Peršokti į turinį

[Konkursas/Loterija][Nr.2] Zero gear!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3548 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Antrasis mano konkursas/loterija!


 


Kaip dalyvauti:


1.http://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=49927024&token=ZYObbULc


Per šią nuorodą man nusiunčiate steam daigtą. Tai gali būti: cs:go ginklas(kad ir pats prasčiausias, už 1 centą.), betkoks dota 2 daigtas, betkoks team fortress 2 daigtas, arba steam trading kortelės. Nepriimu tik visokių beverčių dežių.


 


2.Į šią temą parašote ,,Dalyvauju! Mano steam: [Jūsų steam], aš nusiunčiau [ką nusiuntėte]


 


3. Jeigu viskas gerai, aš priimu jūsų daigtus, ir jūs patenkate į dalyvių sąrašą


 


4. Surinkęs ~10 dalyvių, arba po kažkiek laiko, nuspręsiu pats, galbūt už savaitės, su random.org ištrauksiu skaičių, ir tas dalyvis, kurio numeris sutiks su mano ištrauktu, laimės steam raktą. Su juo susisieksiu per skype arba steam.


 


 


Dalyvių sąrašas:


1. DiRT_


2.- Linas


3.» Dariukas


4.IIFX


5.Kęstutis M


6.Donce`


7.


8.


9.


10.


 


Prizas:


Šio konkurso/loterijos prizas yra žaidimo raktas steam platformai. Žaidimas vadinasi ,,Zero Gear". Tai linksmas multiplayer lenktynių žaidimas su kartingais. 


 


Sekmės!


 


Kiti mano konkursai:


3 steam cd-key - Pasibaigęs


Bionic Dues


Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Okey, taigi traukiu laimėtoją ir tai yra:

 

http://www.part.lt/img/94a73cf974cd345509af94a634a6ce6f757.bmp (neduoda įkelt normaliai foto)

 

4 numeris, t.y IIFX

 

Prašau pakviest mane į skype lllukonicll arba į steam LukonicLT atsiimt savo prizo :)

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3548 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...