Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Paskelbti oficialūs Far Cry 4 minimum ir recomended pc system requirements.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4231 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Ką tu lygini? PC su PS4. Nevark nepalyginsi, bet paargumentuok kodėl šūdas? Negi tu su kompu po 6 metų paloši naujausius žaidimus ant Max grafikos? Ne, todėl ir PS4 yra gerai :)

 

 

Nu tik nepradėkit vaikiškai ginčytis kas geriau. Šios konsolės išėjo jau outdated, bet PC nebežiba irgi. Konsolių kūrėjai verčia kūrėjus mažinti grafikas PC versijos ir taip išlyginti tą tarpą. Naudokit ką norit ir nekovokit dėl to...

 

 

Niekada nebuvo, nėra, ir nebus jokio įkarščio. Visi žaidžia su kuo tik nori. Tavo PS4 negauna MAXIMUMO, bet jeigu nori jį patirti, moki daugiau - lendi į PC. Nelygink tokių nesąmoningų dalykų ir eik žaist.

 

 

PS4 jau dabar gauna "High - Medium" grafikas ir su 30 - 60 FPS, o PC gali ir su "Ultra" 60 - 120FPS. Po šešių metų manau tie PS4 ir XO taps tokie patys š... kaip ir dabartiniai X360 ir PS3, o PC vartotojai atsinaujinę vaizdo plokštę ir toliau kapos viską.

+ PC yra daug universalesnis ir galingesnis daiktas, tad neprotinga jo lyginti su kokia nors "žaidimų konsole".

Seniau konsolės buvo daug galingesnės, kaip pavizdį paimsiu xbox 360, kiekvienas šios konsolės pardavimas buvo nuostolis, pelna gaudavo tik iš kitų priedų. Blue ray įrenginys, prisimenat kiek tais laikais toks kainavo ? Konsoles pirkdavo vien, tam, kad galėtų naudoti kaip dvd playerius, kadangi tai buvo variantas su daugiau galimybių.

 

Dabar iš konsolių gauna didesnį pelną, tačiau pačios konsolės yra silpnesnės, ir tai tikrai ne AMD kaltė, AMD darė procesorius praktiškai už centus ir darė tokius kokių pageidavo užsakovas.

 

Hight ? Tik ant žaidimų kurie nėra grafiškai intensyvūs. Šeip visur medium, tik prisideda 30 arba 60 FPS. Ir rezoliucija 720p++ ( biški didesnė, bet ne 1080p ).

 

Per konsoles nuskriaudžiami PC userei. Lėčiau vystosi technologijos, žaidimai prastai optimizuoti PC'ams, beto tenka laukti žaidimų ilgiau ( GTA V for ex ).

 

PC galima lengvai updeitinti, todėl taip. pradėsiu su Intel G3258, tekėsiu su naujovėmis, gal maximumu nežaisiu, bet tikrai žaisiu ilgiau nei su xbone. + Day to day use. Ir žiūrėk investaves 500 llitų turėsiu tokipati o gal dar ir geresni konsolini pc nei XBOX "2".

Redaguota , nario Expert*

asd1.gif

Seniau konsolės buvo daug galingesnės, kaip pavizdį paimsiu xbox 360, kiekvienas šios konsolės pardavimas buvo nuostolis, pelna gaudavo tik iš kitų priedų. Blue ray įrenginys, prisimenat kiek tais laikais toks kainavo ? Konsoles pirkdavo vien, tam, kad galėtų naudoti kaip dvd playerius, kadangi tai buvo variantas su daugiau galimybių.

 

Dabar iš konsolių gauna didesnį pelną, tačiau pačios konsolės yra silpnesnės, ir tai tikrai ne AMD kaltė, AMD darė procesorius praktiškai už centus ir darė tokius kokių pageidavo užsakovas.

 

Hight ? Tik ant žaidimų kurie nėra grafiškai intensyvūs. Šeip visur medium, tik prisideda 30 arba 60 FPS. Ir rezoliucija 720p++ ( biški didesnė, bet ne 1080p ).

 

Per konsoles nuskriaudžiami PC userei. Lėčiau vystosi technologijos, žaidimai prastai optimizuoti PC'ams, beto tenka laukti žaidimų ilgiau ( GTA V for ex ).

 

PC galima lengvai updeitinti, todėl taip. pradėsiu su Intel G3258, tekėsiu su naujovėmis, gal maximumu nežaisiu, bet tikrai žaisiu ilgiau nei su xbone. + Day to day use. Ir žiūrėk investaves 500 llitų turėsiu tokipati o gal dar ir geresni konsolini pc nei XBOX "2".

Iki kol konsolės dominuos pagal pardavimus žaidimų, iki tol PC bus 2 vietoje, gal net 3. Quantity>Quality.

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Čia sarkazmas ar tikrai tikiesi su tokiu pc ant aukščiausių nustatymų žaist?

Kas tas sarkazmas vapšė? Nu, karoče nesvarbu. Bet kai PC nunešiau komputerastui, jis perinstalino windowsus ir dar pasakė tokius žodžius, kurie mane nudžiugino. Pacituosiu - " *juokiasi* *juokiasi* Šita baltutė konservų dežė tau visus geimus pavilks maksimaliomis grafikos nustatymais iki 2019. *juokiasi *juokias* ". Aš nesupratau kam jis ten juokėsi, bet poxui, svarbu viskas no-lag veiks. Žvėris, sakau jums.

Labutis.

 

 

 

 

Jei skaitai šį tekstą, vadinasi arba naudoji 'tamsesnį' dizainą arba esi smalsuolis. Sveikinu.

 

 

arba tai tavo monitoriaus dėka

 

Kas tas sarkazmas vapšė? Nu, karoče nesvarbu. Bet kai PC nunešiau komputerastui, jis perinstalino windowsus ir dar pasakė tokius žodžius, kurie mane nudžiugino. Pacituosiu - " *juokiasi* *juokiasi* Šita baltutė konservų dežė tau visus geimus pavilks maksimaliomis grafikos nustatymais iki 2019. *juokiasi *juokias* ". Aš nesupratau kam jis ten juokėsi, bet poxui, svarbu viskas no-lag veiks. Žvėris, sakau jums.

pavydziu as tau tokio pc, nes mano i3 3.4 4gb tetri lagina..

A tu durns? Ir dar tokius moderius renka į žaidimų forumą moderatorius? WOU...

Jau senai žaidimas torrentuose yra, beveik jau pereejau žaidima ir tai ne koks DEMO. :)

Tai čia pofik, Valdas ir Vyr.Moderatoriai dar yra ne tokiu moderatoriu pririnke :D

O šiaip žaidimas tai gan ilgas jeigu žaidžiant į diena valanda ar ten dvi,aš jau pražaidęs kažkur 12h o gal net ir daugiau. Bet kaip minėjo Ubisoft žaidima pereiti užtruks kažkur 36h jeigu neklystu. :D

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

(redaguota)

Taigi, jau lošiu, ant Hight. Žaidžiau ir su Ultra, tačiau kai aplink daug sprogimų FPS nukrenta iki low 30'ys, o jai veiksmas netoks didelis tai 60 - 40 FPS.

 

PC parametrai: AMD 8320, MSI's NV GTX 770, 8 GB ram. ( Tačiau dar reikėtų pridurti, kad šis FPS buvo gautas filmuojant žaidimą )

Mačiau kelis grafinius glichus, tačiau žaisti tikrai netrugdo.


Iki kol konsolės dominuos pagal pardavimus žaidimų, iki tol PC bus 2 vietoje, gal net 3. Quantity>Quality.

Vo čia jau gerai konsolių turėtojus apipisinėja, jie moka beveik tiekpat už fizine kopija kiek ir už virtuale. Gerai pagalvokit koks profit jiem pardavinėti virtuale kopija o koks tikrą, kai tikrai reikia užmokėti už shipingą, pakavimą, pakuotę, pačius diskus, visus aptarnavimus, o koks parduoti neegzistuojantį dalyką? ...

 

Pc gamerei turi steam ir gauna milžiniškas nuolaidas, tikroji virtualios kopijos žaidimo kaina yra ~50% pigesnė nei fizinė, todėl tos steam akcijos galima sakyti yra fake, tačiau mes jas bent jau gaunam.

Redaguota , nario Expert*

asd1.gif

(redaguota)

Taigi, jau lošiu, ant Hight. Žaidžiau ir su Ultra, tačiau kai aplink daug sprogimų FPS nukrenta iki low 30'ys, o jai veiksmas netoks didelis tai 60 - 40 FPS.

 

PC parametrai: AMD 8320, MSI's NV GTX 770, 8 GB ram. ( Tačiau dar reikėtų pridurti, kad šis FPS buvo gautas filmuojant žaidimą )

Mačiau kelis grafinius glichus, tačiau žaisti tikrai netrugdo.

Vo čia jau gerai konsolių turėtojus apipisinėja, jie moka beveik tiekpat už fizine kopija kiek ir už virtuale. Gerai pagalvokit koks profit jiem pardavinėti virtuale kopija o koks tikrą, kai tikrai reikia užmokėti už shipingą, pakavimą, pakuotę, pačius diskus, visus aptarnavimus, o koks parduoti neegzistuojantį dalyką? ...

 

Pc gamerei turi steam ir gauna milžiniškas nuolaidas, tikroji virtualios kopijos žaidimo kaina yra ~50% pigesnė nei fizinė, todėl tos steam akcijos galima sakyti yra fake, tačiau mes jas bent jau gaunam.

Apgaudinėja? Dėl fizinės/ ir virtualios kopijos sutikčiau, bet Steame tas pats: 59.99 digital = 59.99 physical. Anksčiau buvo jog dėl kažkokių nežinomų priežasčių digital kopija ant XBL kainavo daugiau negu paprasta, bet dabar kainos sumažėjo. Ai ir dėl PC.. PC žaidėjai gauna šūdo vertus, atsilikusius AAA žaidimų portus(žodžiai iš to kuris turi pakankamai galingą PC ir mėgsta PC žaidimus). Sveiki atvykę į Current-Gen... Tegul konsolių turėtojai moka kiek prašo, bet dalykas toks jog tos tos PC nuolaidos nepadeda vejantis pardavimais kaip visi mano. Biznis!=Žaidimo kokybei. Netgi Ubisoft CEO už uždarų durų pats pasakęs yra jog PC jiems nerūpi. Geriausi žmonės yra tie kuriems patinka žaisti ant savo platformos, savo mėgstamus žaidimus ir nesikišti į kitų reikalus. Visi esame skirtingi, visiems patinka skirtingi dalykai. iPhone vs Android tas pats dalykas, ir niekados ginčas nebus išspręstas.

Redaguota , nario No Fear
I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

(redaguota)

Apgaudinėja? Dėl fizinės/ ir virtualios kopijos sutikčiau, bet Steame tas pats: 59.99 digital = 59.99 physical. Anksčiau buvo jog dėl kažkokių nežinomų priežasčių digital kopija ant XBL kainavo daugiau negu paprasta, bet dabar kainos sumažėjo. Ai ir dėl PC.. PC žaidėjai gauna šūdo vertus, atsilikusius AAA žaidimų portus(žodžiai iš to kuris turi pakankamai galingą PC ir mėgsta PC žaidimus). Sveiki atvykę į Current-Gen... Tegul konsolių turėtojai moka kiek prašo, bet dalykas toks jog tos tos PC nuolaidos nepadeda vejantis pardavimais kaip visi mano. Biznis!=Žaidimo kokybei. Netgi Ubisoft CEO už uždarų durų pats pasakęs yra jog PC jiems nerūpi. Geriausi žmonės yra tie kuriems patinka žaisti ant savo platformos, savo mėgstamus žaidimus ir nesikišti į kitų reikalus. Visi esame skirtingi, visiems patinka skirtingi dalykai. iPhone vs Android tas pats dalykas, ir niekados ginčas nebus išspręstas.

Jo, tinkamas porto pavizdys COD AW, net normalaus supporto mousui nėra.

Steame kainos už virtuale kopija tokiospat kaip ir fizinės, tačiau padarius 50proc akciją jie tiek pinigų nepraranda ( tiksliau nepraranda nieko ), kiek prarastų fizinė.

O xbox ar PS tokių akcijų nedaro, nors galėtų daryti nes taipat pardavinėja virtuales kopijas, kam daryti kai vistiek perka ? :D

Redaguota , nario Expert*

asd1.gif

Jo, tinkamas porto pavizdys COD AW, net normalaus supporto mousui nėra.

Steame kainos už virtuale kopija tokiospat kaip ir fizinės, tačiau padarius 50proc akciją jie tiek pinigų nepraranda ( tiksliau nepraranda nieko ), kiek prarastų fizinė.

O xbox ar PS tokių akcijų nedaro, nors galėtų daryti nes taipat pardavinėja virtuales kopijas, kam daryti kai vistiek perka ? :D

Nedaro nes konsolių konsolių kūrėjai neleidžia to, jiems reikia pelno dalies jog uždirbtų kiek tik gali iš konsolės. Toks jau biznis, nieko žmonės nepakeis. Ir kas blogai su mouse supportu ant AW?

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Jo, tinkamas porto pavizdys COD AW, net normalaus supporto mousui nėra.

Steame kainos už virtuale kopija tokiospat kaip ir fizinės, tačiau padarius 50proc akciją jie tiek pinigų nepraranda ( tiksliau nepraranda nieko ), kiek prarastų fizinė.

O xbox ar PS tokių akcijų nedaro, nors galėtų daryti nes taipat pardavinėja virtuales kopijas, kam daryti kai vistiek perka ? :D

Kaip tik už gero porto pavyzdį paimčiau COD AW bei pagyrčiau dev'us už toki gerą portą. 

FC4 irgi portas geras, bet AC:Unity tai baisybė... Net ant geros geležes FPS mažas.

graphic.png


 


 


 


(redaguota)

A tu durns? Ir dar tokius moderius renka į žaidimų forumą moderatorius? WOU...

Jau senai žaidimas torrentuose yra, beveik jau pereejau žaidima ir tai ne koks DEMO. :)

 

Atleiskit, neseku visų torrentų naujienų ir nežinojau jog žaidimą jau spėjo nuleakint, gi kartais pasitaiko. O jums jau iškart būtina priskirti mane prie sau lygių. Dėl tokių malonių žmonių kaip jūs, šis forumas tikriausiai labai greitai kyla visuomenės akyse... Tik žinoma viską sušika administracija. Atspėjau? 

Redaguota , nario ProGreen

Filthy-Frank.jpg

Atleiskit, neseku visų torrentų naujienų ir nežinojau jog žaidimą jau spėjo nuleakint, gi kartais pasitaiko. O jums jau iškart būtina priskirti mane prie sau lygių. Dėl tokių malonių žmonių kaip jūs, šis forumas tikriausiai labai greitai kyla visuomenės akyse... Tik žinoma viską sušika administracija. Atspėjau? 

tai paliubomu. Del tokiu moderiu kaip jus sis forumas ir pasidare sudo vertas. 

graphic.png


 


 


 


(redaguota)

tai paliubomu. Del tokiu moderiu kaip jus sis forumas ir pasidare sudo vertas. 

 

Tai žinoma, gi geriau kai kiekvienoje temoje pilna pašalinių narių komentarų su prikišama, ne į temą reklama, kas dešimtas komentaras tėra padorus ir vyrauja forumo mafijozų klanai, bausdami -rep atakom, dar pamiršau paminėti galybę virusų ir pornografijos šiame forume...  :kiets:

Redaguota , nario ProGreen
  • Teigiamai 1

Filthy-Frank.jpg

Nedaro nes konsolių konsolių kūrėjai neleidžia to, jiems reikia pelno dalies jog uždirbtų kiek tik gali iš konsolės. Toks jau biznis, nieko žmonės nepakeis. Ir kas blogai su mouse supportu ant AW?

 

 

Kaip tik už gero porto pavyzdį paimčiau COD AW bei pagyrčiau dev'us už toki gerą portą. 

FC4 irgi portas geras, bet AC:Unity tai baisybė... Net ant geros geležes FPS mažas.

Dabar jau yra pachas išleistas ir yra supportas, bet kas gavo žaidima pirmą dieną, negalėjo gauti normalių parametrų mousui, nepalaikė mousu kurie turėjo "perdaug" DPI, jai nusistatai wiew of field didesni nei default gali gauti bana, nustatymose jo keitimo nėra ar nebuvo, tačiau jį galima keisti failuose. Lazerinis ginklas ar koks ten ant PC per OP, kai turi gera aima ir gali nuosekliai sekti žaidėją ( ką tiesiog persunku padaryti per konsoles ).

asd1.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4231 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...