Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Minecraft premium accountai tik po 1LT


ignasas100

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3442 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Ir kas iš to ? susigrąžins po dienos ir lito kaip ir nebūta. Išvis čia yra draudžiamas dalykas, gali gauti nemaža bauda dėl savo lito, ir dar tėvai internetą atjungs ir baigsis tau šitie bajeriukai. 

Alio Policijia mano minecraft accounta nulaužė ane?Ir man bauda eik tu miegot.Ir pirma kažka isitikink nes vienas gyvenu ir ne tuo tik užsiminėju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Alio Policijia mano minecraft accounta nulaužė ane?Ir man bauda eik tu miegot.Ir pirma kažka isitikink nes vienas gyvenu ir ne tuo tik užsiminėju.

Kažkaip iškart krenti į 11 mečio amžiaus piliečio statusą mano akyse :(. Aš kalbu apie tavo keylog'ą kitų žmonių kompiuteriuose, jeigu va toks snarglys kaip tu man jį įdėtu aš tikrai su tavimi necicackinčiau ir į cert'ą paduočiau už tokias nesąmones. Ir be to kažkaip keista, kad toks savarankiškas žmogus kaip tu užsiiminėja tokiais vaikiškais žaidimais ypač, kad dar po 1 LT :D. Strange, very strange. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imkit nemokamai :D kokius 10 numete labai daug čia.Visi jais naudojasi supergames.lt nariai kurie perskaite šita posta tai normalei negali tikrai kažka pažaisti

Kažkaip iškart krenti į 11 mečio amžiaus piliečio statusą mano akyse :(. Aš kalbu apie tavo keylog'ą kitų žmonių kompiuteriuose, jeigu va toks snarglys kaip tu man jį įdėtu aš tikrai su tavimi necicackinčiau ir į cert'ą paduočiau už tokias nesąmones. Ir be to kažkaip keista, kad toks savarankiškas žmogus kaip tu užsiiminėja tokiais vaikiškais žaidimais ypač, kad dar po 1 LT :D. Strange, very strange. 

Tai gerai galiu nemokamai ju pridėti,bet koks skirtumas.

Paspaudziau mygtuka mojange report, juk manau zmonem kainuoja 70lt o cia pavogia, gal jam bus kaskas uz vagystes

Really žmogau?Jei tavo nuvogtu tik tada galėtum čia darinėti tokius dalykus kaip report,ir pirma jei atkreiptu dėmesi tai nemanau kad atvaziuos del tokio menkniekio ir bauda ides patykek nezinai ko kiti pridaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Imkit nemokamai :D kokius 10 numete labai daug čia.Visi jais naudojasi supergames.lt nariai kurie perskaite šita posta tai normalei negali tikrai kažka pažaisti

Tai gerai galiu nemokamai ju pridėti,bet koks skirtumas.

Really žmogau?Jei tavo nuvogtu tik tada galėtum čia darinėti tokius dalykus kaip report,ir pirma jei atkreiptu dėmesi tai nemanau kad atvaziuos del tokio menkniekio ir bauda ides patykek nezinai ko kiti pridaro.

Aš įkėliau nuorodą kur vienas žmogelis surašė veikiančius.

Kodėl nepažaisi,tie tavo vogti accauntai tikrai nėra švarūs,ne į visus serverius pakliūsi,mano nuomone tu paieškojai tokių temų,susiradai ir dabar stumdai tuos accaountus ir sakai,kad pats pavogei :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš įkėliau nuorodą kur vienas žmogelis surašė veikiančius.

Kodėl nepažaisi,tie tavo vogti accauntai tikrai nėra švarūs,ne į visus serverius pakliūsi,mano nuomone tu paieškojai tokių temų,susiradai ir dabar stumdai tuos accaountus ir sakai,kad pats pavogei :/

Gali netikėti koks man skirtumas baigiam tėma,galėsiu ikelti vistiek nežaidžiu minecraft.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3442 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...