Ewal

[Klausimas] Cs:Go Competitve boostinimas.

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau paklausti ar saugu duoti kitam žmogui savo steam account'ą, kad jis boostintu competitive rangą kai manęs nėra? Steam Guard yra įjungtas. Norėčiau sulaukti atsakimų su argumentais... Ką gali padaryt, ko negali ir t.t.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

O iš to boost'o koks skirtumas, pakels tau jis ranga, po poros savaičių vėl nukrisi, nes nemokėsi žaidi aukštesniam range.

Dalintis šį pranešimą

Aš galėčiau. :) Esu VAC banned. Nes sunėnas su mano main acc pačytinino dabar turiu žaisti su jo acc. :) Competative žaidžiau gan dažnai. Geriausiai žinomi mapai:inferno,castle

Dalintis šį pranešimą

Sveiki, norėčiau paklausti ar saugu duoti kitam žmogui savo steam account'ą, kad jis boostintu competitive rangą kai manęs nėra? Steam Guard yra įjungtas. Norėčiau sulaukti atsakimų su argumentais... Ką gali padaryt, ko negali ir t.t.

Aš tai niekaip nesuprantu jūsų. Žaidžiu jau gan ilgokai su random žaidėjais, turiu jau gal metai+ pastovų Legendary Eagle

Master rank. Kaip jums sunku jį pasikelti, aš neįsivaizduoju, jei aš su random žaidėjais sugebu.

Negi jus tokie visi botai?

Dalintis šį pranešimą

Aš tai niekaip nesuprantu jūsų. Žaidžiu jau gan ilgokai su random žaidėjais, turiu jau gal metai+ pastovų Legendary Eagle

Master rank. Kaip jums sunku jį pasikelti, aš neįsivaizduoju, jei aš su random žaidėjais sugebu.

Nu dėl pasikėlimo turi kai kurie problemų, bet aš nesuprantu kito dalyko. Nu ok tarkim užboostina iki aukšto rank'o. Kuo rankas aukštesnis, tuo stipresnis žaidėjai žaidžia, tai klausimas toks. Kaip užboostintas žmogus žais prieš profus jeigu ne jis pats kėlėsi rank'ą?

Dalintis šį pranešimą

Nu dėl pasikėlimo turi kai kurie problemų, bet aš nesuprantu kito dalyko. Nu ok tarkim užboostina iki aukšto rank'o. Kuo rankas aukštesnis, tuo stipresnis žaidėjai žaidžia, tai klausimas toks. Kaip užboostintas žmogus žais prieš profus jeigu ne jis pats kėlėsi rank'ą?

Aš žaidžiu visada beveik su random žaidėjais. Visi būna maždaug vienodo rank. Bet teko matyti žmonių ir visai be Rank, jei tarkim draugai iš lobby jungiasi.

Jei turesi LEM ir pralaimėsi komandai pas kurią žaidejai kai kurie net neturi rank, kris tavo rank žemai :D

Jei esi Silver lygio žaidejas, tai tu ta rank turesi labai trumpai :D :D

Dalintis šį pranešimą

O iš to boost'o koks skirtumas, pakels tau jis ranga, po poros savaičių vėl nukrisi, nes nemokėsi žaidi aukštesniam range.

Visiems atsakysiu vienodai.... Šiaip galėčiau pats pasikelti tą rangą, bet bėda tame, kad daug laiko dirbu todėl nelabai randu tam laiko. O kai kas nors kitas užkels rangą bent jau išart bus įdomiau lošt su patiruseis žaidėjais

Dalintis šį pranešimą

Visiems atsakysiu vienodai.... Šiaip galėčiau pats pasikelti tą rangą, bet bėda tame, kad daug laiko dirbu todėl nelabai randu tam laiko. O kai kas nors kitas užkels rangą bent jau išart bus įdomiau lošt su patiruseis žaidėjais

tau bus įdomiau , bet iš taves naudos nebus komandai tai geriau kelkis pats :)

Dalintis šį pranešimą

tau bus įdomiau , bet iš taves naudos nebus komandai tai geriau kelkis pats :)

Sakau, kad laiko neturiu keltis rangą. Lošiu gerai

Per dieną nueinu max 3 kartus

Redaguota , nario Ewal

Dalintis šį pranešimą

Sakau, kad laiko neturiu keltis rangą. Lošiu gerai

Per dieną nueinu max 3 kartus

ir tipo neužtenka? aš max 2 ir neverkiu kad boostintu, tiesiog kai išloši reikiamą kiekį valandų ir pakilsi su tuo rank :)

Dalintis šį pranešimą

ir tipo neužtenka? aš max 2 ir neverkiu kad boostintu, tiesiog kai išloši reikiamą kiekį valandų ir pakilsi su tuo rank :)

Gal pats žinai ranku sistemos paaiškinima Lt kalba(Kaip kyla ir t.t.) Arba pats gali paaiškinti, kad bent žinočiau kaip greit kils

Dalintis šį pranešimą

Gal pats žinai ranku sistemos paaiškinima Lt kalba(Kaip kyla ir t.t.) Arba pats gali paaiškinti, kad bent žinočiau kaip greit kils

Laimėk 5-10 roundų iš eilės ir pakils tau rankas....

Dalintis šį pranešimą

Nežinau sistemos paaiškinimo, bet jei tu esi silver 1 -mg 1 tai kyla nuo 3 win iš eilės, jei aukščiau tai daugiau reikia winų (jei čia apie žemus rankus šnekam :D )

Laimėk 5-10 roundų iš eilės ir pakils tau rankas....

Čia jau aukštam ranke tiek reikia
Redaguota , nario NoHs

Dalintis šį pranešimą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• SuperGames programele
  • SuperGames programele