Peršokti į turinį

Jūsų vaizdo plokščių informacija. Kokias naudojate ir atsiliepimai.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3551 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.lt nariai. Sumaniau padaryti temą įdomumo dėlei apie supergames narių kompiuterius.

Taigi šiandien kalbėsime apie vaizdo plokštes.

 

Taigi aš pradedu.

 

Manoji yra ASUS GeForce GTX 750 Ti OC, 2GB GDDR5 (128 Bit)

Kolkas jokių nusiskundimų neturiu. Pavelka Metro ant very high grafikų. Taupi, ekonomiška vaizdo plokštė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Dėl to ir klausiu, atsimenu draugas pastoviai sakydavo man užtenka mano e7500 ir 9600gt žaist ant high naujus žaidimus, bet kai pažiūri, kad pas jį rezoliucija vos 1024x768 viskas pasidaro aišku :D

Čia panašu į mano seną kortą  :D. 9800gt. Buvo nebloga lupdavo gta 4 ant high be lagų :)

Redaguota , nario Giedrius?
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dėl to ir klausiu, atsimenu draugas pastoviai sakydavo man užtenka mano e7500 ir 9600gt žaist ant high naujus žaidimus, bet kai pažiūri, kad pas jį rezoliucija vos 1024x768 viskas pasidaro aišku :D

Pats tiesiog priverstas žaisti ant tokios raiškos vien dėlto, kad sumautas monitorius didesnės rezoliucijos nevelka. Todėl ir nenuostabu, kad velka įtik daug GPU reikalaujančius žaidimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3551 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...