Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

15e7e1a7d39ea3c71784963c4bbc57d8671.png

 

Sveiki, mieli šios temos skaitytojai ar galbūt būsimas mano klientas!

 

••• Informacija apie paskyrą •••

 

Žaidimo paskyros slapyvardis G3nocider, paskyra pirkta iš minecraft.net svetainės todėl galėsite pasikeisti savo paskyros slaptažodį, išvaizda, klausimus/atsakymus ir svarbiausią galėsite pasikeisti el. paštą. Žaidimo paskyra yra pirkta 2011 metais, spalio 2 dieną aktyvuota spalio 2 dieną 12:53. Visi kurie pirko iš minecraft.net žino, jog galėsite pažiūrėti savo išvaizdos keitimo istorija (Skin history), žaidimo slapyvardis prižiūrėtas ir yra žinomas užsienio, bei lietuvių projektuose. Taip pat nusipirkę šią paskyrą gausite kelių užsinietiškų serverių ip adresus kur turite daug daiktų ir aukščiausią rangą, taip pat viename užsienio serveryje ant šios paskyros turite nemokamą moderatorių serveryje žaidžia daugiau nei 500 žaidėjų tipas: išgyvenimas, mini-games.

Prisijungimus prie žaidimo paskyros ir serverių ip adresus duosiu tik tada, kai bus gautas mokėjimas! Bandant apgauti rizikuojate pakliūti į apgavikų sąrašą.

 

••• Žaidimo paskyros nuotraukos •••

 

Nuotrauką daryti prisijungus prie mojang.com!

1b1fb1c43d96e8356b14d1bce6f9a895999.PNG

••• Informacija apie kaina ir mokėjimo būdus •••

 

Kaina bankiniu pavedimu yra apie ~40 litų atsiskaitymai priimami tik bankiniu pavedimu. Į šios paskyros pardavimą įeina ir minecraft.e7.lt forumo paskyra, serverių IP adresai (visi surinkti daiktai, privilegijos), mckingdom.lt žaidimo paskyra ir chat-moderatorius!

 

 

Kontaktai:

AŽ @ G3nocider

Skype @ g3nocider.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai čia ir nesuprasi ar cardintas ar ne cardintas accountas.

necardintas :D jei būtu cardintas manai jis tiek metų būtu išsilaikes ? 

 

Tai tai tipo žmones privalo pirkti su visais tais priedais? JEi tu toks durnas tai net pirkt neapsimoka..Šie priedai tikrai neturi būti privalomi.

gal jis nori padaryti toki riebu + jog susigundytu pirkėjei :) nes pvz mane visi tie priedai visai neblogai gundo :D 

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Spartans - Visų pirmą jei tu esi durnas, tai nevadink kitų durnais. O antras dalykas yra toks jog čia ir taip ir taip aišku, kad jeigu žaidėjas nori jis gali pirkti be visų šitų priedų, tačiau kainą labai ženkliai nenukris vistiek! Friskis1398 šaunuolis vienintelis viską suprato ir čia jau manau pagal kainą aišku, kad jau yra ne cardintas žaidimas. Tad baikite rašyti nesąmones dominą kokie klausimai pakvieskite į skype arba parašykite šioje temoje ir aš jums pasistengsiu atrašyti.

  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokia tau skolą esu skolingas? Parašyk man į skype ir jeigu rimtai esu skolingas gražinsiu, jeigu pamiršau ir neprimeni tai ką man padaryti :DDDDDDDDDDDD

Jeigu pamiršai - nusipirk nuo sklerozės vaistų.

 

Štai nuotrauką, tikiuosi kažką prisiminsi.

http://www.part.lt/perziura/3c263a4419d2ec6800251d94badbd548421.png

 

 

 

 

Redaguota , nario FightManiac
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cią net netikras jo skype, kuri mes puikiai pažystam iš senuju mcempire laiku... Ir šis vartotojas nera tas tikrasis g3nocider.. Gal tikrasis g3nocider pardave jam accounta, tiksliai nežinau iškur tai gauta, o galbūt net padirbta..
789a2715f03e9e0aad9850ec15384eb1601.png
Bei tikrojo g3nocider profilis supergames.lt
http://www.supergames.lt/user/16597-g3noc1der/

Redaguota , nario Pursuit
  • Neigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3561 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...