Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

renku rimtą cs go komandą


NoHs

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš iš silverio negaliu išeit,o čia apie MGE ;Ddd

Sekmes tau :)

Nesuprantu kaip taip visi tam silver sedi... CS 1.6 visa lietuva metais lose,,, tai ir csgo greitai perprast eina, aisku nesu as MGE bet, Gold Nova 3, buvau ir master, taciau meciau visus cs go ir kita, tai ir nelosiu, taciau pasiekt nova 3 nebuvo sunku, tik kalbek su komanda. Nebusi net ir global'as jai tavo komanda bus noobai, todel susiradus geru zaideju, sakykime pats buvau silver elite kaip tik pradejau cs go, ir susirades draugu su nova 2-3 losdavau, pasikeliau ta ranka kaip ant mieliu. :) Net ir silver'iai su gera komanda ta ranka pasikelt gali. Todel pagal mane is dalies ta rank sistema kaip ir bullshit... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gal padėtum išsikapstyt? : DDD

už nieką nėra noro bet jai duotum skinų tai sutinku :D

Tad gal kas turit teamoj vieną laisvą vietą? galiu būti pakaitinis žaidėjas (jai kas negalėtų lošt) :/

silveriai irgi pridedat į draugus jai norit kad padėčiau išlipt iš to apgailėtino rank ( nemokamai to nedarysiu)

Redaguota , nario NoHs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Duodu 5 AWP Asiimovus ir peilį kokį tik norėsi jei duosi statistiką kur parašyta jog 80% lietuvių Silverį sėdi.

aš šiaip spėju, žiūriu mėgsti kabinėtis? pirmą kai turėsi asiimovą bent vieną į privatą parašyk :) beje atsiprašau kad iskaudinau tave, tu irgi silver :/ Redaguota , nario NoHs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš šiaip spėju, žiūriu mėgsti kabinėtis? pirmą kai turėsi asiimovą bent vieną į privatą parašyk :)

Tuoj parašysiu. Debiliškus spėjimus pasilik sau, nes tikriausia pats sėdi tam savo išgalvotam "80%" list'e. Kai būsi Global Elite ir mokėsi žaisti į privatą parašyk! Tada galėsi apsimest aukštesniu negu kiti.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

išgalvotam liste? mano rank mge.. skiri mge nuo silver? sedėjai ir sedėsi silveri, sekmės sėdint tam pačiam ranke

O tai palauk tai jis ne išgalvotas? TAi pateik tą listą, gi turi jį. Jeigu jį turi - paieškok ten manęs ir jei nerasi tai pripažink jog kelmas esi. Tie silveriai mažiau bukumo turi negu tu.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Bet tu tai daužtas nesveikai, tėvai su plytom vežimėli gesino? Mano nuomone noriu ir išsakau? ką tu man padarysi? -rep užmesi ? :o šiame forume 10žmonių kažkur aukščiau gold master ,vėl spėjimas? noriu ir sakau ir čiožk neaiškines ką man rašyt.

Redaguota , nario NoHs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tu tai daužtas nesveikai, tėvai su plytom vežimėli gesino? Mano nuomone noriu ir išsakau? ką tu man padarysi? -rep užmesi ? :o šiame forume 10žmonių kažkur aukščiau gold master ,vėl spėjimas? noriu ir sakau ir čiožk ryžas neaiškines ką man rašyt.

Nesinervink CS masteri. Nebeturi ką pasakyt tai ir kalbi beleką, sykį jau užsičiaupei kai vienoje temoje parašiau, dabar gal ir patylėk nes jau nieko protingo nepasakysi, tavo tokie pasakymai kaip "80% yra Silveriai" yra apgailėtina. Kitą kartą kai norėsi pasakyt jog čia tik spėjimas, gal tai ir parašyk poste. Ir be to koks tau skirtumas? Jeigu tu sėdi tam MGE, ten ir sėdėk atsimink jog ten nėra sunku jį pasiekti, kai sėdėsi aukštame ranke ir galėsi čia vierchu, vierchas būti, apie ranko "boostinimą" ar ką ten ten kalbėjai ir geriau patylėk, nes tikrai graudu, jeigu tau gaila žmogui padėti ir pačiam įgyti patirties tai Dieve padėk. Tau jį sunku paimti į lobby jeigu žmonių pritrūktų? "Šiame forume 10 žmonių kažkur 10 gold master" - oh gawd. This is why we can't have nice things here. Net nenoriu apie tai kalbėti nes stopudovai apsiverksi ir pateiksi dar vieną "spėjimą".

Bei aš taip pat galiu sakyti ką noriu, nepatinka kitų nuomonę, kitų prisikabinėjimas? Čiuožk iš čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesinervink CS masteri. Nebeturi ką pasakyt tai ir kalbi beleką, sykį jau užsičiaupei kai vienoje temoje parašiau, dabar gal ir patylėk nes jau nieko protingo nepasakysi, tavo tokie pasakymai kaip "80% yra Silveriai" yra apgailėtina. Kitą kartą kai norėsi pasakyt jog čia tik spėjimas, gal tai ir parašyk poste. Ir be to koks tau skirtumas? Jeigu tu sėdi tam MGE, ten ir sėdėk atsimink jog ten nėra sunku jį pasiekti, kai sėdėsi aukštame ranke ir galėsi čia vierchu, vierchas būti, apie ranko "boostinimą" ar ką ten ten kalbėjai ir geriau patylėk, nes tikrai graudu, jeigu tau gaila žmogui padėti ir pačiam įgyti patirties tai Dieve padėk. Tau jį sunku paimti į lobby jeigu žmonių pritrūktų? "Šiame forume 10 žmonių kažkur 10 gold master" - oh gawd. This is why we can't have nice things here. Net nenoriu apie tai kalbėti nes stopudovai apsiverksi ir pateiksi dar vieną "spėjimą".

Bei aš taip pat galiu sakyti ką noriu, nepatinka kitų nuomonę, kitų prisikabinėjimas? Čiuožk iš čia.

aš turiu imt beviltiškus žmones i lobby? tai geriau aš su savo rankais lošiu nei silveriais? NEĮDOMUS NESIRINK POSTU, KAD GAUTUM MEDALĮ FORUME :OOO
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

aš turiu imt beviltiškus žmones i lobby? tai geriau aš su savo rankais lošiu nei silveriais? NEĮDOMUS NESIRINK POSTU, KAD GAUTUM MEDALĮ FORUME :OOO

"Beviltiškus". Vai tu kū... Prakalbo beviltiškas bandymas kitą pavadinti taip pat. Tu geriau tiesiog nusiramink ir jau geriau iš vis nerašyk, tai padės daug. Žinok tu man ir neįdomus bet kai bandai įžeidinėti žmonęs kurie katik pradėjo CS'ą žaisti ir pasiprašo pagalbos tai žeidžia kitus.(Kaip tu mane vadinsi - man *Myliu SuperGames.lt*, aš tave galiu įžeidinėti taip pat, bet parodys pagarbos naujokams taip pat). Užauk tu pirma. Gal tu ir sėdi MGE, bet mąstysena kai Silver -9.(ak.a.: bukas). Mano pasiūlymas dar galioja - kai įrodysi jog "80% lietuvių yra silveriai" įteiksiu aš tau ką žadėjau. Kartais tiesiog reikia patylėt, čia tau yra proga taip padaryti.

Redaguota , nario No Fear
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Beviltiškus". Vai tu kū... Prakalbo beviltiškas bandymas kitą pavadinti taip pat. Tu geriau tiesiog nusiramink ir jau geriau iš vis nerašyk, tai padės daug. Žinok tu man ir neįdomus bet kai bandai įžeidinėti žmonęs kurie katik pradėjo CS'ą žaisti ir pasiprašo pagalbos tai žeidžia kitus.(Kaip tu mane vadinsi - man *Myliu SuperGames.lt*, aš tave galiu įžeidinėti taip pat, bet parodys pagarbos naujokams taip pat). Užauk tu pirma. Gal tu ir sėdi MGE, bet mąstysena kai Silver -9.(ak.a.: bukas). Mano pasiūlymas dar galioja - kai įrodysi jog "80% lietuvių yra silveriai" įteiksiu aš tau ką žadėjau. Kartais tiesiog reikia patylėt, čia tau yra proga taip padaryti.

ką tik pradėję žaist? 700h~praloše ir jie naujokai? Mano tema ir ką noriu tą rašau, taigi tu laisvas o ne aš.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ką tik pradėję žaist? 700h~praloše ir jie naujokai? Mano tema ir ką noriu tą rašau, taigi tu laisvas o ne aš.

Tai buvo tiek retorinis, tiek tiesiog ateičiai pamąstymas. Bei forumas skirtas diskusijomis - jei nepatinka tada esi laisvas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3504 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...