Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Klausimas] Cs:Go Competitve boostinimas.


Ewal

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3454 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau paklausti ar saugu duoti kitam žmogui savo steam account'ą, kad jis boostintu competitive rangą kai manęs nėra? Steam Guard yra įjungtas. Norėčiau sulaukti atsakimų su argumentais... Ką gali padaryt, ko negali ir t.t.

Aš tai niekaip nesuprantu jūsų. Žaidžiu jau gan ilgokai su random žaidėjais, turiu jau gal metai+ pastovų Legendary Eagle

Master rank. Kaip jums sunku jį pasikelti, aš neįsivaizduoju, jei aš su random žaidėjais sugebu.

Negi jus tokie visi botai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai niekaip nesuprantu jūsų. Žaidžiu jau gan ilgokai su random žaidėjais, turiu jau gal metai+ pastovų Legendary Eagle

Master rank. Kaip jums sunku jį pasikelti, aš neįsivaizduoju, jei aš su random žaidėjais sugebu.

Negi jus tokie visi botai?

Nu dėl pasikėlimo turi kai kurie problemų, bet aš nesuprantu kito dalyko. Nu ok tarkim užboostina iki aukšto rank'o. Kuo rankas aukštesnis, tuo stipresnis žaidėjai žaidžia, tai klausimas toks. Kaip užboostintas žmogus žais prieš profus jeigu ne jis pats kėlėsi rank'ą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu dėl pasikėlimo turi kai kurie problemų, bet aš nesuprantu kito dalyko. Nu ok tarkim užboostina iki aukšto rank'o. Kuo rankas aukštesnis, tuo stipresnis žaidėjai žaidžia, tai klausimas toks. Kaip užboostintas žmogus žais prieš profus jeigu ne jis pats kėlėsi rank'ą?

Aš žaidžiu visada beveik su random žaidėjais. Visi būna maždaug vienodo rank. Bet teko matyti žmonių ir visai be Rank, jei tarkim draugai iš lobby jungiasi.

Jei turesi LEM ir pralaimėsi komandai pas kurią žaidejai kai kurie net neturi rank, kris tavo rank žemai :D

Jei esi Silver lygio žaidejas, tai tu ta rank turesi labai trumpai :D :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O iš to boost'o koks skirtumas, pakels tau jis ranga, po poros savaičių vėl nukrisi, nes nemokėsi žaidi aukštesniam range.

 

Aš tai niekaip nesuprantu jūsų. Žaidžiu jau gan ilgokai su random žaidėjais, turiu jau gal metai+ pastovų Legendary Eagle

Master rank. Kaip jums sunku jį pasikelti, aš neįsivaizduoju, jei aš su random žaidėjais sugebu.

Negi jus tokie visi botai?

 

Nu dėl pasikėlimo turi kai kurie problemų, bet aš nesuprantu kito dalyko. Nu ok tarkim užboostina iki aukšto rank'o. Kuo rankas aukštesnis, tuo stipresnis žaidėjai žaidžia, tai klausimas toks. Kaip užboostintas žmogus žais prieš profus jeigu ne jis pats kėlėsi rank'ą?

 

Visiems atsakysiu vienodai.... Šiaip galėčiau pats pasikelti tą rangą, bet bėda tame, kad daug laiko dirbu todėl nelabai randu tam laiko. O kai kas nors kitas užkels rangą bent jau išart bus įdomiau lošt su patiruseis žaidėjais

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visiems atsakysiu vienodai.... Šiaip galėčiau pats pasikelti tą rangą, bet bėda tame, kad daug laiko dirbu todėl nelabai randu tam laiko. O kai kas nors kitas užkels rangą bent jau išart bus įdomiau lošt su patiruseis žaidėjais

tau bus įdomiau , bet iš taves naudos nebus komandai tai geriau kelkis pats :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau sistemos paaiškinimo, bet jei tu esi silver 1 -mg 1 tai kyla nuo 3 win iš eilės, jei aukščiau tai daugiau reikia winų (jei čia apie žemus rankus šnekam :D )

Laimėk 5-10 roundų iš eilės ir pakils tau rankas....

Čia jau aukštam ranke tiek reikia
Redaguota , nario NoHs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3454 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...