Peršokti į turinį

CS: GO skin'ai, ginklai.. Perkate, žaidžiate su jais?


gokasz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3525 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

CS: GO Skin'ai, ginklai  

11 balsai

  1. 1. Žaidžiate su CS: GO Skin'ais?

    • Žaidžiu su default
    • Perku Iš Market
    • Perku / trade'inuosi
    • Nežaidžiu CS: GO visai
      0


Recommended Posts

434118b4df0db3af64d2e24959870ed2845.jpg

 

Sveiki. Norėčiau paklausti tų, kurie žaidžia CS: GO.

 

Ar Jūs žaidžiate su default skinais arba skinais, kuriuos gaunate drop?

O gal būt perkate iš Steam Market?

 

Ir

 

Ar Jums yra svarbi CS: GO ginklų kokybė? Tarkim ar Field-test ar Factory? Ar Covert Rifle ar Industrial Grade Rifle?

 

Dėkui už atsakymus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Seniau man buvo svarbi ginklų kokybė: Cover arba Classified ir beabejo, MW arba FN. Bet dabar pagalvojus, tai yra Steam virtualių pinigų švaistymas.

Šiuo metu turiu tik du skin'us ir man default kažkaip patinka labiau, nei tie spalvoti. Vis laukiu naujos kolekcijos ir laukiu, gal kažką kažkas gero išras, pvž kaip AK47 Redline arba AWP l Boom :D

Redaguota , nario Scelerum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pradžioje stačiau ir tą ką laimėjau naudodavau, poto lošiau su default skin, bet su knife. Dar vėliau sugalvojau surinkti visus covert ginklus, tada vėliau pardaviau ir nusipirkau howl (durnai padariau, kad pardaviau kai jis buvo tik 70eurų :( ), o dabar grįžau prie default :D

Redaguota , nario 'Tomas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Seniau labai rūpėjo rinkti StatTrak ginklus, kad galėčiau ten rinktis tuos kills. Bet kai dabar tenka juos statyti už didesnį value, nebesivarginu ir užsimetu kartais bet kokį kitą skiną. Priklauso nuo nuotaikos. Ir kokybė yra svarbi, bet ne dėl to kad galėčiau užsidėti ir matyti gražesnės kokybės skiną, o dėl Value statymuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perku is market :) (taupau is dezuciu kuriuos parduodu) arba dovanuoja draugai/pazistami + ziurovai (kadangi esu pabaltijos saliu casteris(komentatorius) cs:go). Na o siaip dar kaip cs:go hobi kolekcianuoju AWP skinus MW/FN (only), siuo metu turiu 5 is 11 :) greitu metu jau bus 6.

Redaguota , nario InoX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Perku is market :) (taupau is dezuciu kuriuos parduodu) arba dovanuoja draugai/pazistami + ziurovai (kadangi esu pabaltijos saliu casteris(komentatorius) cs:go). Na o siaip dar kaip cs:go hobi kolekcianuoju AWP skinus MW/FN (only), siuo metu turiu 5 is 11 :) greitu metu jau bus 6.

Numesk steam profilį.

 

 

O aš irgi perku nu bent jau tingėjau kelias dienas laukt kol eis marketu naudotis tai sumokėjau draugui ir nusipirkau AWP | GRAPHITE ( FN ), ir šeip manau neapsimoka case`ų atidarinėt.

Redaguota , nario » SPT.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3525 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...