Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Kuriu.


Guest Fa1nT-

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tai tu man sukursi admin pack'a?

Kad tu flt neturi..

Tai as ne FLT atsiskaitinesiu, o kaip tu noresi galiu kad ir banku manau tau geriau taip.

Banku, ne. Nebent sask pap tl2 Arba 70FLT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vpsnet.lt 4gb ram gali?

Galiu nesunku man.

Už FLT man atrodo kaip už dyka.Nes vistiek FLT jeigu neklystu į LT neina išsikeisti?Bet man atrodo gana daug prarandi...:(

Aš jeigu statysiu serverį tai serveris vadinsis Alien Swarm(Čia išvis kito žaidimo)

Ir kokia kaina būtu už FLT?

Roli,čia priklauso kokio žaidimo pirksi,nes rašė kad iš Serveroffer.lt tai jis nieko ir neišduria... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vpsnet.lt 4gb ram gali?

Galiu nesunku man.

Už FLT man atrodo kaip už dyka.Nes vistiek FLT jeigu neklystu į LT neina išsikeisti?Bet man atrodo gana daug prarandi...:(

Aš jeigu statysiu serverį tai serveris vadinsis Alien Swarm(Čia išvis kito žaidimo)

Ir kokia kaina būtu už FLT?

Roli,čia priklauso kokio žaidimo pirksi,nes rašė kad iš Serveroffer.lt tai jis nieko ir neišduria... ;)

VPS visai kitas dalykas negu hostingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vpsnet.lt 4gb ram gali?

Galiu nesunku man.

Už FLT man atrodo kaip už dyka.Nes vistiek FLT jeigu neklystu į LT neina išsikeisti?Bet man atrodo gana daug prarandi...:(

Aš jeigu statysiu serverį tai serveris vadinsis Alien Swarm(Čia išvis kito žaidimo)

Ir kokia kaina būtu už FLT?

Roli,čia priklauso kokio žaidimo pirksi,nes rašė kad iš Serveroffer.lt tai jis nieko ir neišduria... ;)

Jeigu gero serverio nori ~350FLT.

Normalus serveris ~ 250 FLT.

Galima sakyti blogiausias serveris ~100FLT.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sakai babkes pervesi, bet nepervedi kartais nemeluoji mh??!

Nemeluoju. Pervesiu, nes turiu lekti ir esu uzsivertes darbais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

vpsnet.lt 4gb ram gali?

Galiu nesunku man.

Už FLT man atrodo kaip už dyka.Nes vistiek FLT jeigu neklystu į LT neina išsikeisti?Bet man atrodo gana daug prarandi...:(

Aš jeigu statysiu serverį tai serveris vadinsis Alien Swarm(Čia išvis kito žaidimo)

Ir kokia kaina būtu už FLT?

Roli,čia priklauso kokio žaidimo pirksi,nes rašė kad iš Serveroffer.lt tai jis nieko ir neišduria... ;)

VPS visai kitas dalykas negu hostingas.

VPS - Virtualus privatus serveris.Tai jis nieko nesiskiria nuo ten to Serveroffer.lt skiriasi tuom,kad ten laikomi tam tikri žaidimo serveriai.Bet jie irgi laiko 24/7.Tai aš neklystu?

Bet iškur tu LT gauni?Nes tau vis blogyn pagal pinigus eitu.FLT jug neina išsikeisti?

Fa1nT- koks tavo skype?Ir pasakok biški apie juos.Nes norėčiau sužinoti ar mano serveriui tiktu :)

R0l1s1996 ir kodėl tau turi pervesti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

todel kad pervedziau jam 350flt o vps gali ka nori det web'us cs samp srw ar dar ka.

Žinau aš jug...Kam tapati kartoti.Fa1nt- Jeigu tu man į skype neperašysi,tai aš tau parašysiu :mucha: (Ir rašė,kad iš Serveroffer.lt perka)

O del Alien Swarm Serverio tai reiks pirkti atskirą VPS(Gal yra jau specialiai tam žaidimui?)?O ant VPS koks OS?Linux?

Fa1nt- tau dykai duoda tą VPS?Nelabai suprantu ,nes atrodo,kad kaiptik prarandi...(Arba aš pats nesuprantu kaip čia viskas vyksta,nes FLT į LT jug neįmanoma pasikeisti lyg) :shok:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

todel kad pervedziau jam 350flt o vps gali ka nori det web'us cs samp srw ar dar ka.

Žinau aš jug...Kam tapati kartoti.Fa1nt- Jeigu tu man į skype neperašysi,tai aš tau parašysiu :mucha:

O del Alien Swarm Serverio tai reiks pirkti atskirą VPS(Gal yra jau specialiai tam žaidimui?)?O ant VPS koks OS?Linux?

nezinau negirdetas game, gal ir yra o vps gali pasirinkt seip linuxsai ten bet reikia zinot kiek tas alien swarm servas ~ ramu estu

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4887 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...