Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu [Parduodu] terraria - 2 raktai


.lukonic`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3582 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Parduodu žaidimus Garry's mod ir Terraria. 1 žaidimas - 2 cs:go , 2 tf2 arba 2 dota 2 raktai.


 


Pridedam prie steam: http://steamcommunity.com/id/lukonic/


 


Papildomi komentarai nepageidaujami, ir bus reportuojami moderatoriams.


 


Visi žaidimai parduoti!


Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ha biski juokinga duosiu patarima,dotos 2raktai rinkoje yra pigesni negu tf2 IR Cs go,pagal viska turetu but taip:2cs go, 3tf2,4dotos.nenoriu nieko tau aiskint ,bet neapsigauk.

Ačiū už patarimą, bet aš ne pirmi ir ne antri metai krapštau pinigus per steamą, kainas ir pats puikai žinau, cs:go ir tf2 raktų kainos galima sakyt vienodos, nors jos ir šokinėja bet dažniausiai abiejų būna apie 1.85 euro, o dota 2 raktai nieko, po compedium atsistatys irgi į normalią kainą, aš nelabai skubu, todėl galėsiu tuos raktus parduot brangiau ir vėliau po 1.8 euro, kai tik pasibaigs compedium ir atsistatys jų kainos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už patarimą, bet aš ne pirmi ir ne antri metai krapštau pinigus per steamą, kainas ir pats puikai žinau, cs:go ir tf2 raktų kainos galima sakyt vienodos, nors jos ir šokinėja bet dažniausiai abiejų būna apie 1.85 euro, o dota 2 raktai nieko, po compedium atsistatys irgi į normalią kainą, aš nelabai skubu, todėl galėsiu tuos raktus parduot brangiau ir vėliau po 1.8 euro, kai tik pasibaigs compedium ir atsistatys jų kainos :)

irgi uzsiemi situ raktu pirkimu/pardavimu versle? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3582 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...