Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Lithuania Gaming Community[IDĖJA]


Seilius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3512 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Koduodamas webą turi dėt tam tikrus simbolius, o ne lietuviškas raides, pavyzdžiui raidei ą turi dėt kodą ą arba susirask sakinių konverterį ten kur jau sakinius su kodais surašo ir nukopijuok. :)

Beje, dar gali naudoti UTF8 koduotę, kad nereikėtų kodų vedžiot kiekvieną kartą.

Šitam webe surašyti visi kodai LT raidžių: http://andrius.sunauskas.lt/lietuvisku-raidziu-kodai/

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koduodamas webą turi dėt tam tikrus simbolius, o ne lietuviškas raides, pavyzdžiui raidei ą turi dėt kodą ą arba susirask sakinių konverterį ten kur jau sakinius su kodais surašo ir nukopijuok. :)

Beje, dar gali naudoti UTF8 koduotę, kad nereikėtų kodų vedžiot kiekvieną kartą.

Šitam webe surašyti visi kodai LT raidžių: http://andrius.sunauskas.lt/lietuvisku-raidziu-kodai/

Va kame bėda :D Ačiū labai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių serverių labiausiai norėtumėte ? CS, GMOD .

Ar daug žmonių sudomintų turnyrai ? Taip, labai norėčiau, tokių dalykų, bet ar galima būtu padaryti PVZ: ne vien tik tų žaidimų kur serveriai yra, ta prasme , tokie turnyrai, kaip PVZ: Nba 2k14 ar FIFA 11 ar dar kašką panašaus.

Ar daug kas norėtų prisidėti ?Aš norėčiau tikrai prisidėti.

Ar toks pavadinimas tinkamas ? Esu atviras idėjoms galite, siūlyti savo.Tinkamas.

Ar daug žmonių atsirastų kurie norėtų kurti, tvarkyti, prižiūrėti serverius kurie priklausytų LGL ?Aš norėčiau, daugiausia žaisti, bet ir galėčiau padėti prižiūrėti.

Šitas klausimas dažnai kyla. Ar atsirastų remėjų, neprašome ten kad ir po porą LT sms ar pnš ? Aš tai neparemčiau, kadangi mažai litų turiu.

Ar atsirastų weberis norintis prisidėti nes manau iš pat pražių atlygio pasiūlyti negalėsime.Nemoku webint.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visų pirmą jei naudosit LGL trupinį tai pasidomėkit ką jis reiškia. Atsidarius LGL.LT galima pamatyti LGL - Lietuvos Gėjų Lyga. Tad toks trumpinįs atkrinta ir nelabai naudosit. Nes jei kas nors ieškos per google to trumpinio tai į pirmas pozicijas mes tą puslapį. Visų antrą jei domeną naudosit lithuaniangamingleague.lt yra labai sunkus domenas. Ta prasme daug žodžiu.

Tokių puslapių kaip serverių tinklas ir t.t. yra labai daug. Tad pirma pagalvokit kodėl pas jus žmonės turės ateit iš kito projekto kuris laikosi jau daugelį metų ? VPS kaip sakėt už 40Lt tikrai neužteks serveriams jei norėsit iš karto turėti daugiau serverių. Domenas 30Lt. Hostingą nežinau ar VPS pirksit atskirą ar tam pačiam naudosit ar tiesiog hostingą pirksit.

Dėl turnyrų sutinku. Tikrai Lietuvoje trūksta gerų turnytų. Tad siūlyčiau pamiršt visokius serverius ir daryt žaidimų naujienų puslapį bei tuo pačiu rengti turnyrus.

Čia tik mano tokia nuomonė.

Redaguota , nario Onfire
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių serverių labiausiai norėtumėte ? Iš serverių labiausiai norėčiau garys modo nes lietuvišku, kiek žinau nėra arba jie prasti, Ceso, ir galbūt dayz.


Ar daug žmonių sudomintų turnyrai ? Taip turnyrai domintų


Ar daug kas norėtų prisidėti ? Taip žinoma būtų visai smagu


Ar toks pavadinimas tinkamas ? Esu atviras idėjoms galite, siūlyti savo. Gal geriau tiktų labiau Lietuviškas vertimas gi tai yra lietuva.


Ar daug žmonių atsirastų kurie norėtų kurti, tvarkyti, prižiūrėti serverius kurie priklausytų LGL ? Taip žinoma prisijungiu su mielu noru


 


O dėl turnyru būtų galima jų daug padaryti pvz:


Dayz servas ir vienintelis išgyvenes žmogus laimi turnyrai būtų visai smagu tokie neiprasti turnyrai mano manymų.


Redaguota , nario PauliusLT
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koduodamas webą turi dėt tam tikrus simbolius, o ne lietuviškas raides, pavyzdžiui raidei ą turi dėt kodą ą arba susirask sakinių konverterį ten kur jau sakinius su kodais surašo ir nukopijuok. :)

Beje, dar gali naudoti UTF8 koduotę, kad nereikėtų kodų vedžiot kiekvieną kartą.

Šitam webe surašyti visi kodai LT raidžių: http://andrius.sunauskas.lt/lietuvisku-raidziu-kodai/

lt raidės

sakyčiau būtų daug paprasčiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokių serverių labiausiai norėtumėte ? css zombie escape, nes Lietuvoj t okių serverių nėra, tai būtų šis, tas naujo ir pritrauktų normaliai žmonių, tik reiku prireklamint.

Ar daug žmonių sudomintų turnyrai ? aha

Ar daug kas norėtų prisidėti ? aš, tai norėčiau

Ar daug žmonių atsirastų kurie norėtų kurti, tvarkyti, prižiūrėti serverius kurie priklausytų LGC ? galėčiau prižiūrė tojas pabūt, reklamint jei reiktų

Redaguota , nario Uodų Žudikas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3512 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...