Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikialingas PROFESIONALUS Pawno programuotjo (imanoma rasti cia?)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3435 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi.

Ieskau patikimo saziningo, supratingo ir profesionalaus PAWNO programuotojo.

Kuriamas Naujas projektas (Global Gaming Network), kuris veiks 18-likoje skirtingu saliu!

Pirma visada visiems kyla klausima "investivijos", i SAMP projekta bus investuota iki £5000.

Reikalavimus rasite mano pridetame WORD faile.

Is kur gausite map darbus man nesvarbu - tol kol mano zmones nematys panasumu i kitus serverius.

PRIVALOMA MOKETIAnglu kalba (labai gerai, iskaitant gramatika), Lietuviu (Labai gerai, iskaitant gramatika), Rusu (Labai gerai, iskaitant gramatika).

Del kalbu ar samdysite verteja ar ka, man nesvarbu, tol kol nematysime klaidu nei rasysenoje, nei sakyniu sudejime.

MIESTAS: custom (Sukurti nauja miesta, ar danguje ar po zeme nesvarbu, svarbu kad butu realistiska), jeigu imanoma.

Butu gerai jeigu turetu bent 20metu. Ir MINIMUM 6 metai patirties.

MAPERIS NEGALI BUTI 14-15 metu kad ir patyres, irgi minimum 20, kad butu protingai ir be bugu.

Uz kiekviena bug'o radima kris kaina po £50 nuo sutartos sumos.

BUS DUOTA 4MENESIAI. VVP sistema rupinates jus!.

Mano komanda tikrins ar nera bugu, visi turi min 23metus, ir visa tikrinimo procesas bus filmuojamas.

EDITAS KITO GAMEMODE MAN NETINKA! PRIVALESITE KIEKVIENA DIENA REPORTUOTI KA PADARETE!

Atsiskaitysiu svarais, jeigu jus lietuvoje per transfergo

Atsiskaitysiu svarais, jeigu jus lietuvoje per transfergo

Butinai privales buti ristas su MYSQL.

Dekui uz demesi, kad susidomejo kontaktai forume, o reikalavimai WORD faile.

Gero Vakaro.  :) 

https://drive.google.com/open?id=0B6acJGN4jyuPQ3paM2FGdVAycUU&authuser=0   (WORD failo perziura)

Redaguota , nario mantuxas44
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sunkiai, sunkiai surasi, turbūt nesurasi. Čia visiem 11-19 metų ir nemanau kad būtų toks scripteris. Bet kam būtinai tiek metų? Čia tikrai yra puikių scripterių, jaunesnių, bet aišku tau netiks dėl metų. Arba mapperis. Pvž Grisha. Vienas geriausių lietuvos mapperių, buvo visokiuose LMG, L-V ir t.t bet turi ~16 (bijau sumeluot) metų. O ir su kalbom čia sunkiai. Manau Anglų ir Lietuvių pilnai užtenka. Sekmės jums, čia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai briedas. Su tokiu biudžetu galima verslą atsidaryt. Aš manau, kad tema sukurta paprikolu. Koks skirtumas, nors ir 228 šalių, pagrinde eina anglų, rusų, ispanų, vokiečių ir kinų kalbos. Nori, kad žmonės mokėtu normaliai rašyti bet pats rašo kaip 13 metų vaikas ir be lietuviškų simbolių. Bent aš absoliučiai nesuprantu kam reikalingas skripteris kuris turi mokėti gerai rašyti ir žinoti anglų arba rusų kalbas. Rašyti sakinukus - ne jo darbas. 20 m.? - Kam? Į klubą eisit?

Ne ne ne, man atrodo temos autorius ne į tą planetą atskrido.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai briedas. Su tokiu biudžetu galima verslą atsidaryt. Aš manau, kad tema sukurta paprikolu. Koks skirtumas, nors ir 228 šalių, pagrinde eina anglų, rusų, ispanų, vokiečių ir kinų kalbos. Nori, kad žmonės mokėtu normaliai rašyti bet pats rašo kaip 13 metų vaikas ir be lietuviškų simbolių. Bent aš absoliučiai nesuprantu kam reikalingas skripteris kuris turi mokėti gerai rašyti ir žinoti anglų arba rusų kalbas. Rašyti sakinukus - ne jo darbas. 20 m.? - Kam? Į klubą eisit?

Ne ne ne, man atrodo temos autorius ne į tą planetą atskrido.

The same hea. Pvž aš rusų tik keiktis moku, sūka bliad ( gerai skamba kai anglai tai sako :D ). Tiek kalbų kiek jūs norit į pawno nesutalpinsit, kadangi jos pjaunas tarpusavyje, pvž Lietuvių ir Rusų. O tai ką jau kalbėti apie kiniečių ? Lietuviam kaikuriem pingas po 150 o tai kinam kur ? Nebent atidarinėti serverius keliuose šalyse.

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas čia ok.. Uždarbyje vienas žmogus ieškojo investuoti į žaidimų serverį (samp, cs, mc), o suma buvo nuo 10 000  iki 30 000 litų, bet ta suma turėjo atsipirkti per metus, tad taip ir nesurado kur investuoti ir dabar kiek žinau investavo į WOW užsienitišką serverį, ar kokį ten žaidimą ir jau jam viskas atsipirko.

 

 

Šiaip tokių dalykų yra daug, kur vaikšto po žaidimus tokios sumos, bet ne Lietuvoje reikia investuoti, nebent skverbiesi į užsienio rinką.. Bet dabar ką matome, tai tik tai, kad SAMP miršta ir tikrai tos 5k svarų neatsipirks, nebent turite labai gerus reklamerius (abėjoj)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Viskas čia ok.. Uždarbyje vienas žmogus ieškojo investuoti į žaidimų serverį (samp, cs, mc), o suma buvo nuo 10 000  iki 30 000 litų, bet ta suma turėjo atsipirkti per metus, tad taip ir nesurado kur investuoti ir dabar kiek žinau investavo į WOW užsienitišką serverį, ar kokį ten žaidimą ir jau jam viskas atsipirko.

 

 

Šiaip tokių dalykų yra daug, kur vaikšto po žaidimus tokios sumos, bet ne Lietuvoje reikia investuoti, nebent skverbiesi į užsienio rinką.. Bet dabar ką matome, tai tik tai, kad SAMP miršta ir tikrai tos 5k svarų neatsipirks, nebent turite labai gerus reklamerius (abėjoj)

Pati idėja nėra bloga, tačiau yra daug BET. Aišku mes nežinom ką tie savininkai pažysta ir ką jau turi sukūre. Nujaučiu, kad tai bus ne vien SAMP projektas.

Jai aš ateičiau į tokį projektą kurčiau tikrai ne 4 mėn o visus, metus, nes per tuos 4 mėn nieko doro nepadarysi, o jai dar dirbi ar mokais ?

 

Pagal visus jo reikalavimus visam samp'e yra gal 2 žmonės kurie galėtų tikti ( tai dar neaišku ar moka rusų ir anglų tokiu lygiu ir ar turi laiko )

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tokia suma investuoti į sampa neapsimoka kadangi nėra tiek daug tos bendruomenės sampe.Tiek pinigų galiam investuoti kitur ir uždirbti žymiai daugiau litu nei iš to samp

Uždirbt tikrai įmanoma. Tik turi susirinkt rimti žaidėjai, o ne vaikai, kurie mokėti už nieką nenori. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3435 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...