Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Nauja diskusijų kryptis - "Technika ir programinė įranga"


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip visada, naršydamas forume ir skaitydamas įvairiausias temas, galvojau ką čia būtų dar galima nuveikti, kad forumas būtų dar geresnis. Ir staiga supratau, kad mes neturime diskusijų krypties apie mūsų kompiuterius, su kuriais žaidžiame žaidimus, o juk jie taip stipriai susiję su pačiais žaidimais, kad sunku įsivaizduoti kaip mes iki šiol gyvenome be šių diskusijų. Įsitikinimui staigiai permečiau akimis forumą ir įsitikinau, kad šią temą turim tik geležies naujienų skiltį, todėl greitai ėmiau taisyti šią padėtį ir šiandien turime štai tokį rezultatą.

Nuo šiol forume vyks diskusijos apie techniką, programinę įrangą bei operacines sistemas, nes atsirado diskusijų kategorija - "Technika ir programinė įranga". Šioje kategorijoje rasite tokias diskusijų skiltis: Staliniai kompiuteriai, Nešiojamieji kompiuteriai, (bei jų komponentai) Operacinės sistemos, Kompiuterių spartinimas, Telefonai ir kiti gadgetai bei skiltį Ką pasirinkti?, kurioje galėsite klausti ką geriau pasirinkti. Taip pat "Geležies ir technikos pasiekimų" diskusijų skiltis buvo pervadintą į Technikos naujienos ir perkelta į šią diskusijų kategoriją. Nuo šiol visos diskusijos šiomis temomis bus perkeltos į naujas skiltis, o naujai kuriamos temos turi keliauti būtinai tik į naujuosius forumus.

Taip pat prieš kokią savaitę kelis kartus buvo atnaujinta GTA SA:MP forumas, kuris dabar tapo daug tvarkingesnis. Per šį mėnesį planuojama ir daugiau įvairių forumo skilčių ir žaidimų forumų pasikeitimų ir atnaujinimų, tad forumas taps dar labiau draugiškesnis ir tvarkingesnis.

Pridėta Sausio 7d. 15:58 Atnaujintas konsolių forumas. Supaprastintos PlayStation, XBOX ir Nintendo konsolių skiltys. Pakeisti kitų skilčių pavadinimai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunu, kad vis kažko naujo atsiranda. Atnaujinimai visada gerai, ypač, kai papildo forumą naujais „sub-forumais“, kas leidžia išplėsti diskusijų ratą.

Na, senei jau mane „kamuoja“ vienas klausimas. Ankščiau, kai dar buvo tik „Geležis / Technikos pasiekimai“ forumas, tai jame reikėjo kurti kokias temas? Tokias, kurios susijusios su IT naujienomis, ar tokias kaip (pavyzdžiui): „„Titaniką“ nuskandino ne ledas, o prastos kniedės?“? Nes man visada atrodė, kad tai vieta naujienoms apie kompiuterių komponentus ir viską, kas susiję su žaidimams skirtu kompiuteriu. Klausimas skirtas, kad nebūtų abejonių tiek man, tiek kitiems, kokios temos turėtų būti ir kokios ne. Kadangi pastebėjau, jog dauguma tik renkasi pranešimus kopijuodami naujienas, kurios nesusijusios su tuo, apie ką šis forumas buvo sukurtas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaunu, kad vis kažko naujo atsiranda. Atnaujinimai visada gerai, ypač, kai papildo forumą naujais „sub-forumais“, kas leidžia išplėsti diskusijų ratą.

Na, senei jau mane „kamuoja“ vienas klausimas. Ankščiau, kai dar buvo tik „Geležis / Technikos pasiekimai“ forumas, tai jame reikėjo kurti kokias temas? Tokias, kurios susijusios su IT naujienomis, ar tokias kaip (pavyzdžiui): „„Titaniką“ nuskandino ne ledas, o prastos kniedės?“? Nes man visada atrodė, kad tai vieta naujienoms apie kompiuterių komponentus ir viską, kas susiję su žaidimams skirtu kompiuteriu. Klausimas skirtas, kad nebūtų abejonių tiek man, tiek kitiems, kokios temos turėtų būti ir kokios ne. Kadangi pastebėjau, jog dauguma tik renkasi pranešimus kopijuodami naujienas, kurios nesusijusios su tuo, apie ką šis forumas buvo sukurtas.

Kas buvo, tas pražuvo. Šiandien ten galima talpinti naujienas tik apie kompiuterius, jų dalis, internetą (informacines technologijas), telefonus ir apie kitą techniką susijusią su kompiuteriais ar žaidimais, jokių naujienų apie titaniką ar mechaniką ten negali būti, tokios diskusijos turi būti ištrinamos arba perkeliamos į šabakštyną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...