Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Verslystės žaidimas [C++]


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, gal kažkas pastebėjo, kad nebediskutuoju šitame forume, dėl to yra kelios priežastys, o viena iš jų yra laiko trūkumas. Laiko trūkumas taip pat pakenkė ir mano darbams, maži projektėliai sustojo, ir dabar guli kompiuteryje. Aš nenoriu, kad jie gulėtų pas mane, aš noriu, kad juos kažkas perimtu ir pratęstų darbą. Todėl šiandien užsimaniau parduoti, arba atiduoti vieną iš savo mažiausiai išplėtotų projektėlių. Jame viskas sukasi apie verslą, tai lyg strateginis žaidimas. Taigi šiek tiek papasakosiu apie jį.

 

Kokios sistemos jame padarytos? Jame yra:

Dizaino sistema. Leidžia pasirinkti dizainą.

Alkio sistema. Žaidžiant jums krenta alkis.

Vartotojo sistema. Į ją įeiną -  vartotojo sukūrimo, duomenų išsaugojimo, duomenų krovimo, ir t.t mini-sistemos.

Banko sistema. Galima pasiimti paskola, ją gražinti. Yra apsaugos.

● Verslo sistema. Į ją įeina - verslo sukūrimo, jo išsaugojimo, pakrovimo mini-sistemos. Darbuotojų paieška, pinigų išėmimo, įdėjimo mini-sistemos. Reklamos mini-sistema. Algos keitimo, išmokėjimo mini-sistema, ir t.t.

● Darbo sistema. Susirasti darbą ir dirbti, kol uždirbate pinigų savo verslo įkūrimui.

● Loterijos sistema. Yra du loterijos tipai "Atspėti skaičių, ir atspėti skaičius".

● Parduotuvės sistema. Joje galima pirkti maistą alkiui atstatyti.

● Išsaugojimo sistema. Viskas yra išsaugoma į atskirus failus, kad niekas nesusimaišytų, ir greitai pakrautų kitą kartą žaidžiant.

Ir dar daug kitų mini-sistemų kaip apsaugos ir t.t.

 

Žaidimas tikrai nėra labai daug išplėtotas, bet pasistengus iš šito pagrindo galima išpešti nemažai, tik reikia laiko kurio aš pats neturiu. Turėčiau užbaigčiau.

Viskas buvo užprogramuota su C++ kalba. Viskas yra gražiai padaryta, tvarkingai, su funkcijomis, kad niekas nesimaišytų, ir kad net naujokas C++ kalboje viską suprastų. Yra nemažai neeilinių funkcijų kurios optimizuoja visą programos darbą. Visi skaičiai kur reikia atsitiktinumo yra apskaičiuojami atsitiktinai, tad visada skiriasi, nebūna vienodas skaičius. Tad kiekvieną kartą žaidžiant iš naujo patiriama vis kita patirtis. Nebežinau ką daugiau pasakyti, gal geriau patys pasižiūrėkite, atsisiuntimo nuoroda apačioje.

 

Dabar dėl pirkimo/atidavimo. Atiduočiau tik tokiam žmogui kuris įrodytų jog pratęs projektą, kuris moka daugiau negu pagrindus C++. O parduočiau bet kam, ir tikrai nebrangiai, domina viskas, tikslios kainos nepasakysiu, bet tikrai nesitikėkite, jog nusipirksite už 2Lt. manau minimaliai reikėtų 10~Lt., arba 10~Lt. vertės dalyko.

 

Rašykite į -

Skype - giedrius1881(atsakysiu greičiausiai)

El.paštas - [email protected]

Į PM.

 

Atsisiųsti programą

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šaunus žaidimas, tiką išbandžiau. Jeigu būtų ne konsolinis, būtų žymiai įdomiau žaisti, iš dalies kažkiek panašu į visokius clicker'ius (kaip cookie clicker ir pnš.) Kur nera labai daug ko ypatingo, bet įtraukiantis žaidimai. Tai tiek, siūlau padaryti ne konsolinį (jei kažkadą planuosi tobulinti šitą žaidimą) ir nuo to jo kainą pakiltų, ir pirkėjų kiekis.. :) sekmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šaunus žaidimas, tiką išbandžiau. Jeigu būtų ne konsolinis, būtų žymiai įdomiau žaisti, iš dalies kažkiek panašu į visokius clicker'ius (kaip cookie clicker ir pnš.) Kur nera labai daug ko ypatingo, bet įtraukiantis žaidimai. Tai tiek, siūlau padaryti ne konsolinį (jei kažkadą planuosi tobulinti šitą žaidimą) ir nuo to jo kainą pakiltų, ir pirkėjų kiekis.. :) sekmės.

Mano mintis buvo ta pati, guli ir šio žaidimo Windows'inė versija, bet ji nėra išplėtota tiek, o jai plėtoti nėra laiko, todėl parduodu šią versiją. Ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Ammm, atsisiunčiau, atsidariau ir prašo pasirinkti dizainą Ok, pasirinkau šviesų ir prašo spausti bet kurį mygtuką jeigu esu pasiruošęs. Ok, paspaudžiau ir viskas dingo. Niekas neįsijungė.

 

Dar taip nebuvo man asmeniškai. Kode klaidos irgi nėra. Kokius windows'us naudoji? Aš su W8.1 64bit nematau bėdų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Kažin ar kas pirktu konsolinį žaidimą :D P.S čia gali laisvai pasikeisti stats'us tai... Ir, kai investuoji i reklama 50000 tada grįžus atgal į verslas automatiškai bankrutuosis taip turėtu būti ?

O kur tu matai, kad parduoda žaidimą? Ten parduoda žaidimo kodą, o ne žaidimą. Kas norės nusipirks, kas nenorės tas nepirks. Nusipirksi kodą pasidarysi savaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodas ir žaidimas yra 2 skirtingi žaidimą. Ne visiems Dievas davė suprast...

 

Tu durnas ar tokiu apsimeti? Vapšė nepagaunu ką tu čia per pievą parašei. Bet pasakysiu tau tik tą, kad jei nesi nei karto gyvenime įsijungęs programos per kurią rašai kodą ir sucompilinus gauni programą tai prašau vapšė nepostink nes matosi, kad pievas čia šneki.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...