Peršokti į turinį

[Parduodamas] IPB Counter-Strike dizainas


N3ked

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parduodamas naujas IPB Counter-Strike Gaming web dizainas už ne visiem prieinama kainą, kadangi dizainas yra unikalus ir nemažai į jį darbo buvo įdėta.

 

Daugiau informacijos:

Skype: Neked55
Gmail: [email protected]

Kaina:
360lt


 

 

Paveikslėlio URL: http://ieimiz.deviantart.com/art/Counter-strike-Gaming-design-for-sale-psd-474446492

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Per daug spalvų, vietomis gerai atrodo spalvos sumaišytos, o vietomis erzina. Raudona spalva vietomis per daug šviečia ir sukelia neigiamas emocijos, bent jau man, mėlyna ramina. Viršutinis meniu pigiai padarytas, per daug texturų, logotipas bet koks uždėtas galima buvo truputi gražiau padaryti nors ir pavyzdinis logotipas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Wow :o , kiek kaina maždaug butu?

tiek kiek kainuoja dizainas, nemanau, kad tu tiek ant jo leisi... (manau kainą ~+- 300 litų mažiausiai).

 

 

Dizainas gražus, bet ipb netinka cs'ui

 

viskas tinka, tik reikia mokėti tinkamai jį priderinti

 

 

Puikus darbas, patiko! :)

Redaguota , nario DAMMLUKAS
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jis nekainuoja 300lt kol nėra kodo :lol:  Be kodo dizainas teturi apie 10% vertės :lol:  Tai kainuoja +-50lt :P

Čia tu jau visiškai nusišnekėjai, kokie dar 10% iš kokio debilo tokius dalykus nugirdai, pats programuoji ir elementariausių verslo dalykų nežinai, kažkkias pievas šneki... šio dizaino parduodama kaina yra 360lt ir jį kiek žinau iš patirties yra prieinama tik pirkėjams iš užsienio, jo parduoti Lietuvoje visiškai nesitikiu, nes čia pilna tokių kaip tu su savo tokiais mastymais, kad tokie dizainai parsidavinėja už 50lt, linkiu didelės sėkmės kas tau už 50lt nupieš tokį dizainą...

Redaguota , nario EisvetArt
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip visada aukštos kokybės darbas, kuris man atrodo beveik neprieinamas lietuviams, nes dar plius sukoduoti pas normalius žmones(nelietuvius) apie 300$. Tikrai įspūdingas darbas, manau tu galėtum pragyventi iš GFX'inimo, aišku kokioje nors studijoje, arba tik užsienio rinkai atliekant darbus. Sėkmės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip visada aukštos kokybės darbas, kuris man atrodo beveik neprieinamas lietuviams, nes dar plius sukoduoti pas normalius žmones(nelietuvius) apie 300$. Tikrai įspūdingas darbas, manau tu galėtum pragyventi iš GFX'inimo, aišku kokioje nors studijoje, arba tik užsienio rinkai atliekant darbus. Sėkmės.

Ačiū, žinau, todėl į Lietuviška rinka aš nelendu, o šituose forumuose apsilankau tik tam, kad pasirkelamuot.

Aš to ir siekiu, kad savo hobi paversti profesija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū, žinau, todėl į Lietuviška rinka aš nelendu, o šituose forumuose apsilankau tik tam, kad pasirkelamuot.

Aš to ir siekiu, kad savo hobi paversti profesija.

O, kad man taip pasisektų ir aš savo hobį paversčiau į profesiją. Gal kaip nors ir išeis, bet dar reiks studijuot, ir pnš. Na tau didelės sėkmės dar karta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O, kad man taip pasisektų ir aš savo hobį paversčiau į profesiją. Gal kaip nors ir išeis, bet dar reiks studijuot, ir pnš. Na tau didelės sėkmės dar karta.

Dėkui, tau taip pat, tai nėra sunku, tiesiog reikia mokėti pasirinkti tinkama kabli, už jo griebtis ir temptis kartu su juo iki pat viršaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

idomu pasidare kiek laiko piesi mazdaug viena dizaina ? Ar pats derini spalvas ar per koki tinklapi pasuziuri spalvu derinius?

bet tavo patirtis dideėe , kiek pamenu 5 - 6 metai , ar klystu?

p.s kai piesi dizainus daryk viena kalba , nes pas tave yra ir angliskai ir lietuviskai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

idomu pasidare kiek laiko piesi mazdaug viena dizaina ? Ar pats derini spalvas ar per koki tinklapi pasuziuri spalvu derinius?

bet tavo patirtis dideėe , kiek pamenu 5 - 6 metai , ar klystu?

p.s kai piesi dizainus daryk viena kalba , nes pas tave yra ir angliskai ir lietuviskai

Nesinaudoju jokiomis paletėmis, tiesiog eksperimentuoju.

Žinoma klysti, mano photoshop patirtis neviršija 3 metų... :D pradėjau 14 metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3479 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...