Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lithuania Gaming Community[IDĖJA]


Seilius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3512 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

b101ce9102ba9868887ecfa0ef3e8079884.png

Taigi darbai jau pradėti, startas numatomas rudenį(arba blogiausiu atveju žiemos pradžioje).

Savo idėjas galite rašyti čia arba skype(luris2).

Taip pat galite man padėti atsakydami į žemiau pateiktus klausimus.

Greitu metu bus atidarytas pavyzdinis webas, kuriame galėsite stebėti mano vykdomos darbus ar jau atliktus darbus. Adresą parašysiu kai tik bus pabaigta.

Kokių serverių labiausiai norėtumėte ?

Ar daug žmonių sudomintų turnyrai ?

Ar daug kas norėtų prisidėti ?

Ar daug žmonių atsirastų kurie norėtų kurti, tvarkyti, prižiūrėti serverius kurie priklausytų LGC ?

 

Su pagarba, Lithuania Gaming Community administracija.

Redaguota , nario Seilius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių serverių labiausiai norėtumėte ? CS, MC.

Ar daug žmonių sudomintų turnyrai ? Mane taip.

Ar daug kas norėtų prisidėti ? Galėčiau prisidėti.

Ar toks pavadinimas tinkamas ? Esu atviras

idėjoms galite, siūlyti savo. Tinkamas.

Ar daug žmonių atsirastų kurie norėtų kurti,

tvarkyti, prižiūrėti serverius kurie priklausytų

LGL ? Nekuriu.

Šitas klausimas dažnai kyla. Ar atsirastų

remėjų, neprašome ten kad ir po porą LT sms

ar pnš ?

Ar atsirastų weberis norintis prisidėti nes

manau iš pat pražių atlygio pasiūlyti

negalėsime. Galiu padėti, bet nesukurti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių serverių labiausiai norėtumėte ? CS, MC.

Ar daug žmonių sudomintų turnyrai ? Mane taip.

Ar daug kas norėtų prisidėti ? Galėčiau prisidėti.

Ar toks pavadinimas tinkamas ? Esu atviras

idėjoms galite, siūlyti savo. Tinkamas.

Ar daug žmonių atsirastų kurie norėtų kurti,

tvarkyti, prižiūrėti serverius kurie priklausytų

LGL ? Nekuriu.

Šitas klausimas dažnai kyla. Ar atsirastų

remėjų, neprašome ten kad ir po porą LT sms

ar pnš ?

Ar atsirastų weberis norintis prisidėti nes

manau iš pat pražių atlygio pasiūlyti

negalėsime. Galiu padėti, bet nesukurti.

Ačiū už nuomonę :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažką tokio kūrdamas be investicijų abejoju ar išeis. Čia mano nuomonė. :)

Kodėl be investicijų ? Pradžiai reikės geresnio VPS ir webo. Taigi labai daug investicijų nereikės ir tikrai investuosiu jeigu sulauks susidomėjimo :)

 

P.S. Koks domenas geriau lzl.lt ar lgl.lt ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl be investicijų ? Pradžiai reikės geresnio VPS ir webo. Taigi labai daug investicijų nereikės ir tikrai investuosiu jeigu sulauks susidomėjimo :)

 

P.S. Koks domenas geriau lzl.lt ar lgl.lt ?

Skaičiuok, VPS jau tikrai nemažai, tada apskirai weberių nelabai domina tokie projektai, svarbiausia kaip ir uždarbis, susidaro sumelė, o paskui dar serveriai. Vnž čia tau reikia gerai apmąstyt, kad nebūtų tuščio į kiaurą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių serverių labiausiai norėtumėte ? Cs ir maybe mc, samp nemanau, kad reiktų ir gal kokį mmorpg galėtumėt pabandyt sukūrt galbūt kokį l2 ar pnš.


Ar daug žmonių sudomintų turnyrai ? Jeigu populiarių žaidimų kaip dota, lol ir t.t tada taip.


Ar daug kas norėtų prisidėti ? Jeigu turnyro prizas patrauklus ir organizatoriai sugeba susitvarkyti tada taip.


Ar toks pavadinimas tinkamas ? Esu atviras idėjoms galite, siūlyti savo.  Manau pakankamai patrauklus, bet jeigu bus puslapis tai geriau naudot sutrumpinimą lgl, o jeigu dar ir logotipą kūrt tai labai gražiai galima sugalvoti pritakyt tas raides.


Ar daug žmonių atsirastų kurie norėtų kurti, tvarkyti, prižiūrėti serverius kurie priklausytų LGL ? Manau jeigu rimtai į tokį dalyką žiūrėtų tada taip.


Šitas klausimas dažnai kyla. Ar atsirastų remėjų, neprašome ten kad ir po porą LT sms ar pnš ? Jų visados yra tai manau nesunku būtų atrasti keleta.


Ar atsirastų weberis norintis prisidėti nes manau iš pat pražių atlygio pasiūlyti negalėsime.  Jeigu rodysite pažangą ir pasiryžimą šį dalyką įgyvendinti manau būtų galima susitarti su puslaip dizaineriu.


Redaguota , nario Rin
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl be investicijų ? Pradžiai reikės geresnio VPS ir webo. Taigi labai daug investicijų nereikės ir tikrai investuosiu jeigu sulauks susidomėjimo :)

 

P.S. Koks domenas geriau lzl.lt ar lgl.lt ?

 

Be pinigų ir neatsiras žmonių susidomėjimo. Nusistatymas blogas, projektas ateities neturi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių serverių labiausiai norėtumėte ? vaikams -minecraft ,rimties kentams cesa 


Ar daug žmonių sudomintų turnyrai ? nelabai. pirma reik isibegeti.


Ar daug kas norėtų prisidėti ? as tikrai jo.


Ar toks pavadinimas tinkamas ? Esu atviras idėjoms galite, siūlyti savo. tinkamas.


Ar daug žmonių atsirastų kurie norėtų kurti, tvarkyti, prižiūrėti serverius kurie priklausytų LGL ? as noreciau


Šitas klausimas dažnai kyla. Ar atsirastų remėjų, neprašome ten kad ir po porą LT sms ar pnš ? ne.


Ar atsirastų weberis norintis prisidėti nes manau iš pat pražių atlygio pasiūlyti negalėsime. jo 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Sulaukiau tikrai nemažai žinučių į skype ar bus kažkas dėl šios idėjos ? Na ir mano atsakymas : Taip, tik negaliu pasakyti kada, bet darbus jau tikrai pradėjau :) Žiūrėkite ką per kokį pusvalandį man pavyko padaryti(pirmą kartą naudojuosi HTML :o). Taigi paimtas dizainas ir koreguojamas kad tiktų LGL puslapiui :)

Taigi pradinis puslapis :

02d9d273218ba31b863b5ed16606afad229.jpg

Mano kurtas puslapis kuriame rodys visus serverius, paspaudus ant kiekvieno paveikslelio rodys informaciją(IP ir pnš nu dar ką sumąstysiu):

5f94390e5d6daa6ba876cb6e6a32ac54971.jpg

 

Taigi rašykite idėjas, kokias spalvas pakeisti ką dar padaryti su webu :)

P.S Gal kas žinot kodėl nerodo LT raidžių ? :/

Redaguota , nario Seilius
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3512 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...