Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Koks Jūsų CS:GO Rank ir kiek drop gaunate?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Koks Jūsų CS: GO Rank ir kiek esate laimėję Compt. Match'ų? Gal kas norėtų pažaisti kartu? Aš nukritau per rusus, tai norėčiau pasikelti :P Ieškau žaidėjų su Mic ir N-18. Dabartinis mano rank: Master guardian elite ir esu laimėjęs 210 Comp. Matches.

Ir dar norėčiau paklausti, kiek maždaug gaunate drop per savaitę (7 dienas)?

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man nesiseka Compt. Match'ai, pastaruoju metu. Dažniausiai reikia traukti komandą vienam, kartais ištraukiu jei per kiekvieną round'ą išžudau 4 priešus :D. Neseniai gavau už kick, Cooldown 2 hrs. už tai kad ant spiegiančio ruso per mic pasakiau "u r an idiot" ir iškart po Colldown nukrito Rank'as. Todel ieškau lietuvių su panašiu Rank.

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man nesiseka Compt. Match'ai, pastaruoju metu. Dažniausiai reikia traukti komandą vienam, kartais ištraukiu jei per kiekvieną round'ą išžudau 4 priešus :D. Neseniai gavau už kick, Cooldown 2 hrs. už tai kad ant spiegiančio ruso per mic pasakiau "u r an idiot" ir iškart po Colldown nukrito Rank'as. Todel ieškau lietuvių su panašiu Rank.

Dažnas dalykas ir man, tenka carrying visą teamą kai žaidi solo. Kartais visų killus sudėjus mano būna vistiek daugiau... Dabar kažkoks prakeiksmas užėjo man, niekaip daugiau nenušauda manes kaip tik vienu hs iš oro. Visą mečą tiesiog. Kad ir kiek bėgioju, slapstaus, vistiek visada pyst 1hs ir guliu. Tiesiog vienu šūviu visada

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man nesiseka Compt. Match'ai, pastaruoju metu. Dažniausiai reikia traukti komandą vienam, kartais ištraukiu jei per kiekvieną round'ą išžudau 4 priešus :D. Neseniai gavau už kick, Cooldown 2 hrs. už tai kad ant spiegiančio ruso per mic pasakiau "u r an idiot" ir iškart po Colldown nukrito Rank'as. Todel ieškau lietuvių su panašiu Rank.

Same here. Paskutiniu metu pastebėjau jog labai daug laggerių ateina. Ir ypač užknisa kai tyčia žmonės nueina AFK jeigu pralaimim pirma roundą ir paskui prašo kick, how I hate that...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, man dažnai būdavo taip, kai žaidavau su draugu ir dar 3 random žaidėjais, nepasiseka pirmi 2-3 round'ai, tai arba pabėga arba prašinėja kick, kad turi eiti į parduotuvę ir t.t. Jei neduodi kick, tai mėto FB ant savų, stovi AFK, šaudosi ir panašiai :D Va todėl prieš eidamas Comp. susirenku komandą, kad nebūtų tokių cirkų.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jo, man dažnai būdavo taip, kai žaidavau su draugu ir dar 3 random žaidėjais, nepasiseka pirmi 2-3 round'ai, tai arba pabėga arba prašinėja kick, kad turi eiti į parduotuvę ir t.t. Jei neduodi kick, tai mėto FB ant savų, stovi AFK, šaudosi ir panašiai :D Va todėl prieš eidamas Comp. susirenku komandą, kad nebūtų tokių cirkų.

Geriausia dalis Competitive tai yra: Rusai. Tie kurie mano jog esa vieninteliai žaidime. Atsimenu likau 1v2. Ir man pradėjo dėstyt atseit "strategijas" rusiškai. Aš nemokantis rusų pasakiau "shut up" ir miriau tuo metu. Ir paskui angliškai pasakė jie mane "Why didin't you listen?". Tiesiog išėjau iš žaidimo juokdamasis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausia isijunkt garsus mikrafo kad nesigirdetu tie rusai ir dar kokie. Na del rusu tai jei komandoje rusai tai galima iskarto nueit afk a dar kur nes nesinervuot. Esu 160val prazaides rankas silver iv ir nesitikiu kad uzkils kada nors nes prapisiu macu dahuja. Jei kas pazaist tai pridekit i skype nickas.

Redaguota , nario Nickas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3557 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...