Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

* Paskutinis žiūrėtas filmas *


gokasz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 4 savaičių...

X-MEN: Days of the Future Past.

 

Mano nuomone vienas iš stipriausių X-MEN filmų, to date. Bandytos ištaisyti vieno kvailo režisieriaus (X-MEN: The Last Stand) pridarytos nesamonės, nu ir ką galiu pasakyt, jeigu esat šitos serijos fanas, tai šis tikrai nenuvils. Aišku buvo tokių mažų klaidelių šen bei ten, bet bendrai paėmus - EPIC.

 

10/10

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Marlis ir Aš

 

Visiems manau  atrodysiu kaip 7-metis, bet tikrai labai nustebino mane filmas patiko scena kai Marlis pradėjo pisti dresuotojos koją, o ant galo labai susigraudinau kai reikėjo užmigdyti Marlį ir kai jį laidojo  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:

 

Duodu 11/10

Redaguota , nario ♕EdvinasLietuvis♕
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tik pažiūrėjau "Guardians of the Galaxy" 2014 m. Man šiaip filmas kiek skystokas buvo, daug vietų prasukau.. praktiškai prasukau apie 40-50 min iš 2 valandų :D Bet matyti kalbantį meškėną ir dar su šautuvo- super :D :D :D 9,5/10 vien už kalbantį meškėną :D

 

guaridans-of-the-galaxy-rocket-raccoon-m

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3400 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...