Peršokti į turinį

Amarėtas prisistatymas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3559 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena,

Visų pirmiausia norėčiau pasakyti, jog mano vardas yra Andrius. Man yra 19 metų ir aš mėgstu dirbti darbus su kompiuteriais, telefonais ir kita elektroninę technika. Taip pat dirbu ir internete, rašau įvairius straipsnius, piešiu, kuriu tinklapius, programuoju. Esu mėginęs kurti ne vieną projektą, tačiau matydavau jog tai reikia nemažos investicijos, daug darbo, pastangų - tad mesdavau visus darbus dėl savo laiko (niekada neatidarydavau projekto jo nebaigęs, mano manymu projektas atsidaręs negali būti tuščias, turi būti ne gėda jį atidaryti). Taip pat užsiiminėju reklama, turiu keletą savo „Facebook” socialinio tinklapio grupių, puslapių su nemažu žmonių kiekiu. Esu turėjęs „Youtube” ne vieną kanalą, tačiau visus pardaviau žmonėms kurių jiems reikėjo - dauguma kanalų buvo susiję su muzika (muzikos kanalai). Šiaip dar turiu daug idėjų, tačiau kaip ir sakiau nėra laiko jų įgyvendinti, galbūt šiame tinklapyje aš kaip naujokas jums kada nors papasakosiu, galbūt norėsite tai įgyvendinti jūs patys. Internete aš esu patyręs žmogus ir žinau kaip reikia išplatinti savo sukurtą tinklapį, serverį ar šiaip kokią „Facebook” grupę, puslapį ir t.t, nes kaip minėjau aš užsiiminėju reklama ir puikiai tą žinau. Taip pat esu internete susitaikęs su apgavystėmis, tad žinau kaip likti neapgautam - taip pat žinau ir kuo tikėti, kad nusipirkti tai ko tu nori iš žmogaus.

Kokie mano kontaktai?
• El.Paštas: [email protected]
• Skype: andrius.amaretas

Šią temą sukūriau dėl to, kad žmonės šiame forume galėtų kažkiek sužinoti informacijos apie mane, kartais šios temos nurodą pridėsiu į kitą savo temą sukurtą ateityje, kad žmonės galėtų perskaityti plačiau apie mane, jog nereikėtų kiekvienam žmogui rašyti asmeniškai, o jeigu kas nors neaišku - jūs visada galite kreiptis pas mane į mano nurodytus kontaktus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 - metų ir dar čia lankais? žmogau .. tau reiktu būt su panelė draugais viską o ne prie supergames sėdeti čia gali tik 12 - 14 metų sėdet o ne 19 aš tavo amžiujė tikrai nesedėčiau čia o eičiau pas panelė pabūt į miestą kur nors su draugais // Labas Amarėtai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 - metų ir dar čia lankais? žmogau .. tau reiktu būt su panelė draugais viską o ne prie supergames sėdeti čia gali tik 12 - 14 metų sėdet o ne 19 aš tavo amžiujė tikrai nesedėčiau čia o eičiau pas panelė pabūt į miestą kur nors su draugais // Labas Amarėtai .

Ko tu taip tą panelę akcentuoji? Gal realybėj esi labai šlykštus ir tavim merginos nesidomi? :D Kas kur nori tas ten ir būna,tavo pasiūlymai bereikšmiai.

P.S. Sveikas prisijungęs. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

19 - metų ir dar čia lankais? žmogau .. tau reiktu būt su panelė draugais viską o ne prie supergames sėdeti čia gali tik 12 - 14 metų sėdet o ne 19 aš tavo amžiujė tikrai nesedėčiau čia o eičiau pas panelė pabūt į miestą kur nors su draugais // Labas Amarėtai .

Aš čia tik trumpai prisistačiau, o apie savo asmeninį gyvenimą ką aš veikiu ten ir ką ten darau, ką turiu ne jūsų reikalas.

Redaguota , nario Amarėtas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ko tu taip tą panelę akcentuoji? Gal realybėj esi labai šlykštus ir tavim merginos nesidomi? :D Kas kur nori tas ten ir būna,tavo pasiūlymai bereikšmiai.

P.S. Sveikas prisijungęs. :)

Pričiom čia aš? durnius iškarto prie manęs kimba ... aš tik žmogui pasakau ką reiketu teisingiau daryt :]]]

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

19 - metų ir dar čia lankais? žmogau .. tau reiktu būt su panelė draugais viską o ne prie supergames sėdeti čia gali tik 12 - 14 metų sėdet o ne 19 aš tavo amžiujė tikrai nesedėčiau čia o eičiau pas panelė pabūt į miestą kur nors su draugais // Labas Amarėtai .

1. Įrodei, kad tau nuo 12 iki 14 metų;

2. Parodei, kad neturi nei panelės, nei draugų;

3. Kur parašyta amžiaus riba nuo kiek ir iki kiek čia gali registruotis bei diskutuoti žmonės?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3559 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...