Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vadila tau turbut isvis reiktu patilet, vos ne kekvienoj staliniu kompiuteriu temoj visiskai nusisneki :D

O tau reik pradet baigt mane stalkint, nejaukiai jauciuos.

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

Na aš matau ir nebloga CPU aušinimą, korpusą, bei motininę... Šios dalys sudėtos irgi tikrai nepigiai.

Čia manau puikus Video Editing build'as su žaidimų savybėmis.

Water coolingas dabar populiarus daugumai normaliu (nekalbu Lietuvos mastu) gaming pc. O jeigu lyginti su PCMasterRace, tai dar ir pasenes jo sitas buildas atsizvelgiant i GPU.

(redaguota)

GPU per silpna - bottleneckina, ramai dažnis per mažas tokiai sistemai

Wut. GPU bottleneckina? Nuo kada? CPU yra bottleneckas, kuris neleidzia GPU visa galia isnaudoti, kai yra tokia situacija. Pvz.: i3 procas su GTX 780Ti. CPU paruosia vaizdus, GPU juos renderina ir leidzia ant monitoriaus, kuriame tu viska matai. Jeigu CPU silpnas, jis nesugeba greitai paruosti visus vaizdus, todel kai kurie skippinasi ir ant GPU neiseina visi vaizdai, todel FPS mazeja.

Kalbant apie PewDiePie tai jo visi ten ziurovai vaikai, nes tik tokiems patinka jo rekavimai ir pypsejimai. Asmeniskai kai paziurejau viena video tai vezi gavau.

Redaguota , nario xOzer.

Biški tu ale sapnuoji.... :D Pričiom čia tie litai, nes iš lempos šovei tai suprask kaip nori..... Jis gi dolerius gauna o ne litus.... :D

Dabar pasakyk kodel kiti zmones nieko nerase apie mano pranesima? del to nes jie suprato o kaip tu vienas toks durnas manau ir nesupranti ka turejau omeny.

money gaat money komt money blijft nooit!

Dabar pasakyk kodel kiti zmones nieko nerase apie mano pranesima? del to nes jie suprato o kaip tu vienas toks durnas manau ir nesupranti ka turejau omeny.

Pats tu durnas, jei rašai tai rašyk normaliai nes pagal tavo prota tai jis gauna litus.Ir šiaip čia tik buvo pastebėjimas, nes tu padarei klaida, galvojau suprasi ir parašysi kažka geresnio, bet neee, reikia žmogu durnum vadint, nes atkreipė dėmesi į žmogaus padaryta klaida... (facepalm)

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

(redaguota)

Pats tu durnas, jei rašai tai rašyk normaliai nes pagal tavo prota tai jis gauna litus.Ir šiaip čia tik buvo pastebėjimas, nes tu padarei klaida, galvojau suprasi ir parašysi kažka geresnio, bet neee, reikia žmogu durnum vadint, nes atkreipė dėmesi į žmogaus padaryta klaida... (facepalm)

Koks tau skirtumas nesigilink i kitus reikalus ka noriu ta rasau kas supranta tam gerai kas nesupranta tai jo bedos nepatinka kaskas isvis sa tiktais tu laido riteri noriu rasau litai eurai svarai ka noriu ta rasau dauguma viska supranta priprates sakyti litai ir sakau neturi prie ko prie ko kito prisikabinti ar ka stoli beleka tu cia isvis veli galvoji labai protingas esi? cia stume kaska galvoji as toks durnelis ar ka noriu rasau litai noriu nerasau galiu parasyti jis gauna eurus ir vsio kaskas negerai neziurek.

Redaguota , nario MacTavish*

money gaat money komt money blijft nooit!

(redaguota)

Dėl ramu čia mačiau bazarinot. tai pvz ramai DDR2 800mhz CL 3 veiktu daug maž kaip DDR3 1600mhz CL 9, tai reiškias kad 1333mhz su cl7 (man rodos tokie pas jį) būtu lygiaverčiai ar net keliuose atvejuose greitesni už DDR3 16000mhz Cl9, geresnių ram t.y. su didesniu dažniu jau visi senai išsiaiškino, kad neverta pirkti.
Kas liečia GPU, tai GTX 760 ahujiena korta, nors su jo finansais optimaliausias variantas GTX 770, nes 780 nėra tolko pirkt. Na o daugiau viskas mano manimu super :D

Redaguota , nario Hyperion

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...