Peršokti į turinį

Prašau. Atlygis 5LT sms/papildymu.


-Mister

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi !

Iškilo  bėda su telefonu įjungiu telefoną ir mėto šitą : http://www.part.lt/perziura/54bf9dafa7de7d562dc25fe3488924ec707.jpg ,
laukiu 3h. ir vistiek nepranyksta. Vis tas pats ir tas pats paveiksliukas. 

Padėjusiams atsilyginsiu 5LT sms arba papildymu.

Pakvieskite į skypę , ten man paaiškinsite ir jei padėsite pasakysite kur prasiūsti :)

skypė - nesakysiu19992

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)


Pas mano pusbrolį toks pats ragelis :D Palaikyk užspaudęs įjungimo mygtuką, vidurinį mygtuką ir garso pagarsinimo mygtuką 10 sekundžių. Visus spausk vienu metu. Ir tada paspausk Reboot System Now ir galbūt veiks :)

Mėginau , nk


Jis man sugedo , kai mėginau padaryti telefono restartą :D Redaguota , nario Rimas
Narys įspėtas už forūmo taisyklių pažeidimus.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki visi !Iškilo  bėda su telefonu įjungiu telefoną ir mėto šitą : http://www.part.lt/perziura/54bf9dafa7de7d562dc25fe3488924ec707.jpg , laukiu 3h. ir vistiek nepranyksta. Vis tas pats ir tas pats paveiksliukas. Padėjusiams atsilyginsiu 5LT sms arba papildymu.Pakvieskite į skypę , ten man paaiškinsite ir jei padėsite pasakysite kur prasiūsti :)skypė - nesakysiu19992

 

Nereikia čia jokių meistrų, viską pats padaryti gali, nieko sudėtingo nėra. Parsisiųsk Odin ir persirašyk Rom arba su Kies padaryk Update. 20 min -30 min ir sutvarkyta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3572 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...