Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[iOS] Diskusija apie iOS 8


lie

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3556 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nusipirkai kokį outdated shit arba Samsungą, arba nesugebi prižiūrėt (jo jo, iPhone geriau, casual useris juk nesugeba prižiūrėt telefono) ir myži į batą, kad lagina.

Toks jausmas,kad sedi ten uz ekrano ir prakaituoji visas. Nesinervuok Tu taip,sedi su savo androidu tai ir sedek. Garantuoju,kad neesi turejas net to iPhone (o jei ir turejas,tai tikrai neilgai),pasiskaites internete savo neaiske nuomone reiski. Tau tik,kad apdergt visus iPhone gaminius ir iskelt ta savo atsibodusi android.

Redaguota , nario Kudooist
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lel, stockinis iosas. wow. such unique.

O dėl to, kad daug telefonų turi Androidą, nes patogus ir visiems prieinamas ir kiekvieno gamintojo Androidas atrodo skirtingai (nebent noname ar pigios firmos kur stockinį naudoja), ne taip kaip visi aifaunai.

Jeigu būtų geras tas tavo androidas, tai kodėl žmonės vistiek renkasi iPhone telefonus? Keli straipsniai:

 

http://www.itouch.lt/apple-to-per-maza-iphone-5c-pardavimai-didesni-uz-blackberry-windows-phone-ar-net-android-telefonus

 

http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/iphone-4s-debiutas-smoge-android-telefonu-pardavimams-646-190997

 

Toliau yra temų, kur iOS ir Android pardavimai susilygino ir t.t., bet tu man jei gali surask straipsnių, kad Android lenktų iOS. O jei ir lenkia, vistiek iOS uždirba daugiau vien iš App Store.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu būtų geras tas tavo androidas, tai kodėl žmonės vistiek renkasi iPhone telefonus? Keli straipsniai:

 

http://www.itouch.lt/apple-to-per-maza-iphone-5c-pardavimai-didesni-uz-blackberry-windows-phone-ar-net-android-telefonus

 

http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/iphone-4s-debiutas-smoge-android-telefonu-pardavimams-646-190997

 

Toliau yra temų, kur iOS ir Android pardavimai susilygino ir t.t., bet tu man jei gali surask straipsnių, kad Android lenktų iOS. O jei ir lenkia, vistiek iOS uždirba daugiau vien iš App Store.

Visų pirma, jau kelintą kartą pakartosiu: casual useriai net nesugeba ir nemoka prižiūrėti Androido, kai iOSe ten nėra ką prižiūrėti, tai čia woaaah privalumas aifauno.. + vardas ir padidėjantis "penis" prieš chebrą. Užtenka pasiskaityt ką jaunimas siūlo ieškantiems telefono: "imk aifauną, zjbs, gereuses telefonas, viskas ko reike, daugeu nieko nereik." Tai kaip tokiu atveju neimt, kai tu nieko tarp telefonų nesigaudai, bet tau chebra siūlo?

Redaguota , nario Marciius ▲
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirma, jau kelintą kartą pakartosiu: casual useriai net nesugeba ir nemoka prižiūrėti Androido, kai iOSe ten nėra ką prižiūrėti, tai čia woaaah privalumas aifauno.. + vardas ir padidėjantis "penis" prieš chebrą. Užtenka pasiskaityt ką jaunimas siūlo ieškantiems telefono: "imk aifauną, zjbs, gereuses telefonas, viskas ko reike, daugeu nieko nereik." Tai kaip tokiu atveju neimt, kai tu nieko tarp telefonų nesigaudai, bet tau chebra siūlo?

Tame ir esmė, kad iOS'e nėra ką prižiūrėt, nes prižiūrėt ir nereikia, imi ir naudojies! Ir tu mažiau prakaituok, nes atrodo, kad toks nervuotas sėdi, išraudęs maigai tą klaviatūrą. Ir tu vėl ir vėl, ir vėl, ir vėl kalbi be jokių argumentų. Išmok argumentuot. Ir tą vardą kiši nu vėl ne prie ko. Kaip jau sakiau, vardas yra visur, vardiniai drabužiai, telefonai, mašinos, visi manai perka dėl vardo? Ne, dėl kokybės, dar kartą kartoju - KO-KY-BĖ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tame ir esmė, kad iOS'e nėra ką prižiūrėt, nes prižiūrėt ir nereikia, imi ir naudojies! Ir tu mažiau prakaituok, nes atrodo, kad toks nervuotas sėdi, išraudęs maigai tą klaviatūrą. Ir tu vėl ir vėl, ir vėl, ir vėl kalbi be jokių argumentų. Išmok argumentuot. Ir tą vardą kiši nu vėl ne prie ko. Kaip jau sakiau, vardas yra visur, vardiniai drabužiai, telefonai, mašinos, visi manai perka dėl vardo? Ne, dėl kokybės, dar kartą kartoju - KO-KY-BĖ.

Aš jau krūvas argumentų rašiau, bet kad tau gliučina biškį. ;) Casual useris (ow yea, neapsimyžk, kad vėl tą rašau, okay?) nesugeba naudot Androido - ima iPhoną. Papildomi +5cm e-penio, juk zjbs turėt iphoną, chebra siūlė. (antras argumentas, jei dar nesupratai, padėsiu biškį). Kokybė? Tiesiog viskas per daug pririšta, todėl nėra nei kam gęsti, nei kur lįsti ir sugadinti - paprasta, kai tuo tarpu Androidas yra open source ir tuo atveju žymiai daugiau darbo išgaudant bugus, o ir šiaip ji pritaikoma krūvai įrenginių, kai tuo tarpu Applas tik sau naudoja iOSą.

 

O ir šiaip, įsijungčiau kamerą iPhone ir jau norėčiau atgal savo Z'o. 

Redaguota , nario Marciius ▲
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš jau krūvas argumentų rašiau, bet kad tau gliučina biškį. ;) Casual useris (ow yea, neapsimyžk, kad vėl tą rašau, okay?) nesugeba naudot Androido - ima iPhoną. Papildomi +5cm e-penio, juk zjbs turėt iphoną, chebra siūlė. (antras argumentas, jei dar nesupratai, padėsiu biškį). Kokybė? Tiesiog viskas per daug pririšta, todėl nėra nei kam gęsti, nei kur lįsti ir sugadinti - paprasta, kai tuo tarpu Androidas yra open source ir tuo atveju žymiai daugiau darbo išgaudant bugus, o ir šiaip ji pritaikoma krūvai įrenginių, kai tuo tarpu Applas tik sau naudoja iOSą.

 

O ir šiaip, įsijungčiau kamerą iPhone ir jau norėčiau atgal savo Z'o. 

Ar žinai kas yra argumentas? Argumentas nėra tavo ar tavo "chebros" pasakytas žodis. Argumentas yra kai tu kažkuo remiesi, o tu dabar remiesi visuma, kalbi už visus, matuoji iPhone turinčių žmonių penius. Ir tu vėl kiši visokias kameras, kai yra kalbama apie patį telefono vidų.. :D Seniai žinoma, kad iPhone apsieina su 8.1 MP, tačiau turi jis gerą nuotraukų "sharpinimą" ir spalvų išlaikymą, ko kiti tikrai neturi. Androidas yra toks buitiškas ir chaotiškas, viskas tuo pasakyta. Androido yra didelis įrenginių pasirinkimas ir šiaip, Google juos palaiko (beje, Androidas surištas su Google), na, o Apple yra vienas vienintelis modelis - iPhone, juk nelygu "begalė prieš vieną". Na gerai, ta gaida ir baikime šią diskusiją, radau tikrai puikų straipsnį, pasiskaityk, nurimk ir tebūnie laimi Tu, kadangi kiekvienas turi savo skonį. Straipsnis: http://mobai.lt/e107_plugins/content/content.php?content.620. Šio straipsnio autoriaus ir mano mintys daug kur susitinka, mąstom mes panašiai, kadangi abu esam ragavę ir Androido, ir iOS, tačiau man, kaip ir straipsnio autoriui, Androidas nėra prie širdies, nepatrauklus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Specialiai atėjau iš karto iki galo, paskaityti išvadą. Pamačiau Dabar turiu iPhone 5, ir turėjau Samsung Galaxy S3  daugiau ir neskaičiau. Neskaitysiu beverčio šlamšto, kai žmogus argumentuoja apie Androidą imdamas Galaxy kaip pavyzdį. Tiesiog šūdų krūva ir taškas, o apie straipsnį viskas aišku. ;)

 

Jei čia tau puikus pavyzdys, tai aš tada nuo šiol pradėsiu lygint iPhone 3G su One/Z2/G3 ir pan.

Redaguota , nario Marciius ▲
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Specialiai atėjau iš karto iki galo, paskaityti išvadą. Pamačiau Dabar turiu iPhone 5, ir turėjau Samsung Galaxy S3  daugiau ir neskaičiau. Neskaitysiu beverčio šlamšto, kai žmogus argumentuoja apie Androidą imdamas Galaxy kaip pavyzdį. Tiesiog šūdų krūva ir taškas, o apie straipsnį viskas aišku. ;)

 

Jei čia tau puikus pavyzdys, tai aš tada nuo šiol pradėsiu lygint iPhone 3G su One/Z2/G3 ir pan.

Ar tau dar neužtenka? :D Pasiskaityk viską, o ne bėk prie galo, ten rašoma apskritai apie iOS ir Android, o gale yra tik žmogaus nuomonė ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar tau dar neužtenka? :D Pasiskaityk viską, o ne bėk prie galo, ten rašoma apskritai apie iOS ir Android, o gale yra tik žmogaus nuomonė ir tiek.

Neužtenka. Kaip jis gali šnekėt apie Androidą, kai jis jo net nėra turėjęs? Galaxy nepriskiriu prie Android telefono, nes Samsungas tiesiog sugadindavo stockinius ROM'us su savo such cool atnaujinimais n shit, todėl stockinis Galaxis jau suckina. Netyčia dar buvau užmetęs akį į Prieinamumas, tai irgi briedą rašo. Ima paprastus ne auksinius išmaniuosius ir sako, kad iPhone brangiausias - no shit, sherlock. Atsidarau GSMarena ir ką ten matau? 5s - About 550 euro. G3 - About 600 euro. Dar rinkt pavyzdžius, kad tavo straipnis yra bevertis? Kai paturės normalų telefoną (iš androidų) ir rašys straipsnį - tada perskaitysiu ir galbūt teks su juo sutikt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neužtenka. Kaip jis gali šnekėt apie Androidą, kai jis jo net nėra turėjęs? Galaxy nepriskiriu prie Android telefono, nes Samsungas tiesiog sugadindavo stockinius ROM'us su savo such cool atnaujinimais n shit, todėl stockinis Galaxis jau suckina. Netyčia dar buvau užmetęs akį į Prieinamumas, tai irgi briedą rašo. Ima paprastus ne auksinius išmaniuosius ir sako, kad iPhone brangiausias - no shit, sherlock. Atsidarau GSMarena ir ką ten matau? 5s - About 550 euro. G3 - About 600 euro. Dar rinkt pavyzdžius, kad tavo straipnis yra bevertis? Kai paturės normalų telefoną (iš androidų) ir rašys straipsnį - tada perskaitysiu ir galbūt teks su juo sutikt. 

Tu vėl vėl vėl vėl reiški savo nuomonę be argumentų.. :D Kaip su tavim tada kalbėt? Imkim mašinų pavyzdį, jeigu tarkim BMW "kregždė" yra prasta mašina, tai ji ne mašina? Tas pats ir su telefonu.. Ir jis kalba apie litus, o ne eurus, kalba sukas apie lietuviškas kainas. Dieve, koks tu nesukalbamas, nebeturiu aš su tavim apie ką kalbėt, būtum tu žmogus su bent kiek nors košės galvoj, tada kita kalba būtų, o dabar.. :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka jus cia *Myliu SuperGames.lt* abu knisat prota, Turejau SAMSUNG GALAXY S3 jau 1,5 Metų ( o tai yra nostabu ) , Ir zinai ka? Man jis nelagina , Nieko Neturiu Pries, Nesuprantu kaip cia jus verket del to kad lagina, Ismokite jeis naudotis arba pirkite orginalus o ne padielkas , Sio metu nusipirkau s5 taipogi jis man nelagina, Nestumkite ant tu Samsungu jeigu padielkas perkat cia jusu bedos.

Redaguota , nario Artūras.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ka jus cia *Myliu SuperGames.lt* abu knisat prota, Turejau SAMSUNG GALAXY S3 jau 1,5 Metų ( metus o tai yra nostabu ) , Ir zinai ka? Man jis nelagina , Nieko Neturiu Pries, Nesuprantu kaip cia jus verket del to kad lagina, Ismokite jeis naudotis arba pirkite orginalus o ne padielkas , Sio metu nusipirkau s5 taipogi jis man nelagina, Nestumkite ant tu Samsungu jeigu padielkas perkat cia jusu bedos.

Tame ir kalba sukasi, kad pas Android'us yra pilna "Wigdets", jų prisikrauna kai kurie ant darbalaukio ir prasideda laginimas, bet ne apie visus kalbama, nes yra tokių, kurie ne tokie reiklūs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu vėl vėl vėl vėl reiški savo nuomonę be argumentų.. :D Kaip su tavim tada kalbėt? Imkim mašinų pavyzdį, jeigu tarkim BMW "kregždė" yra prasta mašina, tai ji ne mašina? Tas pats ir su telefonu.. Ir jis kalba apie litus, o ne eurus, kalba sukas apie lietuviškas kainas. Dieve, koks tu nesukalbamas, nebeturiu aš su tavim apie ką kalbėt, būtum tu žmogus su bent kiek nors košės galvoj, tada kita kalba būtų, o dabar.. :D

Argumentas gali būti ne vien specificationai. Tik ne tau, nes tau vienintelis argumentas - spec'ai. Faktas, kad Samsungas sugadino stockinį KitKat 4.4.2 romą, tai čia tau nuomonė? Pasidomėk, gavo krūvas nusiskundimų su šiuo updeitu (būtent samsung), o kodėl būtent samsung? Paskaityk daugiau apie šūdafonus, gal biškį ateis į galvą kažkas apart "nuomonės". Sako apie lietuviškas kainas - o jei aš gyvenime neperku telefono iš LT dealerių? O kodėl turi imt LT kainas, kur visi dealeriai kainas užsikėlę? Aš žiūriu į oficialius ir normalius puslapius, o ne užkampio šalies overpriced shit. Ar vis tik pagal tave Lietuvoj yra tikroji iPhono kaina?

 

 

Toks jausmas,kad sedi ten uz ekrano ir prakaituoji visas. Nesinervuok Tu taip,sedi su savo androidu tai ir sedek. Garantuoju,kad neesi turejas net to iPhone (o jei ir turejas,tai tikrai neilgai),pasiskaites internete savo neaiske nuomone reiski. Tau tik,kad apdergt visus iPhone gaminius ir iskelt ta savo atsibodusi android.

 

O čia pasirodo radau paliktą postą - turėjau iPhoną kol nebuvo perlaužtas ir išmestas į šiukšlių dėžę. ;) Turi tėvas 5S, kartais pamaigau, visiškai nesusižavėjau ir neimčiau jo.

Redaguota , nario Marciius ▲
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3556 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...