Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4282 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Tai vat nebeturiu savo geresnio kompiuterio..

Pasijungiau seną ir jau kaip atsibodo man tie WIN XP nebegaliu. Galvoju atsisiusiu kokius kitus windows.

 

http://www.part.lt/img/ea31ca95950c8c0e25d08bd5f5da5b30764.bmp
 

Taigi galvoju atsisiusti WIN 7 Home premium.

Štai jau greitai :)

 

http://www.part.lt/img/1a0510369ff37aa64df32516e8bbeb64487.bmp

Jaudinuosi dėl keliu dalyku

  • Jog perrašynėjant nebeliks draiveriu ir liksiu be interneto. (Ką tada daryt?)
  • Nepersirašys ir nebus kaip kitu atsisiusti (Manau jog gali palūžti systema)

Dar vienas dalykas neturiu Disko i kuri galėčiau isirašyti šiuos Windows 7 .

Galbūt kas pasidalins būdais kaip dar persirašyti? 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Pažiūrėkit                      JIE KĄ TYČIOJAS? (SUSITVARKIAU)

-----------------------------------------------------------------------------------------------
:shok:  :shok:  :shok:  :shok:  :shok:

http://www.part.lt/img/435fd4f6c69f34bfb0e83f6df4678382250.bmp
-----------------------------------------------------------------------------------------------

 

PROCESAS JUDA!
------------------------------------------------------
http://www.part.lt/img/036c062076a1ed2239267c2e9367c119471.bmp
__________________________________

 

NEREIKEJO JOKIO DISKO BUVO SETUP FAILAS VISKAS VYKSTA KOLKAS ŠVARIAI!
-------------------------------------------------------
http://www.part.lt/img/ac9ccfd0ff10f810003286faa2601213939.bmp

-----------------------------------------------------
NA JAU, JAUCIUOSI LABAI KEISTAI  95%  :woot:

-----------------------------------------------------
http://www.part.lt/img/0f9befd2327f9f594e29565ca3e8947382.bmp

-----------------------------------------------------

 

GAVAU KAŠKOKIĄ TAIS KLAIDĄ (manau taip galima ivardinti šitą lentelę)
---------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.part.lt/img/60673037e4d6e898b1d3696ea4da707a334.bmp

---------------------------------------------------------------------------------------------

MĖGINU KITĄ WINDOWS7 INSTALĄ PER DAEMONTOOLS VYKSTA PROCESAS

-----------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.part.lt/img/fe0fbc5c3117a8e69b5aefea4e64cbc6825.bmp
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Kyla klausimas galbūt neišeina perinstaliuoti nes perinstaliuoju kitaip nei girdėjau 
naudoju metoda jog atsisiuntęs užmetu and Daemon tools windows instalą ir viską darau
O kaip kitur mačiau rašyta jog reikia perkrauti kompiuteri nespėjus windows užsikrauti spausti ESC ir parinkti jog pirma krautu Kaškuri DISKĄ. ARBA USB žiūrint kur yra windows instalas.
ir paskui automatiškai kaip parenki restartuojas kompiuteris ir išmeta Windows istalą. nereikia net ijunkti iki galo kompiuterio.


Vėl gaunu tą pačia klaidą 
-------------------------------------------------

http://www.part.lt/img/60673037e4d6e898b1d3696ea4da707a334.bmp
-------------------------------------------------
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ot durneris kada tik susipratau kad per bios'ą reikia perinstaliuoti Windows  :shok: 


VUOLIAĄ

a168229add9e9a1bf40f96d4b68579cb629.png

 

Redaguota , nario Exit'as

YF4Iuno.jpg?1

;DDDF kaip aš pirma karta persirašinėt windowsus norėjau turėjau ta pati jausmą. kad kažkas atsitiks,nebūs neto ar kt.. ką žinau bandyk ir fsio.. jeigu jau kas atsitiks truks ko nros nuveisi pas draugą ir parsisiusi.. bent man rašiaus win 7 jokiu driveriu nk nereikėjo.. netas buvo,viska poto susisunčiau per neta ko betruko..

Tai parsisiūsk driverius ir į diska įsirašyk :D o taip tai mldc jau senei reikėjo ant win7 pereit

Aš ir taip galvoju jog senai reikėjo pereiti man į WIN7  :song: 

Žiūrėsim kaip seksis :D

 

;DDDF kaip aš pirma karta persirašinėt windowsus norėjau turėjau ta pati jausmą. kad kažkas atsitiks,nebūs neto ar kt.. ką žinau bandyk ir fsio.. jeigu jau kas atsitiks truks ko nros nuveisi pas draugą ir parsisiusi.. bent man rašiaus win 7 jokiu driveriu nk nereikėjo.. netas buvo,viska poto susisunčiau per neta ko betruko..

Tas jausmas baigia mane sužlugdyt  8| .

Tavo komentaras kaškodėl pakėlė nuotaiką  :woot:

YF4Iuno.jpg?1

(redaguota)

http://torrents.thepiratebay.org/5021073/7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCU.5021073.TPB.torrent x86

http://torrents.thepiratebay.org/5021075/7600.16385.090713-1255_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCU.5021075.TPB.torrent x64

 

siuskis ir nebus problemu ciki piki

 

 

Vienas dalykas, kurį nelabai gerai darai, tai - įrašinėji per setup'ą, o ne per bios'ą. Matosi žalias ant perrašinėjimo.

 

kaip galima irasyt windowsus per biosa?

Redaguota , nario geimeris2004LTU

I LOVE MY LITTLE PONY <333333333333333333I LOVE MY LITTLE PI LOVE MY LITTLE PONY <333333333333333333ONY <333333333333333333

I LOVE MY LITTLE PONY <333333333333333333

Šitą neseniai supratau, gal minute tavo pranešimo.  :blink: 

Bet dar vienas dalykas gal padėtumėt be Disko perrašyti ? Minėjau Pačioja temoja.

sunkiai,arbe be disko ar be flashkės.. sunkiai... geriau nubėk į ta maxe per toki gražu ora sumokėk du litus ir turėsi ta diską.. ir kaip sakė  per biosa būs visks easy.. išformatuosi tiską t.y ištrinsi kad neužrašyt ant senų windowsu bet čj ir net nebūtu taip galimą..  ir fsio.. visks easy.

sunkiai,arbe be disko ar be flashkės.. sunkiai... geriau nubėk į ta maxe per toki gražu ora sumokėk du litus ir turėsi ta diską.. ir kaip sakė  per biosa būs visks easy.. išformatuosi tiską t.y ištrinsi kad neužrašyt ant senų windowsu bet čj ir net nebūtu taip galimą..  ir fsio.. visks easy.

na reik eiti pasivaikščioti  :oho:

YF4Iuno.jpg?1

(redaguota)

Nu, žodžiu, nusiperki diskelį ir įsirašai su bootable režimu. Jei tas .iso jau padarytas, jog boot'intųsi, rašyk įprastai į diskelį, t.y. Data Burn.  Prieš perrašant, atsidaryk Device Manager arba atsisiųsk Speccy, jog visus PC komponentus žinotum. Dar prieš pradedant perrašinėt, nueik į savo motininės plokštės (per Speccy sužinosi modelį) svetainę, iš ten paimk interneto tvarkykles, nes internetas po diegimo gali neveikti. Įdedi diskelį ir perkrauni PC. Jei nieko neišmeta, susijusio su Windows diegimu, reiškia blogai įrašei, kad neaptinka kaip bootable disko, arba BIOS Boot Priority nenustatytas. Jei tai dėl BIOS, perkrauni PC, spaudinėji DEL tol, kol išmeta mėlyną ekraną - BIOS. Ten su klaviatūros klavišais (jeigu naujas PC su pelyte) nustatai, jog pirmenybę teiktų CD diskeliams. Pasileidžia SETUP, spaudi kažkur ten Custom Install, suformatuoji diską ir įsirašai. Sėkmės :)

Redaguota , nario Tormazas

nu tai kai per biosa uzsibootini vistiek per installa isirasineji

 

Užsibootini ? Kompas pilnai neužsikrauna, jeigų windows'us perrašinėji su bootable. Ir šiaip, visi nusimanantys sako, kad nepatartina windows'us įrašinėti kaip kokią paprastą programą - atsidarai pagrindinį aplankalą ir paleidi setup'ą. Mes kalbam apie įrašymo būdą, o ne įrašymo failus. Čia ir taip aišku, kad be setup.exe failo neįrašytum nieko.

SHFitnE.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4282 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...