Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[ŽAIDIMŲ STUDIJA] AtomicGames darbai


dLc

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kitiems gal čia ir atrodo įspūdinga, bet tikrai ne man. Nesuprantu, kam išvis rodyt vos poros minučių darbą, jau net neskaitant kad tu tik sudėjai viską į vieną vietą, ką unity pristato kaip pavizdį...

Padaryk taip tu per pora minučiu aš tau medalį asmeniškai įteiksiu.

 

Kiek matau eini per kiekvieną temą ir verki ant visų kaip koks "butt hurt" vaikas dėl nelaimingos vaikystės, tavo nuomonė nelaukiama šioj temoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu deja ne "ok"... :crazy: Kokią tu teisę turi mane siuntinėt? Aš savo teisių nepažeidžiu. Nepamiršk, kad ne gatvėj randies, o viešoje vietoje "maroze".

Nuo kada supergames yra skaitoma kaip 'vieta'? Nustok nusišneket su kiekvienu postu ir eik kažka naudingesnio nuveiksi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu tai kas kad darbas nebaigtas pradžia yra gal ir nieko ispudingo, gal tai unity pavizdžių dalis gi žaidimai kuriami ne viena ir ne dvi dienas.

Per laika tikrai įmanoma kažka rimtesnio padaryt. Aš asmeniškai prieš unity nieko neturiu bet su juo kažkokio labai rimto žaidimo nepadarysi yra ribotos galimybes sutinku kad galima Nebloga žaidima sukurt su gera vizualizacija bet tai nebus visiskai unikalu ir kiekvienam šio žaidimo žaidejui bus aišku kad kurta su unity. Grafika tai ta sritys kurios tu itakot negali tai priklauso tik nuo unity nors šioka tokia dalis priklauso ir nuo GFX'erio sugebejimu.

Redaguota , nario Amxxl
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Alter'i aš tavęs niekaip nesuprantu. Nesu matęs kažkokio tavo kūrinio apart pora paprastų Bukkit plugin'ų, o eini per temas ir reiškiesi lyg visų sričių profesionalas... Ko tikrai negalėčiau pasakyti. Kalbėti gali visi ką nori, bet klausimas ar taip ir yra?

 

O dėl paties žaidimo, tai reikia bent džiaugtis, kad kažkas mėgina ką nors kurti,o ne laiką švaisto. Linkiu kuo didžiausios sėkmės kūrybos procese ;)

Redaguota , nario mantux5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Jei aš "reikščiausi lyg visų sričių profesionalas" kalbėčiau apie save ar savo darbus, tačiau to tikrai nematau. :soka: O rodyti savo darbų nepratęs ir ko gero nepriprasiu. Juos matys tik tas kam būtina. Aš neskiedžiu kaip kiti, ir nepilstau iš tuščio į kiaurą, tad prie mano komentarų teks priprast.

Aš nesuprantu, kas tau yra.. Per visas temas eini, kaip koks 12kametis ir verki, oj kaip čia šūdinai padaryta ir t.t. Bet nei vieno tavo darbo nematyt šiame forume, hmm.

Atsakymas spėju bus:  " Mano darbai tik rimtuose forumuose, atliekami už pinigus ".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Naujas Update (Video nebus :().

 

Atiklti darbai:

 

Vaizdo efektai - Anti-aliasing, Bloom, Sun shafts, Color Correction.

Ginklas - Galimas ADS (prisiartinimas), Saudymas.

GUI - Labai paprastas, rodo sovinius ir zinute vidury kada reikia reloadinti.

Foto:

 

c8a4a6406ee1c92e00df3a9fe04a64f466.png

 

117f5b2c2c11110588d32c4f1da2c3e6150.png

 

70a65245b0e54250fd25c35b387d405695.png

 

001a7179b0e554a6a677712a4189a216791.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
(redaguota)

dLc, kaip projektas einasi?

Kaip ir minejau poste kuri istryne, prie sio zaidimo nustojau kol kas dirbt, zadu pabaigt bet ne siuo metu, taip pat pradejau mokintis modeliuot ir dabar dirbu prie realistiko survival zaidimo

 

Kaip gražiai atrodo :o Sėkmės !!! ^^

Dekui.

Redaguota , nario dLc
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...