Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Iphone 5S


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tai gali ir iPhoną jailbreak'intis ir irgi bus tokie patys "pribumbasai". Supranti, čia nėra rodiklis pirkti Androidą, nes ant iOS irgi yra tas pats, tik kad kitaip.

mhm, pabandžiau kernelių ir romų paieškot iphonui arba kaip juos pakeist - 0 info. seems legit. ir kiekvienam skirtingas rodiklis, kad ir pvz. kamera - tikrai iPhone šiuo atveju atkrenta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

mhm, pabandžiau kernelių ir romų paieškot iphonui arba kaip juos pakeist - 0 info. seems legit. ir kiekvienam skirtingas rodiklis, kad ir pvz. kamera - tikrai iPhone šiuo atveju atkrenta.

Matai kame esme, naudojant Android, norisi ir Rom'u kitu, o su iOS sedint ir rom'u jokiu ner, nes ju ir nereik.

Ir kernel, overclock'inimai.. kam visa tai, jei aparatai ir taip puikiai veikia? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nori nusipirkti tikrai veikianti gerai telefona tai imk iš salono.  Iš ebay ar iš kitų pirksi tai bus užblokuotas ir nepriims kortelės jokios ir juokingiausia kad negalima atsirišti. Jeigu turėsi kokių klausimų tai man į pm rašyt nes aš turiu iphone ir galėsiu padėt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu nori nusipirkti tikrai veikianti gerai telefona tai imk iš salono.  Iš ebay ar iš kitų pirksi tai bus užblokuotas ir nepriims kortelės jokios ir juokingiausia kad negalima atsirišti. Jeigu turėsi kokių klausimų tai man į pm rašyt nes aš turiu iphone ir galėsiu padėt.

tai tegul perka atrišta arba neatrišta ( reikės atsirišti ). Iš ebay galima atrišta nusipirkti , norint nusipirkt telefoną patikimai , reikia žiurėti į feedback , pardavėjo atsiliepimus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tai tegul perka atrišta arba neatrišta ( reikės atsirišti ). Iš ebay galima atrišta nusipirkti , norint nusipirkt telefoną patikimai , reikia žiurėti į feedback , pardavėjo atsiliepimus.

Del feedback cia ir taip aisku.

Reik tiesiog ziuret, kad tel butu Factory Unlocked.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Moki uz pavadinima :D

Zinokit pastebejau visi zmones kurie niekad netureje iPhone raso kad moki uz pavadinima (arba turejo, bet kinietiska)

Juokingi zmones. :D

turėjau 5s... pardaviau panaudojąs savaitę... Tikrai nesamonė.. nei My files nėra, nei Muziką atsiusiųsi... Music store viskas mokama... Žodžiu gaidžiai yra Iphones.. Durnai padaryta dėl Bluetooth.. Nepersiųsi kokiam androidui nieko.. Na nebent dėl žaidimų ir jų grafikų Iphonui dėčiau pliusą :) jau geriau kokį samsung galaxy s5 pasiimt, netgi ir pigiau :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

turėjau 5s... pardaviau panaudojąs savaitę... Tikrai nesamonė.. nei My files nėra, nei Muziką atsiusiųsi... Music store viskas mokama... Žodžiu gaidžiai yra Iphones.. Durnai padaryta dėl Bluetooth.. Nepersiųsi kokiam androidui nieko.. Na nebent dėl žaidimų ir jų grafikų Iphonui dėčiau pliusą :) jau geriau kokį samsung galaxy s5 pasiimt, netgi ir pigiau :)

Yra 'my files', reikia tik atsisiust (ne visiem tiesiog to sudo reik)

Muzika irgi galima atsisiust (jei naudoji ne default music player)

Music store??? O androiduose yra kazkas pan. kur dalinama nemokamai muzika? Per PC susimesk ir viskas.

Del Bluetooth tai jo (nors turiu S3 apie 2 metus, ir bluetooth man niekad neprireike..db viska per i-neta siuncia)

 

Ir tu lygini gan senokai isejusi iPhone 5S su neseniai isejusiu Sam S5 (kur logika? Tai palaukiam jau iPhone 6 iki rugsejo, tada ir lyginsim) Vel visi juoksis is samsungu. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra 'my files', reikia tik atsisiust (ne visiem tiesiog to sudo reik)

Muzika irgi galima atsisiust (jei naudoji ne default music player)

Music store??? O androiduose yra kazkas pan. kur dalinama nemokamai muzika? Per PC susimesk ir viskas.

Del Bluetooth tai jo (nors turiu S3 apie 2 metus, ir bluetooth man niekad neprireike..db viska per i-neta siuncia)

 

Ir tu lygini gan senokai isejusi iPhone 5S su neseniai isejusiu Sam S5 (kur logika? Tai palaukiam jau iPhone 6 iki rugsejo, tada ir lyginsim) Vel visi juoksis is samsungu. :D

Na nežinau, bet man iphone yra Š :) kiekvieno skirtinga nuomonė ir aš ją gerbiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3534 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...