Peršokti į turinį

Prisistatymas Damage'as


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi (Geriausia frazė per šitą prisistatymą :D ) mano vardas Donatas pavardės nesakysiu nes gimines primušit :D naujokas forume kaip matot man 14Metų ne jūs to nematot rugpjūčio 12 bus 15 netempę gumos varom apie manę internete ir gyvenime.

 

 

Internete nuo 9metų pradėjau dirbti su PS po biškuty išmokau P.S Neprašykit iš manes pagalbos piešiant su PS nes pats pamiršau viską.Nu užtenka apie mano noliferio gyvenimą :( .

 

 

Gyvenime mano hobis po mokyklos nueit į kebabinę prisipirkt kebabų o mokykloi mokaus neblogai 6 8 kartais net 10 būna OMG kiek daug.Turiu sesę 13 metų kitas mano hobis važinėt dviračiu.Nu daugiau neturiu aš tų hobių.Dar mėgstu klausyti muziką nuo Dubstep iki lietuviško repo.

 

Čia ir bus viskas jei reikia daugiau info apie manę kreipkitės laisvai.

Redaguota , nario Damage'as
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3569 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...