Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vayne ar Draven ?


rsrytis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Aš už Vayne. Mano manymu su ja sunkiau, bet geriau. Sunkiau todėl, nes jos range mažas, nėra skill shotų, todėl per team fights reikia susirasti labai gerą poziciją, kas tikrai nėra lengva. Su ja reikia mokėti žaisti (žinoma ir supportą gerą turėti) jei nori dominuoti ir early game, kadangi ji turi labai daug damage tik late game. Early game reikia stengtis nekovoti 2v2. Bet jei moki žaisti tai ir su nepilnu blade of the ruined king ir berseker's graves gali pasiimti lengvą double 2v2. Best mechanics ever!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Draven. Kodėl? Pats turiu Vayne, žinau, kad ir nėra lengva žaist ir yra lengva žaist. Jeigu užsifeedinsi tai aišku, kad taškysi visus, bet ne taip kaip su draven'u. Su draven'u pasiimk statikk shiv ir infinity edge rushink early-mid game ir tiesiog po 50 proc hp. kirsk iš savo axe. Aišku vayne gerai jei stato priešai tik armorą, o ne HP. Šiaip abu geri ADC. Man pvz. sunkiau su draven lošt būtų nes reikia vis žiūrėti kur krenta tie axe, o pagal damage tai panašiai, tik Draven greičiau gali užmušt ką nors 1v1

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau jūs klystat ,kad su vayne sunkiau žaisti, draven pats sunkiausias adc manau, su juo reikia mokėt gaudyt kirvius,su vayne nėra sunku žaist kaip jūs čia kalbat tuo labiau ,kad jinai neturi skill shootų apart e, tiesiog kapoji iš basic ir viskas, o su dravenu teamfighte pagaut kirvius yra labai sudetinga . Bet siūlyčiau imti lucian.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau jūs klystat ,kad su vayne sunkiau žaisti, draven pats sunkiausias adc manau, su juo reikia mokėt gaudyt kirvius,su vayne nėra sunku žaist kaip jūs čia kalbat tuo labiau ,kad jinai neturi skill shootų apart e, tiesiog kapoji iš basic ir viskas, o su dravenu teamfighte pagaut kirvius yra labai sudetinga . Bet siūlyčiau imti lucian.

Biški klaidinga informacija pateiki :)

 

Vayne E nėra skill shot :)

Vayne tiek pat sunki kiek Draven'as. Su Vayne reik mokėt q pataikyt į tą pusę.

Team fight'uose ji niera stipri :) ji yra labiau Assasin/Marksman nes ji prieš 2 nieko nepadarys :) nebent labai geras žaidėjas ir pataikai į teisingą taikinį

 

Mano nuomonė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 8 mėnesių...

"Geresnis"?

Esu iš tų žaidėjų kurie mano, jog žaidimas priklauso nuo pačio žaidėjo, o ne nuo kovotojo už kurį jis žaidžia. Bet šiaip pats labiau mėgstu Vayne, dėl jos skill-set'o, galėjimas būt nematomai, puikios galimybės išvengti spell'ų ir E kuris gali kovą apversti aukštyn kojom. Man Vayne yra antra pagal mėgstamumą ADC, pats mėgstamiausias man yra Ezreal.

Jis gal ir neturi tokio didelio burst'o kaip čia paminėti ADC, bet man jo skill-set'as yra vienas iš smagiausių, bei įdomiausių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

"Geresnių" champion'ų nėra, kiekvienas yra savitas pvz : Draven yra lane agresorius, su geru burstu, tačiau jis turi didelių minusų, vienas iš jų yra , kad jeigu tu pralaimėsi lane ir pvz enemy turi vayne adc jis tave outscalins lategame, kitas minusas yra jo passive. Šeip jo kit'as kaip pradedančiajam yra per sunkus, jis turi daug sudėtingų mechanikų kurių ir challenger playeriai nesugeba parodyti tinkamai.

Vayne tai yra pure lategame champion, kuris yra item dependant ir early game lane visi gali laimeti prieš ją. Šis champas skill setas lengvesnis negu draven, tačiau reikia užsiimti gerą pozicija team fighte ir kitinti . Šeip čia yra skonio pasirinkimas kokį, champa nusipirksi. Man prie širdies labiau Draven dėl jo playstyle.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 7 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3047 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...