Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Unikalūs forumo rangai pigiai![PARDUOTA]


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3562 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, nauji rangai, naujas pardavimas. Kaina 3LT/SMS/Mokėjimai.LT. Skype - giedrius1881, visų rangų atskirai .psd yra, galimi pakeitimai.

 

SWvgkOV.png

Kainą sumažinta iki 3LT, ir pakeisti atsiskaitymo būdai.

Parduota, rakinkite.

Redaguota , nario - Positive.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau taip atrodo šiame forume, kad negražūs kitose gražiau, bet pas jį kaina tik 5LT Centai... Ir dar beto jie nekopinti o tie kiti kur tu galvoji visi kopijuoti ir viena kita detalė pakeista. Jei toks krūtas sukurk savo ...

Ir ponas išminčiau, kuo gi kitame forume gražiau? Kažkokie spec. efektai uždėti kitur? :D Juokinat su tokiais savo komentarais.

Ir kas, kad nekopijuoti? Reiškia, daug verti? Nebe tie laikai, gali ir tą platintą prekę įkišti vienam ar kitam.

Turiu sukūręs ir bent jau man gražesnius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau taip atrodo šiame forume, kad negražūs kitose gražiau, bet pas jį kaina tik 5LT Centai... Ir dar beto jie nekopinti o tie kiti kur tu galvoji visi kopijuoti ir viena kita detalė pakeista. Jei toks krūtas sukurk savo  ...

Dabar jie unikalūs, tačiau kai kažkas užsidės atsiras rriperių, nes dažniausiai pastebėjau užsideda rangus, ir neužrašo šone kokio sub teksto pvz jų srw pavadinimas, ir kitą dieną kitas forumas, jau su tais rangais.:\

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesistenk, niekas nepirks tokių.

Internetas pilnas gražesnių, nes šitie bent jau man tai baisūs.

O gal ir pirks, yra gražių, bet juos nauodoja daug kas, o čia niekas.

Kas norės unikalių tai nupirks, jie niekur manau nėra platinti, gaminti pačio - Positive. Bei asmeniškai man jie gražūs.

 

PS. Patikimas šis žmogeliukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O gal ir pirks, yra gražių, bet juos nauodoja daug kas, o čia niekas.

Kas norės unikalių tai nupirks, jie niekur manau nėra platinti, gaminti pačio - Positive. Bei asmeniškai man jie gražūs.

 

PS. Patikimas šis žmogeliukas.

Taip jie yra mano daryti, idėja unikali, nevogta. Ačiū

 

 

Rangus yra kur tobulinti, bet bendras vaizdas neblogas.

Kitaip atrodo be watermark'o, watermark'as visus efektus užgožia. O šiaip ačiū.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiktų Minecraft Premium account'as, kodas. Tipo gift?

 

Tas gift kodas lietuvoj kainuoja 70-80 litų.

Tu manai, kad kažkas duotų normalų, tai aišku, kad card'intą.

 

 

Per daug nesitikėk.

Per daug ir nesitikiu. Manau 5LT yra labai maža kaina, palyginus su kitų darbais kurių įvardinti nenoriu, nes juos įžeisčiau, bet jie prašo 10-20LT, o aš tik 5LT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3562 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...