Peršokti į turinį

Pc ijungtas 24/7


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4848 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Gali palikti pc, tik patarciau padaryti pertraukas atvesti procesoriui, ~1h kas 5-6 dienas, o monitoriu gali nors ir atjungti, nieko neatsitiks, gal buvo tiesiog senas monitorius, mano irgi nusproges buvo, nusipirkau nauja ir tiek, nu nelaikau as savo pc 24/7 bet nuo 7-8 ryto iki 10-11 vakaro, bet kol nesedi, atjunk laida ir viskas, tiesiog atejo laikas tavo monitoriui ir tiek :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo buvo senas monitorius..Supleskejo visas :D

1. speju del zaidimo palikinesi pc?

2. neapsimoka laikyti daug elektros i seina i t.t

3. kompiuteris pats gali persikrauti belekada kai updatai vindausu ateis...

4. pc gali ir uzlinkti, nes pvz mano naujas kompas palikau 2 paras on ir atsijunge pats, nesupratau kodel bet atsijunge, bet veikia normaliai, nepatartina del zaidu palikinet pc 24/7 geriau hostinga pirk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo buvo senas monitorius..Supleskejo visas :D

1. speju del zaidimo palikinesi pc?

2. neapsimoka laikyti daug elektros i seina i t.t

3. kompiuteris pats gali persikrauti belekada kai updatai vindausu ateis...

4. pc gali ir uzlinkti, nes pvz mano naujas kompas palikau 2 paras on ir atsijunge pats, nesupratau kodel bet atsijunge, bet veikia normaliai, nepatartina del zaidu palikinet pc 24/7 geriau hostinga pirk.

Bratanas, tavo pc issijunge nes kaista procesorius, pats zinau kad tavo pc buna ijungtas 10-12 valandu :D Kas tau pc ten surinkinejo? Gal termopastos ner? :D Jei taip tada gali ir nauja proca pirkt reikt :D O cia jau darote off topic, radijos hostingas (100 klausytoju) kainuoja 30 litu jei norite gero, mano pc isnaudoja per menesi uz 25-30 litus elektros, na jugi ar taip ar taip busi ijunges ta pc, o pc gali buti ir del kitos priezasties, o pc tikrai gali persikrauti, bet mano pc nepersikraudineja jau 2 savaites del update (perinstaliuoti win pries ~3 sav)

Tiesiog puciate is muses drambli

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo buvo senas monitorius..Supleskejo visas :D

1. speju del zaidimo palikinesi pc?

2. neapsimoka laikyti daug elektros i seina i t.t

3. kompiuteris pats gali persikrauti belekada kai updatai vindausu ateis...

4. pc gali ir uzlinkti, nes pvz mano naujas kompas palikau 2 paras on ir atsijunge pats, nesupratau kodel bet atsijunge, bet veikia normaliai, nepatartina del zaidu palikinet pc 24/7 geriau hostinga pirk.

Bratanas, tavo pc issijunge nes kaista procesorius, pats zinau kad tavo pc buna ijungtas 10-12 valandu :D Kas tau pc ten surinkinejo? Gal termopastos ner? :D Jei taip tada gali ir nauja proca pirkt reikt :D O cia jau darote off topic, radijos hostingas (100 klausytoju) kainuoja 30 litu jei norite gero, mano pc isnaudoja per menesi uz 25-30 litus elektros, na jugi ar taip ar taip busi ijunges ta pc, o pc gali buti ir del kitos priezasties, o pc tikrai gali persikrauti, bet mano pc nepersikraudineja jau 2 savaites del update (perinstaliuoti win pries ~3 sav)

Tiesiog puciate is muses drambli

Pirk nauja proca del to,kad termopastos mažai? Taigi jei mažai ten jos liko užsitepi viel ir viskas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu jo buvo senas monitorius..Supleskejo visas :D

1. speju del zaidimo palikinesi pc?

2. neapsimoka laikyti daug elektros i seina i t.t

3. kompiuteris pats gali persikrauti belekada kai updatai vindausu ateis...

4. pc gali ir uzlinkti, nes pvz mano naujas kompas palikau 2 paras on ir atsijunge pats, nesupratau kodel bet atsijunge, bet veikia normaliai, nepatartina del zaidu palikinet pc 24/7 geriau hostinga pirk.

Bratanas, tavo pc issijunge nes kaista procesorius, pats zinau kad tavo pc buna ijungtas 10-12 valandu :D Kas tau pc ten surinkinejo? Gal termopastos ner? :D Jei taip tada gali ir nauja proca pirkt reikt :D O cia jau darote off topic, radijos hostingas (100 klausytoju) kainuoja 30 litu jei norite gero, mano pc isnaudoja per menesi uz 25-30 litus elektros, na jugi ar taip ar taip busi ijunges ta pc, o pc gali buti ir del kitos priezasties, o pc tikrai gali persikrauti, bet mano pc nepersikraudineja jau 2 savaites del update (perinstaliuoti win pries ~3 sav)

Tiesiog puciate is muses drambli

Pirk nauja proca del to,kad termopastos mažai? Taigi jei mažai ten jos liko užsitepi viel ir viskas.

Jum gal termopasta smegenys uzgliucino ? Nereikia jokios termopastos , tiesiog kompui nesveika laikyti 24/7 na bet cia ne mano pc ir tikrai jei kompas geras nelaikyciau as jo 24/7 gaila butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
Monitorius galejo rukti ir del elektros ytampos pakilimo kai itampa padidieja dvigubai tada ir neisnesa monitorius nes man irgi tjp buvo kj monitorius rukti pradejo ,bet td dar ir lempos ryskei dege man.Isigyk UPsa nes tada zinosi kad tavo pc saugus nuo elektros sokinejimu.

Monitorius ir man sudegė nuo įtampos svyravimų, bet upso vis nenusiperku. :) Tikiuosi iki žaibų sezono sugebėsiu įsigyti, nes naujo monitoriaus jau gaila.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4848 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...