Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Specifikacijos:

Corsair Obsidian 650D Midi Tower Case

Intel Core i7 4930K 6-cored Processor 3.4GHz (Overclocked to up to 4.5GHz)

Corsair Hydro Series H100i Extreme Performance Liquid CPU Cooler

Arctic Silver 5 Thermal Paste

Asus X79 Deluxe Motherboard

16GB PC3-10666 1333MHz DDR3 Memory (4 x 4GB sticks)

Chillblast NVIDIA GeForce GTX 760 2GB Graphics Card

250GB Samsung 840 EVO Solid State Drive

2000GB 7200RPM Hard Disk - 6Gbps

2000GB 7200RPM Hard Disk - 6Gbps

RAID 1 Configuration - Choose 2 identical hard disks above

Blu-Ray ReWriter

BeQuiet 750W Dark Power Pro Cable Managed PSU

Onboard High Definition Audio

17 in 1 3.5" Internal Card Reader

Windows 7 Professional 64 bit

 

Šitame video jis jas parašo - https://www.youtube.com/watch?v=0FIG0EXmK94.

 

 

Jei kas netingite surinkite jį per kokį Skytech.lt, aš neradau RAM'ų 1333mhZ ir nustojau ieškot :D.

Paimčiau dar geforce 780 ti ir būtu zjbs.

Užtenka ir šitos.

 

Pakenčiamas buidas :D, Dar viena gal reikėtų vaizduške įdėt,

Čia daugiau nei pakenčiamas :D.

 

Jis facecam'ui naudoja mačiau vos ne profesionalią filmavimo kamerą, o dar + kitos kameros. Būna youtuberių kurie dedasi GTX 780 SLI su vandens aušinimais kaip bepročiai :D

Jo šitą žinau, webcam'ais jis nesinaudoja. Ir kas iš tų GTX 780 SLI su vandens aušinimu? Veltui, dar nereikia tokių, nėra kur išnaudot.

Bet video tai visiškai geri išeina. Man irgi RAM'ai užkliuvo, nors nežinau kuo skiriasi 1333 nuo 1600

Ir tai dar 1600MHz ne kažka būtų, su tokiu buildu tik 2133MHz ramai

Nejuokauk tu čia šitaip. GTX 760 kaip tik tokiam buildui, nebūna per silpno GPU, juk išnaudoja visa GTX 760 galią.

Butent, žaidžiant žaidima tarkim cpu būna 40%, o GPU 100% maxed out, todel gaunasi GPU bottleneckas kad ji yra per silpna šiam buildui.

Ir tai dar 1600MHz ne kažka būtų, su tokiu buildu tik 2133MHz ramai

Butent, žaidžiant žaidima tarkim cpu būna 40%, o GPU 100% maxed out, todel gaunasi GPU bottleneckas kad ji yra per silpna šiam buildui.

Ką ? GPU bottleneckas būtų tada, kai negalėtų GPU pilnai funkcionuoti dėl per silpno CPU.

 

Kalbant apie buildą, keista jog naudojamas tik GTX 760 prie tokių dalių.

Ir tai dar 1600MHz ne kažka būtų, su tokiu buildu tik 2133MHz ramai

Butent, žaidžiant žaidima tarkim cpu būna 40%, o GPU 100% maxed out, todel gaunasi GPU bottleneckas kad ji yra per silpna šiam buildui.

Bottleneck buna tik tada kai procesorius yra per silpnas vaizdo plokstei, o procesorius per galingas vaizdo plokstei nera bottleneck, nors ir pakeiciant ta gtx 760 y kokia sena gt 610 visvien nebutu bottleneck...

(redaguota)

Kazkoks labiau server'inis build'as. Bet aisku tinka ir zaidimams.

Na o del paties Pewdiepie galiu pasakyt, kad nekazka man jis, kaip vaikas ten rekia,niunioja.. draugelis buna paleidzia, tai man net pyktis ima kaip tas ten cypia.. kaip dar jis tiek subsu surinko is tokio vaikisko meslo? Nors jo.. pagrinde ten subsai ir yra vaikai.. ko noret.

Redaguota , nario Vadila

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Kazkoks labiau server'inis build'as. Bet aisku tinka ir zaidimams.

Na o del paties Pewdiepie galiu pasakyt, kad nekazka man jis, kaip vaikas ten rekia,niunioja.. draugelis buna paleidzia, tai man net pyktis ima kaip tas ten cypia.. kaip dar jis tiek subsu surinko is tokio vaikisko meslo? Nors jo.. pagrinde ten subsai ir yra vaikai.. ko noret.

Tiesiog daugeliui žmonių patinka tokios nesąmonės.

Kazkoks labiau server'inis build'as. Bet aisku tinka ir zaidimams.

Na o del paties Pewdiepie galiu pasakyt, kad nekazka man jis, kaip vaikas ten rekia,niunioja.. draugelis buna paleidzia, tai man net pyktis ima kaip tas ten cypia.. kaip dar jis tiek subsu surinko is tokio vaikisko meslo? Nors jo.. pagrinde ten subsai ir yra vaikai.. ko noret.

Čia Video Editing build'as, o ne serverinis :D

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...