Peršokti į turinį

[0.3c] Spalvotas tekstas, GUI languose ir kitur.


alch0bako

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mane tiesiog nervina "alch0bako" issireiskimai. Zmogus praso padeti ir klausia:

-I kuri faila ir kurioje vietoje, reikia kelti sita koduote ?

Negi sunku paimti ir atsakyti. "alch0bako" - tu rodai savo durnuma, nesuprasdamas pats nieko, gal sita koduote istraukei is kur nors ir pats nezinai kur reikia deti, tad jai zinai, parasyk issame pamoka "Zaliems".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mane tiesiog nervina "alch0bako" issireiskimai. Zmogus praso padeti ir klausia:

-I kuri faila ir kurioje vietoje, reikia kelti sita koduote ?

Negi sunku paimti ir atsakyti. "alch0bako" - tu rodai savo durnuma, nesuprasdamas pats nieko, gal sita koduote istraukei is kur nors ir pats nezinai kur reikia deti, tad jai zinai, parasyk issame pamoka "Zaliems".

Jei nieko nesupranti tai tylėk, aš pasakiau, kad šis kodas pakeičia bile kokį tekstą, normalus žmogus tikrai supras. Ir nedavinėk už nieką -REP. Pats "riperis" būdamas kažką aiškina...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mane tiesiog nervina "alch0bako" issireiskimai. Zmogus praso padeti ir klausia:

-I kuri faila ir kurioje vietoje, reikia kelti sita koduote ?

Negi sunku paimti ir atsakyti. "alch0bako" - tu rodai savo durnuma, nesuprasdamas pats nieko, gal sita koduote istraukei is kur nors ir pats nezinai kur reikia deti, tad jai zinai, parasyk issame pamoka "Zaliems".

Jei nieko nesupranti tai tylėk, aš pasakiau, kad šis kodas pakeičia bile kokį tekstą, normalus žmogus tikrai supras. Ir nedavinėk už nieką -REP. Pats "riperis" būdamas kažką aiškina...

Nu rimtai ir as nesupratau :bumba:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...