Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lauksiu naujo LG G4


The Euro

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prikrautas nereikalingų software dalykų, plastikas. Kai kuriem yra nepatogus dėl dydžio ir išdėstymo.

 

Bet pliusų daugiau negu minusų: galingumas, kamera, baterija(kuri gali būti keičiama), ekranas!!! Ir kas geriausia jog Lollipop 5.0 jau atkeliauja į G3. Čia pirmas atvėjis jog Didžiulis Android atnaujinimas atkeliauja taip anksti į "non-Google phones". Tikrai patariu pirkti, esu pats naudojąs ir mano nuomone tai vienas iš geriausių šių metų telefonų.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gal ir geras jis bet man nuo seno nepatiko LG :D turėjau ir ankščiau paprastų neliečiamų tai gesdavo greitai :) nu nežinau gal su šitu nebus to :D bet taip tai kam pirkt tokį galinga,brangų telefona jeigu po ~1-3 metų tau jis pabos ir norėsi dar geresnio kokio Samsung Galaxy S20 :D nu čia mano nuomonė :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na gal ir geras jis bet man nuo seno nepatiko LG :D turėjau ir ankščiau paprastų neliečiamų tai gesdavo greitai :) nu nežinau gal su šitu nebus to :D bet taip tai kam pirkt tokį galinga,brangų telefona jeigu po ~1-3 metų tau jis pabos ir norėsi dar geresnio kokio Samsung Galaxy S20 :D nu čia mano nuomonė :)

O tai kam tada pirkti po 3 metų telefoną jeigu jis irgi pabos? Jeigu jam reikia telefono dabar tai tegul perka patvarų kuris laikys ilgą laiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3441 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...