasties, kodėl čia tuo menku straipsniu reiktų taip puikuotis ir prieš kitus vaidinti geresnį.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jeigu, tu laikai tai pasiekimu, tebūnie tai pasiekimas, kad kaimo svetainėje aprašė.. Nematau priežasties, kodėl čia tuo menku straipsniu reiktų taip puikuotis ir prieš kitus vaidinti geresnį.. 

Kaip bebūtų, ar vertas ar nevertas, bet jau prašyčiau Kėdainių nežmeižt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jeigu, tu laikai tai pasiekimu, tebūnie tai pasiekimas, kad kaimo svetainėje aprašė.. Nematau priežasties, kodėl čia tuo menku straipsniu reiktų taip puikuotis ir prieš kitus vaidinti geresnį.. 

Aš nevaidinu nei geresniu nei ką, kam su mokslais nekažka, kėdainiuose gyvena 30 tūkst. žmoniu, kaip kaimui sakyčiau ryškiai perdaug. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3440 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...