Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu "★ Huntsman Knife | Case Hardened"!


Gabrieliuss

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3517 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu "CS:GO" skin'ą. Keitimai nedomina! Pirmas neinu, o jei norite, galime eiti per oficialų tarpininką.

P.s. Starting at: 117,95€.

Noriu gauti bent 65-70% "MARKET" sumos.

 

Skype: sunas123

Nuo 107,50€: http://steamcommunity.com/market/listings/730/★%20Huntsman%20Knife%20%7C%20Case%20Hardened%20(Field-Tested)

O peilį laikai Skype? Nes Steam inventoriaus Adreso nematau :)

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Nepagaunu", kodėl jūs "FREEPOSTI'NAT"?!

Aš tau -Rep dėjau, nes scameris esi. Normalūs žmonės, jei ką parduoda, pateikia įrodymus kad turi prekę ir nurodo savo reputacija/atsiliepimus. Šis žmogus jokių atsiliepimų neturi, o pagal jo "gražią" PM galiu pasakyti, užsitegistravo tam, kad apgautų:

38af14a93b7af8bc8388473530a9fc73100.png

Daugėja šiame forume tokių juokingų žmonių :D Bent nuotaiką pakelia :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tau -Rep dėjau, nes scameris esi. Normalūs žmonės, jei ką parduoda, pateikia įrodymus kad turi prekę ir nurodo savo reputacija/atsiliepimus. Šis žmogus jokių atsiliepimų neturi, o pagal jo "gražią" PM galiu pasakyti, užsitegistravo tam, kad apgautų:

38af14a93b7af8bc8388473530a9fc73100.png

Daugėja šiame forume tokių juokingų žmonių :D Bent nuotaiką pakelia :D

Dėkui, kad parašiai, net neprasidėsiu tada.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu įrodyk, kad aš esu "SCAMERIS". Sakiau, eitume per tarpininką.. Scelerum, turi negalia, dėl kurios man tavęs gaila. Visi -REP nuo to pačio "SCELERUM". Taip, aš neturiu atsiliepimų, nes nesu nieko pardavęs. Tau tai problema? Visi nuo kažko pradeda. Primeti kažkokį erelį šiame forume. "Dievą" gal netgi. Suprask, tokie žmones kaip tu niekada nepasikeičia. Stumia ant kitų nežinodami aplinkybių. Taip, gal tu esi ir senesnis žmogus forume, bet tai nereiškia, kad gali naujokams kenkti, "pasididindamas" savo reputaciją. Tu neturi, ką pasakyti, kaip prašau argumentų į tavo peteiktą teiginį - tu jų neturi. Tai, palik šią temą visiems laikams, nes tu esi forumo "šiūkšlė", kuria reikia išmesti. PEACE.
 

Redaguota , nario Gabrieliuss
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3517 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Sukurti naują...