Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsiliepimų sistema


Raudonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš kartoju, jog asmeniškai viską stebiu, ir tikrinu IP adresus viską :)

Dar šiandien už reputaciją nebausiu, bet nuo kitos dienos manau tai jau prasidės jeigu nariai nemokės tinkamai ja naudotis, dabar reputacija yra tiesiog pašalinama :)

 

Pirma sandoris turi būti  realus, negali būti už jokius paprastus photoshop darbus ar nemokamą pagalbą. 

Komentaras negali būti patikimas viskas ok, sitas geras patikimas. Komentare turi būti  rašoma, ką pirkai ar ką pardavei, ėjai pirmas, sandorio suma :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik kurią puse žadat bausti už neteisingus atsiliepimus, ta kuri gauna ar ta kuri duoda ?

Tas kas taisykles pažeidžiantį veiksmą atliko, jei abu apsikeitė tokiais atsiliepimais - bausim abu, jei vienas davė - bausim tą kur davė.

 

Aš nuo snd daugiau čia nesilankysiu. Jau matau, kokia čia sistema. Sekmes visiems.

Sėkmės tau! :)

 

O ar galima parašyt atsiliepimą jeigu nieko nepirkai, tačiau laimėjai konkursą, ir gavai prizą?. Juk vis dėlto, tai įrodo kažkokį patikimumą.

Negalima. Už jokias pinigų (tikrų ir virtualių), daiktų ar kitų dalykų dalybas atsiliepimų palikinėti negalima.
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiliepimai bus griežtai stebimi ir visi taisyklių nesilaikantys asmenys bus baudžiami, pagal taisykles.

 

Dar kartą ačiū Uždarbis.lt forumui, kad yra iš ko mokytis ir nereikia išradinėti dviračio iš naujo.

Nusipirkau zaidima "Rust", parasiau atsiliepima pardavejui, nors jis ir neprase to daryti, ir pyst, ziuriu kazkas istryne :D Tai reik steam trade offer screen ar ko cia jums? Nesuprantu, keisti adminai cia pas jus. Ir tema nurodziau, taip kaip darau. Dar toli jums iki atsiliepimu sistemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maciau scelerum irgi buvo gavęs atsiliepima bet ziuriu jau neturi :) tas tai nera nieko cia apgaves zmogus patikimas bet kazkodel moderatoriams nepatiko :) man irgi yra idomu, kokius atsiliepimus salinate? Esu pirkes cia is kaikuriu tai baisu palikti atsiliepima nes istrinsit arba ispejima duosit orini kuriu jau dahuje esu gaves :) tai pagal ka atrenkate tinkamus atsiliepimus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Maciau scelerum irgi buvo gavęs atsiliepima bet ziuriu jau neturi :) tas tai nera nieko cia apgaves zmogus patikimas bet kazkodel moderatoriams nepatiko :) man irgi yra idomu, kokius atsiliepimus salinate? Esu pirkes cia is kaikuriu tai baisu palikti atsiliepima nes istrinsit arba ispejima duosit orini kuriu jau dahuje esu gaves :) tai pagal ka atrenkate tinkamus atsiliepimus?

Šaliname tuos kurie pažeidžia taisykles, jos išdėstytos šios temos pirmame pranešime bei pridėtos į pagrindines forumo taisykles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šaliname tuos kurie pažeidžia taisykles, jos išdėstytos šios temos pirmame pranešime bei pridėtos į pagrindines forumo taisykles.

o ka daryt jei tema uzrakinta ir as joje apie pirkima nieko nerasiau nors pirkau is to zmogaus 10 raktu arba koki zaidima? Tai reikia butinai parasyti i tema pries atsiliepima? Nesuprantu taisykliu. Jeigu tema uzrakinta tai kaip man viesai pareiksti kad pirkau arba noriu pirkti? Parasysiu atsiliepima kad pirkau 10 raktu ir nurodysiu uzrakinta tema tai istrinsit?? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cesas.lt - buvo tokia svetainė, ten buvo panaši sistema, tik ji nelb vykus.

MAC reg sistema veikia taip: nesvarbu ar tu gyveni barake ar name ir yra tarkim 30 žmonių su vienodu ip adresu. MAC reg sistema iš vieno pc leidžia naudotis (registruotis arba prisijungti) tik iš vieno pc MAC ir tik 1 nick.

Juk jei daug žmonių turi vieną ip, Jų pc MAC juk skirtingi? Nesedi 20 žmonių prie vieno kompo? Jie sedi tik su vienu interneto tiekėju!

Ši sistema yra labai paprasta, bet mažai kam prieinama del nemokėjimo ja naudotis, del žinių stokos ir nežinojimo, kaip ją įdiegti į forumą arba į projektą.

O kas tada jei aš naują kompą nusiperku, juk tu būtent paminėjai ne tik registracija su tuo MAC bet ir apie prisijungimą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo, būtų geriau likti prie senosios Sukčių duomenų bazės. Na, bet jeigu pasirinkote tokį sprendimą kaip "Atsiliepimų sistema", - apžvelkime.

 

Sistemos - pliusai

  • Žmogus ( perkantis, parduodantis, keičiantis ) - gali sužinoti ar tas žmogus yra tikrai patikimas, ar nėra skaičiukų raudoname langelyje.
  • Patogiau, nei žiūrinėti sukčių duomenų bazėje.
  • Unikaliau?, bet nemanau, nebandom kopijuoti kito forumo.

Sistemos - minusai 

  • Bet koks vaikas, turi savo kitų nenaudojamų vartotojų ir prispaudinėja tų žalių +1 mygtukų ir jaučiasi "turintis gerą reputaciją žmogus".
  • Apgaulingiau, geriau pasižiūrėti į PRIPAŽINTUS SUPERGAMES.LT SUKČIŲ SĄRAŠĄ
  • Nieko unikalaus nematau, tik dar vienas hookas, kuris dar labiau apkrauna forumo / serverio darbą.

Tai tik mano nuomonė. Ačiū už dėmesį.

Redaguota , nario cathien //
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hookas apkrove forumo darba, einant i profili per kompiuterio narsykle - ilgai krauna, einant per telefono narsykle - meta error.

Taip, kad si sistema yra dar nesutvarkyta. Apie taisykles geriau patylesiu.

Error:

Fatal error: Call to a member function userLeaveLink() on a non-object in /var/www/supergames.lt/public_html/hooks/feedbackProfileLeave_a94ca51f49fd3c228790b3eba1fdb9eb.php on line 33
Redaguota , nario RenaldasJ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo, būtų geriau likti prie senosios Sukčių duomenų bazės.

'Taip pat kaip jau gerbiamas administratorius Valdas minėjo, bus pašalinta Sukčių duomenų bazė.

KODĖL?

Todėl, kad į mus kreipėsi Europos žmogaus teisės, taip pat ir Google su prašymais tokių duomenų nebeskelbti, nes tai draudžia įstatymai.'

 

P.S. KAS NEAIŠKU..?

Redaguota , nario oproč
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

'Taip pat kaip jau gerbiamas administratorius Valdas minėjo, bus pašalinta Sukčių duomenų bazė.

KODĖL?

Todėl, kad į mus kreipėsi Europos žmogaus teisės, taip pat ir Google su prašymais tokių duomenų nebeskelbti, nes tai draudžia įstatymai.'

 

P.S. KAS NEAIŠKU..?

 

Savo - rep susimesk ten kur nori :) p.s galima ten koreguoti ką nori.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3486 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...