Peršokti į turinį

Pagalbos dėl cs go: problema su "competitive" mačais.


Marčius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

 

Turiu didelę problemą su CS:GO competitive mačais.

 

Viskas iš pradžių lyg ir gerai, rašo, kad ieško serveriu (Searching players and servers), po to išmeta, kad Confirming match, bet tada ir ateina ta didžioji problema. Niekaip neišmeta žalio mygtuko (Accept). Ieškau Steam forumuose, tai nei vienas sprendimas nepadėjo, o kaip parašiau pats - buvau suspenduotas nuo rašymo.

 

Jei aktualu, tai viskas prasidėjo nuo 30min Cooldown, bet nemanau, kad tai turi didelę reikšmę.

 

Galbūt kas esat susidūrę su panašia problema ir žinote kaip ją išspręsti?

 

Būčiau be galo dėkingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kompas nepavėža

 

Jei ant tiek debilas esi, kad nesugebi nieko pasakyt naudingo, geriau patylėtum. Nei prikolą čia pasakei, nei ką.

 

 

CS:GO nepakrovė pilnai. Pabandyk rr Steam ir vėl įjungt CS:GO.

 

Šitas bandyta jau pats pirmi. Nesiūlykit perrinstaliuoti ar panašiai. Bandžiau. Ir kaip minėjau, ne man vienam šitas bugas buvo, kiek supratau iš visų skaitytų tekstų, kad prieš kiek laiko tai buvo lyg masinis bugas, todėl visokie perrinstaliavai, perkrovimai tikrai nepadės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man taip būna tai aš išjungiu CS:GO ir Steam pilnai. Tada restartuoju routerį, įjungiu steam'ą ir CS:GO. Man viskas tada veikia.

As irgi taip dariau kai susiduriau su sita problema

Redaguota , nario ffilinder.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dėja, bet man nepadėjo.

 

Gal dar kas pasiūlymų turite?

 

---PAPILDYTA---

 

Vienu žodžiu, nebereikia pagalbos. Išsiaiškinau Steam Community, kad dabar LABAAAAAAAAAAAI daug kam šita problema, nes kažkokie Valve serveriai lūžę, o kadangi Valvei yra nusišikt ant žaidėjų, tai jie nieko ir nepranešė. TIKIMASI (o ar tai bus nežinia), kad artimiausiu metu kažkas pradės tvarkytis. Valvei galiu perduoti eikit šikt, o kam panašios problemos: tikėkite, kad kadanors Valvei kažkas rūpės.

 

PEACE OUT.

 

Moderatoriai, galit rakinti temą, ar ką norit tą ir darykit.

Redaguota , nario Marčius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėja, bet man nepadėjo.

 

Gal dar kas pasiūlymų turite?

 

---PAPILDYTA---

 

Vienu žodžiu, nebereikia pagalbos. Išsiaiškinau Steam Community, kad dabar LABAAAAAAAAAAAI daug kam šita problema, nes kažkokie Valve serveriai lūžę, o kadangi Valvei yra nusišikt ant žaidėjų, tai jie nieko ir nepranešė. TIKIMASI (o ar tai bus nežinia), kad artimiausiu metu kažkas pradės tvarkytis. Valvei galiu perduoti eikit šikt, o kam panašios problemos: tikėkite, kad kadanors Valvei kažkas rūpės.

 

PEACE OUT.

 

Moderatoriai, galit rakinti temą, ar ką norit tą ir darykit.

Kad ir sutinku jog Valve nerūpit, bet serverio stabilumo jie pakeisti negali. Dėl didžiulo žaidėjų skaičių serveriai bet kada gali sustoti ar panašiai. Geriau neverkšlenk nes patenki į vienus geriausių CS:GO MM serverius... tuo tarpu Azija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na tai čia apsimetinėti ekspertu ir pasakoti į kokius serveriu aš patinku - man švelniai tariant tiesiog neįdomu. Jei atsakai į temas, atsakyk normaliai.

 

Valve - nerūpi žaidėjai. Ir nereikia čia jų kelti kažkur.

Pasikartosiu... Neapsimesk kvailiu tada jeigu nenori jog tau kas nors aiškintų. Džiaukis ką tau jie duoda dabar, nes žiūriu daugiau verki negu tie kurie turi pastovius serverių gedimus kituose regionuose. Nereikia būti ekspertu jog suprastum elementarius dalykus. Ir dar atsimink... nėra tokios kompanijos kuriai rūpėtų žaidėjai, nėra. Gali galvoti kiek nori. Mažiau verkšlenk ir niekas nekibs. Ir tada yra tie kurie už tave daugiau supranta šitame reikale, bet jų nereikia vadint ekspertu. Jie tiesiog geriau išmano negu tu.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors rašei, kad nebereikia pagalbos, bet žmonėm susidūrusiems : Steam >> View >> Settings >> In-game >> In-game server browser. Max pings/minute >> 250. Tada bandyt. Jei vistiek nepadeda, po to kai rašo You failled to accept....... You have been removed..... tiesiog paspaust "OK" ir pernaujo junktis i matchą. Tada ten rašys "Connecting to matchmaking servers" ir t.t tiesiog laukt ir turėtu galų gale užkraut. Jei vis ne, perkraut steam, csgo. Man visalaik padeda, turėkit kantrybės, sekmės.

Redaguota , nario irmantas197
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3475 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...