Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

R7 260x 2GB. Pokolkas pavelka viska and ultra. Ziuresim kas bus ateityje.

Full hd? Jei 270x sunkiai dorojasi full hd high/ultra tam tikruose žaidimuose, tai dėl 260x visai abėjočiau :)

"A comfort zone is a beautiful place, but nothing ever grows there."


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


i5-2500 3.3 Ghz | Asus P8Z77-V LX | Corsair Vengeance Black 1x4GB 1600MHz | MSI R7870 2GB OC | Chieftec 500W 80+ | Zalman Z3 PLUS Black 5 fan' +2LED | LG IPS 23MP65


 

Tai gal pas jį mažos rezoliucijos monitorius todėl taip ir lupa pas jį :D

Dėl to ir klausiu, atsimenu draugas pastoviai sakydavo man užtenka mano e7500 ir 9600gt žaist ant high naujus žaidimus, bet kai pažiūri, kad pas jį rezoliucija vos 1024x768 viskas pasidaro aišku :D

"A comfort zone is a beautiful place, but nothing ever grows there."


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


i5-2500 3.3 Ghz | Asus P8Z77-V LX | Corsair Vengeance Black 1x4GB 1600MHz | MSI R7870 2GB OC | Chieftec 500W 80+ | Zalman Z3 PLUS Black 5 fan' +2LED | LG IPS 23MP65


 

(redaguota)

Dėl to ir klausiu, atsimenu draugas pastoviai sakydavo man užtenka mano e7500 ir 9600gt žaist ant high naujus žaidimus, bet kai pažiūri, kad pas jį rezoliucija vos 1024x768 viskas pasidaro aišku :D

Čia panašu į mano seną kortą  :D. 9800gt. Buvo nebloga lupdavo gta 4 ant high be lagų :)

Redaguota , nario Giedrius?

Dėl to ir klausiu, atsimenu draugas pastoviai sakydavo man užtenka mano e7500 ir 9600gt žaist ant high naujus žaidimus, bet kai pažiūri, kad pas jį rezoliucija vos 1024x768 viskas pasidaro aišku :D

Pats tiesiog priverstas žaisti ant tokios raiškos vien dėlto, kad sumautas monitorius didesnės rezoliucijos nevelka. Todėl ir nenuostabu, kad velka įtik daug GPU reikalaujančius žaidimus.

UpcomingEvents_HomeBanner.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4335 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...