Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar būtų norinčių mokintis C++?


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar būtų norinčių mokintis?  

136 balsai

  1. 1. Ar būtų norinčių mokintis?



Recommended Posts

 

Ir kokią patirtį turi c++, kad manai jog gali kitus mokyti c++? Nes kiek profilyje matau tau vos 15 metų, tai abejoju, kad pats tuos pagrindus išmanai bent jau normaliai.. :D

Nežinai nieko apie mane, negali nieko sakyti... Patikėk aš daug sugebu, pamatysi kai bus pamokos.

 

Noriu nors man 12 metų užauges svajoju būti programuotoju. Turbut pradėsiu nuo C++ :P

Tai jau pradėk mokytis, nes pas mane nebus tų visų "lengvų" pamokų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai portfelio parodyk, ką jau ten tokio gero esi sukūręs :D

 

Ačiū už tai, kad nepasivarginai atlikti tai ko aš tikrai nebūčiau atlikęs, nes tokiems kaip jis tiesiog gaila man savo laiko. O šiaip apie visus darbus tai čia nėra mano naujausių darbų, bet vis tiek vaizdą galima susidaryti šiokį tokį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Kol kas SuperGames.lt nėra, savininkas neatrašo, tai nežinau kaip bus. Taip pat su mikrofonu bėdų turiu. Tai sakau nežinau kaip bus, bet planuose turiu šitą dalyką.

Prieš pora mėnesių apsiskelbei po to vėl laiko nebeturėjai, o dabar kai prižadėjai po kalėdų/naujų tai jau bėdos su SuperGames.lt, mikrofonu ir pnš? :D Iškarto matau, kad tu čia tik reklama pasidaryt norėjai ir nieko tu čia nesiruoši mokyt bent jau greitu metu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš pora mėnesių apsiskelbei po to vėl laiko nebeturėjai, o dabar kai prižadėjai po kalėdų/naujų tai jau bėdos su SuperGames.lt, mikrofonu ir pnš? :D Iškarto matau, kad tu čia tik reklama pasidaryt norėjai ir nieko tu čia nesiruoši mokyt bent jau greitu metu :D

Būtų įdomu pamatyt, kaip tu savo laiką gaištum kitus mokydamas, taip mesdamas visus darbus į šoną..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prieš pora mėnesių apsiskelbei po to vėl laiko nebeturėjai, o dabar kai prižadėjai po kalėdų/naujų tai jau bėdos su SuperGames.lt, mikrofonu ir pnš? :D Iškarto matau, kad tu čia tik reklama pasidaryt norėjai ir nieko tu čia nesiruoši mokyt bent jau greitu metu :D

Bėdos tikros... www.SuperGames.lt veikia? Ne. Mikrofonas treška.

 

Būtų įdomu pamatyt, kaip tu savo laiką gaištum kitus mokydamas, taip mesdamas visus darbus į šoną..

Tiesą sakai. (y)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Mano nekuklia gal nuomone, kai moko tie kurie patys nelabai moka gaunasi nekas.
Teko bandyti pažiūrėti keliata "programavimo pamokėlių" serijų, tai plaukai pasišiaušia
kai autorius nė velnio nešarina apie ką kalba. Ir nei vienos tokios pamokėlės toliau pačios paprasčiausios klasės sukūrimo nenueina, plius tai pačią kalbą verčia atrodyti blogai prieš naujokus kurie gal būt pirmą kartą ją čiupinėja. Tiesa yra ta, kad išmokti C++, tikrai giliai ją išmokti, ir aplamai išmokti programuoti užtrunka begalias laiko, pats atsmeniškai į tai sukišau 15 metų ir vis dar tebesimokau, pastoviai kažką tenka išmokti.
Iš C++ pusės palygunus dar neitin seniai pasirodė du nauji standartai (C++11 bei C++14), ir kompiliatorių kūrėjai sparčiai juos realizuoja, o visi tie "mokytojai" remesi žiniomis kurias gavo univėre iš dinozauru kaip pvz blonskis kurie nesigilino jau į tai gal 20 metų kai dar nebuvo net pirmojo tikro C++ standarto. Tai labai akivaizdžiai matosi permetus akimis betkurią blonskio knygą, pavyzdžiai patikiami dažnai net neveikiantys su #include <dos.h> ar #include <conio.h> ar panašiom nesamonėm. Ašmanau dažnas studentas net nepamena kas tai yra DOS nes jiem neteko su tuo susidurt.
 

Redaguota , nario Ikkepop
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Mano nekuklia gal nuomone, kai moko tie kurie patys nelabai moka gaunasi nekas.

Teko bandyti pažiūrėti keliata "programavimo pamokėlių" serijų, tai plaukai pasišiaušia

kai autorius nė velnio nešarina apie ką kalba. Ir nei vienos tokios pamokėlės toliau pačios paprasčiausios klasės sukūrimo nenueina, plius tai pačią kalbą verčia atrodyti blogai prieš naujokus kurie gal būt pirmą kartą ją čiupinėja. Tiesa yra ta, kad išmokti C++, tikrai giliai ją išmokti, ir aplamai išmokti programuoti užtrunka begalias laiko, pats atsmeniškai į tai sukišau 15 metų ir vis dar tebesimokau, pastoviai kažką tenka išmokti.

Iš C++ pusės palygunus dar neitin seniai pasirodė du nauji standartai (C++11 bei C++14), ir kompiliatorių kūrėjai sparčiai juos realizuoja, o visi tie "mokytojai" remesi žiniomis kurias gavo univėre iš dinozauru kaip pvz blonskis kurie nesigilino jau į tai gal 20 metų kai dar nebuvo net pirmojo tikro C++ standarto. Tai labai akivaizdžiai matosi permetus akimis betkurią blonskio knygą, pavyzdžiai patikiami dažnai net neveikiantys su #include <dos.h> ar #include <conio.h> ar panašiom nesamonėm. Ašmanau dažnas studentas net nepamena kas tai yra DOS nes jiem neteko su tuo susidurt.

Tai galėtum sukurti pamokas nors pagrindus jei turi ilgamete patirti butu dauguma dėkingi

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3303 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...