Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4363 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki padirbejus pora dienu intensyviu dienu pc naudojimo.Pc ismete errora.Isjungiau pc ir ijungiau pamaciau kad CPU temperatura siekia 70 laipsniu.Pc dirba gerai , bet nenoredamas sugadinti jo nenaudoju dabar jo.

Manau reik pertept termo pasta :\

Todel noriu paklausti , kaip ja taisyklingai pertept , jei galit parasykit kaip viska is eiles daryti :\

CPU yra intel i7 860 2.8 ghz nieko neturbinau.

Redaguota , nario domantasxxl
  • Atsakymų 41
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

(redaguota)

Atsisuki pc ir pertepi, ką čia rašyt.. Kiekvieno pc skirtingas tai kaip tau iš eilės parašys?

Beto : Sveiki padirbejus pora dienu intensyviu dienu pc naudojimo

 

Tai tipo kai pora dienų intensyviai panaudoji pradeda taip kilt temperatūra? Nesamone nes jai kyla tai ir kyla o ne tai kaip panaudoji keletą dienų ir poto kyla...

 

Išvis jai neloptope pertept pasta tai nėra ką, kadangi vos kelis varžtus sukt tereikia.

Redaguota , nario Edgu

laptopas ar stacionarus? nesunku termo pasta pertept. beto jeigu vistiek auksta temperatura bus gali sugalvot koki nors ausinima, pvz jeigu vintiliatoriu turi, arba koki slapia skudura uzmesk (ten kur labiausiai ikaista). Pas mane laptopas zaidziant zaidimus kurie daug resursu naudoja nesveikai ikaista kad paliest neimanoma. tai slapia salta skudura inpisu ir veliau ne toks karstas.

ed378b275ecbb745d2e36c34ad6d8b2c416.jpg


I'm inlove with the coco.


 


 

O su kuo nuvalyti sena termo pasta ?

Bent jau man puikiai nusivalė su tuo "skudurėliu" kur būna ekranui valyti, aišku susigadina jis, bet turėjau iš maksimos prisipirkęs tų pakuočių valymo rinkinių (TUNEX) tai sunaudojau. Turbūt dėl to jog valiklį buvo įsigėręs o jame alkoholio būna. (Su alkoholiu gerai valosi, tad galima į kokį valiklį ar spiritą pamirkyt ir valyt.)

🖥️  PC  //  AMD Ryzen 7 5800X3D  //  32GB RAM  //  NVIDIA RTX 3080 (10GB)  //  Windows 11
🍎  MacBook Air  //  Apple M1  //  8GB RAM  //  256GB SSD  //  macOS Sonoma
PREFIS.LT  //  MINELIST.LT - Lietuviškas Minecraft serverių sąrašas

 

Sveiki padirbejus pora dienu intensyviu dienu pc naudojimo.Pc ismete errora.Isjungiau pc ir ijungiau pamaciau kad CPU temperatura siekia 70 laipsniu.Pc dirba gerai , bet nenoredamas sugadinti jo nenaudoju dabar jo.

Manau reik pertept termo pasta :\

Todel noriu paklausti , kaip ja taisyklingai pertept , jei galit parasykit kaip viska is eiles daryti :\

CPU yra intel i7 860 2.8 ghz nieko neturbinau.

Pirma pažiūrėk ar ventiliatoriai veikia pilnu pajėgumu, nes tarkim aš pasidaręs ventiliatorių ant 30% (nes užia) ir maximaliai teįkaista iki 50. Gali būt ventiletorius sugedęs ar pastrigęs.

e04a94bdcee655221cfa9852bef17adb.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4363 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...