Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

perku Perku PokerStars $


Weed@

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Perku daug rašom į pm arba numetam čia savo skype.

Kursas nesvarbus, litai pavėdimas bankų (swed).

Pirmas neinu, nebent tarpininkas.

 

Patikimumas:

LMG.LT Prižiūrėtojas - http://www.lmg.lt/forumas/index.php/user/410-max-tosha/

Las-Venturas.LT Pagalbininkas - http://las-venturas.lt/forumas/index.php?/user/1027-max-tosha/

Redaguota , nario Max'Tosha
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, siuo metu turiu parduoti 35pokerstars dolerius. 

Pries apgaudinedamas zmones pasiziurek ka rasai cituoju ''Perku daug rašom į pm arba numetam čia savo skype.Kursas nesvarbus, litai pavėdimas bankų (swed)'' Kur cia logika perki daug ir kursas nera svarbus tai nori pasakyti kad nupirktum 5LT kursu ? nors siuo metu dolerio kursas yra 2.77LT. juokini zmogau mane kadangi tu tikrai nesi tikrasis max tosha nes tik del taves susisiekiau su juo per skype ir jis tik patvirtino mano itarima kad esi eilinis apsisaukelis.

sekmes meginant apgaudineti zmones, gal kada nors ir pavyks apgauti koki nors vaika ant keliu litu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, siuo metu turiu parduoti 35pokerstars dolerius. 

Pries apgaudinedamas zmones pasiziurek ka rasai cituoju ''Perku daug rašom į pm arba numetam čia savo skype.Kursas nesvarbus, litai pavėdimas bankų (swed)'' Kur cia logika perki daug ir kursas nera svarbus tai nori pasakyti kad nupirktum 5LT kursu ? nors siuo metu dolerio kursas yra 2.77LT. juokini zmogau mane kadangi tu tikrai nesi tikrasis max tosha nes tik del taves susisiekiau su juo per skype ir jis tik patvirtino mano itarima kad esi eilinis apsisaukelis.

sekmes meginant apgaudineti zmones, gal kada nors ir pavyks apgauti koki nors vaika ant keliu litu. 

Išnyk šetone. Pažiūrėk kiek aš esu pasiekės tada kalbėk pienburni. Kursas nesvarbu tai suprotu tai vat, o tu matau nemąstai ir kaip vaikas dedi - rep nors manau toks tu jau ir esi sėkmės pardavinėt nes matos labai esi geras pardavėjas.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išnyk šetone. Pažiūrėk kiek aš esu pasiekės tada kalbėk pienburni. Kursas nesvarbu tai suprotu tai vat, o tu matau nemąstai ir kaip vaikas dedi - rep nors manau toks tu jau ir esi sėkmės pardavinėt nes matos labai esi geras pardavėjas.. :)

Nieko nesakau tu esi tikrai rimtas ir daug pasiekes internete:DD bet realiame gyvenime esi niekas eilinis vaikas zaidziantis zaidimu eiksteleje.

ir neapgaudinek cia zmoniu kadangi manau abu gerai suprantame kad nesi tikrasis max tosha. o jaigu tavo protas yra ant tiek bukas ir esi jau tiesiog isitikines kad tu tikrai esi jis parasyk las-venturo saukykloje kad superki pokerstars dolerius

 

Ir siektiek tave apsiesiu uz zmogaus turto pasisavinima(vagyste) gresia baudziamoji atsakomybe.

Redaguota , nario NightPersOn
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išnyk šetone. Pažiūrėk kiek aš esu pasiekės tada kalbėk pienburni. Kursas nesvarbu tai suprotu tai vat, o tu matau nemąstai ir kaip vaikas dedi - rep nors manau toks tu jau ir esi sėkmės pardavinėt nes matos labai esi geras pardavėjas.. :)

 

Nesvarbu čionais , ką tu esi pasiekes ar panašiai. Tipo kad jau l-v ten kažkas tu jau tipo patikimas. Pirma įgauk pačiam supergames reputacijos tada. Atenina ir kalba čia nesamonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesvarbu čionais , ką tu esi pasiekes ar panašiai. Tipo kad jau l-v ten kažkas tu jau tipo patikimas. Pirma įgauk pačiam supergames reputacijos tada. Atenina ir kalba čia nesamonės.

 

O tu tiki, kad čia tikrasis Tosha? :D

Čia tik žmogus bandantis juo apsimesti bei pelnyti čia gerbę taikydamas savo prikišinėjimus, jo yra sampe kažko pasiekęs :D

Jei čia būtų tikrasis tosha, tuomet manau, jog nesidrovėtu ir pats duotų savo skype, o ne sakytu, jog Jūs jam duotumėte savo skype.

Redaguota , nario Yton
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3452 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.


×
×
  • Sukurti naują...