Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ar kas įsirašėte Windows 10? Ką manote?


Edga;*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3497 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

1. Tai Winodws 10 oficialiai bus išleisti tik 2015 metais. Todėl tai nerealu kad tu pas save kompiuteryje turi.

2. Start mygtukas jau senų seniausiai yra ant Windows 8.1

3. Nevaidink kieto tiesiog parsisiuntęs Winsdows 10 temą.

4. Jei tai tikri Windows 10, tau žaidimai neveiks :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai atseit iki išleidimo galėsiu naudot? O jei pas mane tie nelegalūs bet aktyvuoti tai gausiu ar ne windowsus?

 

 

Windows 10 price: A free update?

Windows_10_thumb.jpg

 
 
 
 

 

When we started this article we said that we thought Windows 10 would be free to consumers, although not to OEMs who purchase licences to put on PCs and laptops they sell. Microsoft declined to answer direct questions about how much Windows 10 will cost, particularly for people upgrading from Windows 7 or XP saying, "we want to talk about the overall product family [at this stage]".

According to Indonesian news site Detik, the president of Microsoft Indonesia, Andreas Diantoro, has confirmed that Windows 9 - now 10 - will be a free upgrade for all Windows 8 users.

The bigger question is whether this will stretch to Windows 7 and even Vista users or not. We'll probably have to wait until 2015 to get an answer.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Tai Winodws 10 oficialiai bus išleisti tik 2015 metais. Todėl tai nerealu kad tu pas save kompiuteryje turi.

2. Start mygtukas jau senų seniausiai yra ant Windows 8.1

3. Nevaidink kieto tiesiog parsisiuntęs Winsdows 10 temą.

4. Jei tai tikri Windows 10, tau žaidimai neveiks :DDD

Ką tu čia nusišneki? Taigi yra preview versija ir pas jį ne tema o win10. Krc patarimas tau: nežinai, geriau nešnekėk...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tu čia nusišneki? Taigi yra preview versija ir pas jį ne tema o win10. Krc patarimas tau: nežinai, geriau nešnekėk...

 

Sorry, bet aš tą Prieview ir vadinu Tema. Jei tau tai nepatinka, tuomet ne mano bėdos. Tik dėl 4 punkto suklydau :// Katik pristatyma iki galo peržiūrėjau, tūrėtų veikt didesnė dalis žaidimų, gal net visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gal prie OS X pereinam? :D No, just kidding... Bandžiau įrašyti ant 10 metų senumo kompo, pastrigo berašant :// Tai nerekomenduočiau labai seniems kompams to daryti :) Ant laptopo tai veikia, ir galiu pasakyti jog šie windowsai vėl tokių periodu gali susigražinti vardą "Windows". Sorry kad taip stumiu ant 8, bet nežinau. Tačskryna ant laptopo netaisiau tai gal ir nepatiko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Esu įsiedegęs ta velniuką katik, ir tikrai nesigailiu! :) 
W8 man taip pat patinka, o kas stumia tai neesate naudojęs arba per durni, kad naudotis juo. 
Ir kažkas ten skėlę, kad senus žaidimus neveža w8 nu nu, esu pajungęs MARIO iš disketes ant w8 ir viskas gerai veikė TAIP KAD NEREIKIA ČIA :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3497 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...