Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Klausimas svetainių programuotojam dėl headerių


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žadėjau kurt temą programuotojų skiltyje, bet tiek ten ir tesilanko žmonių. + klausimas bendras visiem kas dirba su tinklapiais.

 

Einam prie mano klausimo

Štai tokie headeriai kuriuos aš siunčiu (request) jungiantis į www.supergames.lt

 

GET / HTTP/1.1
Host: www.supergames.lt
User-Agent: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0
Accept: text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
Accept-Language: lt,en-us;q=0.8,en;q=0.6,ru;q=0.4,pl;q=0.2
Accept-Encoding: gzip, deflate
Cookie: ///nutryniau, kad neprisijungtumėt prie mano acc netyčia :D
Connection: keep-alive
 

Taigi, jeigu dabar turit savo webą, ir aš jungiuosi *Myliu SuperGames.lt*ž kokiais headeriais ir galėtumet užmatyt? Nekalbu apie User-Agent, nes čia savaime aišku dėl to. Bet tarkim ateinu išvis be "Accept-Encoding" headerio tai pamatytumet?

 

Dėkui

Redaguota , nario EdgarT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už gramatikos pamoką. Ačiū internetui ir Edvinui dabar jau skiriu.......

 

Dabar tavo pamoka: jei nori kažką pridėti į savo žinutę, naudokis mygtuku "Redaguoti", o ne rašyk du pranešimus.

omg įspėjai nes buvai neteisus AR TAIP TURI ELGTIS MODERATORIAI?? Viskas bus pranešta adminams!

Į temą ir įdomumo dėlei kodėl tau kyla noras keitinėti savo siunčiamus headerius? :mellow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

omg įspėjai nes buvai neteisus AR TAIP TURI ELGTIS MODERATORIAI?? Viskas bus pranešta adminams!

Į temą ir įdomumo dėlei kodėl tau kyla noras keitinėti savo siunčiamus headerius? :mellow:

Jeigu jis pazeide taisykles,tai ir turejo ispeti. O jeigu tu neyspeji taisykliu pazeidinetoju,tai cia jau tavo minusas.

Redaguota , nario Yiin
Bereikšmis pranešimas neatitinkantis temos turinio.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Negalėjau atsakyt niekam tris dienas, nes buvau užblokuotas dėl to, kad šią temą sukūriau "APIE VISKĄ" skiltyje.

 

Kodėl man reikia tų headerių? Darau darbą su httprequestais. Mano tikslas sukurti programikę su kuria galėčiau naršyti svetaines. Kaip žinot su httprequestais tai siunčiami ir gaunami duomenys kuriuos sudaro vien tekstas. Sunčiant ir gaunant duomenis reikia nustatyti headerius, bei reikia, kad svetainei ar svetainės savininkui patikrinus mane būtų matoma jog 100% naršau iš paprastos naršyklės. Aišku yra nustatomas user agent bei kiti BŪTINI headeriai, kad gaunamas source kodas būtų įskaitomas. Bet dabar man kilo klausimas ar paprastasis mirtingasis tikrina ir žiūri kitokius headerius kurie praktiškai nieko nesudaro gaunant ir siunčiant duomenis? Pvz content lenght, encodingai kuriuos noriu priimti, kalbos, cookies..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3488 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...