Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4296 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Microsoft nusipirko Minecraft už 2.5 milijardo $.

 

http://news.xbox.com/2014/09/games-minecraft-to-join-microsoft

 

Microsoft pranešė, kad Android, iOS, PlayStation versijos nebus nutrauktos ir toliau bus atnaujinamos. 

Markusas Personas (Notch'as) pranešė, kad pasitrauks iš Mojang kompanijos.

Tikėkimės, kad Microsoft nesugadins žaidimo.

 

O ką manote jūs, kas bus įdėta naujausiame atnaujinime?

Redaguota , nario e3valdas
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 2

Skiriat Google nuo Microsoft? 

 

Skiriam, ir galim pasakyt kad jie mažai kuo skiriasi :D Juk Microsoft visada sugalvos kaip pasipelnyt iš nemokamų dalykų (tarp jų tikriausiai bus ir minecraft demo ir telefoninės versijos)

What's my name? Let's see


sakir as + e


Now read it backwards. Magic? Yep, it's magic.

Skiriam, ir galim pasakyt kad jie mažai kuo skiriasi :D Juk Microsoft visada sugalvos kaip pasipelnyt iš nemokamų dalykų (tarp jų tikriausiai bus ir minecraft demo ir telefoninės versijos)

Nuo kada Minecraft yra nemokamas dalykas? Kiek atsimenu žaidimas kainuoja. Telefono versijos Minecraft jau yra, vienintelis skirtumas jeigu Microsoft nupirks tai kad atnaujinimai tikriausia išeis greičiau ant Xbox, bei išeis Windows Phone Minecraft PE. Viskas. Nekelkit problemų kurių nėra, nes bus kaip su Skype. Nupirko Skype ir visi verkėt, o dabar sėdit ramūs ir patenkinti. Microsoft turi pakankamai didelę portfolio žaidimų kurie yra nupirkti iš kitų kompanijų ir labai gerai prasimušė.

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Nuo kada Minecraft yra nemokamas dalykas? Kiek atsimenu žaidimas kainuoja. Telefono versijos Minecraft jau yra, vienintelis skirtumas jeigu Microsoft nupirks tai kad atnaujinimai tikriausia išeis greičiau ant Xbox, bei išeis Windows Phone Minecraft PE. Viskas. Nekelkit problemų kurių nėra, nes bus kaip su Skype. Nupirko Skype ir visi verkėt, o dabar sėdit ramūs ir patenkinti. Microsoft turi pakankamai didelę portfolio žaidimų kurie yra nupirkti iš kitų kompanijų ir labai gerai prasimušė.

 

Pirma, aš paminėjau tik minecraft demo versija, antra čia niekas neverkia, neisterikuoja ir į depresijas nepuola. Tiesiog tai tampa iš dalies juokinga, nes Microsoft kompanijas perka kaip kokioje parduotuvėje...

  • Teigiamai 1

What's my name? Let's see


sakir as + e


Now read it backwards. Magic? Yep, it's magic.

(redaguota)

Pirma, aš paminėjau tik minecraft demo versija, antra čia niekas neverkia, neisterikuoja ir į depresijas nepuola. Tiesiog tai tampa iš dalies juokinga, nes Microsoft kompanijas perka kaip kokioje parduotuvėje...

Umh. Gali gali duoti pavyzdžių ir paaiškinti ką čia tiek Microsoft nupirko kad taip jauties?

Redaguota , nario No Fear
I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Juokinga. "Amazon" nusipirko Twitch už maždaug 1mlrd. o čia perka kompanija su vienu populiariu žaidimu už 2mlrd.

Aišku čia dar viskas atrodo "gandų" stadijoje, bet vis įdomu pamatyti kas būtų jeigu būtu :)

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Umh. Gali gali duoti pavyzdžių ir paaiškinti ką čia tiek Microsoft nupirko kad taip jauties?

 

Skype, Nokia, bei keisinosi į Twitch.tv, o dabar ir Mojang ir čia per 2013-14 metus. Bent mano manymu čia jau daugiau negu reikia jiems...

What's my name? Let's see


sakir as + e


Now read it backwards. Magic? Yep, it's magic.

Skype, Nokia, bei keisinosi į Twitch.tv, o dabar ir Mojang ir čia per 2013-14 metus. Bent mano manymu čia jau daugiau negu reikia jiems...

Pasižiūrėk laiko tarpus nuo Skype iki Nokios. Kad bandė pirkti Twitch - nėra patvirtinta. Daug kompanijų bandė pirkti Twitch, tai nesiskaito kai nupirkimas. Kodėl daugiau? Biznis yra biznis, jie perka kas jiems atrodo gerai. Pasidomėk kaip kitos kompanijos perka. Google daugiau sumokėjo už Motorolą negu Microsoft už Skype+Nokia+Minecraft sudėjus.

I0ZIOGI.png?2 New York 2016

 

Simply amazing

 

Pasižiūrėk laiko tarpus nuo Skype iki Nokios. Kad bandė pirkti Twitch - nėra patvirtinta. Daug kompanijų bandė pirkti Twitch, tai nesiskaito kai nupirkimas. Kodėl daugiau? Biznis yra biznis, jie perka kas jiems atrodo gerai. Pasidomėk kaip kitos kompanijos perka. Google daugiau sumokėjo už Motorolą negu Microsoft už Skype+Nokia+Minecraft sudėjus.

 

Nu žinoma, dabar dar viskas proto ribose, bet jau galima pradėti lažintis, ar microsoft nupirks google ar atvirkščiai :)

What's my name? Let's see


sakir as + e


Now read it backwards. Magic? Yep, it's magic.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4296 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...